Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie znoszę kleszczy
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2020, 15:29
Wiem jak się nazywał ten odcinek. Nazywał się ,,Zwierzęta domowe".
Odpisz
21 stycznia 2020, 14:47
Można prosić o szablon?
Odpisz
22 stycznia 2020, 11:28
@OstatniSith2005:
Odpisz
22 stycznia 2020, 07:24
U! A!
Tańcuje zgrabna pupa!
U! A!
Złote gatki, złoty dzwon!
Odpisz
21 stycznia 2020, 13:48
Kiedyś kochałam tą bajkę
Odpisz
21 stycznia 2020, 15:26
@Kaoili: sorry but
tę bajkę
Odpisz
21 stycznia 2020, 18:04
ty ale nwm w czym masz problem, posiadasz obsesje na temat poprawności językowej czy jak?
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 18:26
@InsaneFOX13: czemu obsesję
zabronisz mi
zero błędów zero poprawiania
schowaj tę gardę i przestań mnie stalkować
Odpisz
21 stycznia 2020, 18:32
po prostu widze jak sie przypi***alasz do wszystkich
Odpisz
21 stycznia 2020, 18:44
@InsaneFOX13: uuu kolejny się posrał bo poprawiłem mmmmm
Odpisz
21 stycznia 2020, 19:29
Interpunkcja u ciebie umiera. A tak tylko powiem, to że użyjesz entera, nie znaczy że to jest nowe zdanie. ;)
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 19:56
@Lekki69: zgadzam się z tobą piszę na telefonie i trochę niewygodnie by się tak pisało bo to nie klawiatura mam sporo rzeczy wyłączonych i piszę dosyć szybko jakbym miał komputer lub więcej czasu na odpowiedź do bym się trzymał ale nie musisz się martwić bo następnym razem będę do pana pisał bardzo starannie a enterami nie robię nowych zdań to w sumie coś takiego jak intonacja głosu czytając zdanie z przecinkami ale przynajmniej językowych żadnych nie popełniam ale ok następnym razem będę powoli pisał starannie
Enter
mam nadzieję że nie czytałeś tego na jednym wdechu jak tak to eybacz i proszę o wybaczenie jeżeli autokorekta mi coś źle poprawila albo źle kliknalem
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:00
Do Pana? Człowieku, ja mogę być conajwyzej parę lat starszy od ciebie, a nie jak jakiś senior :P (taak wiem, ironia)
W każdym razie, właśnie taka interpunkcja sprawia, że się czyta to dość chaotycznie, inaczej mówiąc - na jednym wdechu :)
Normalnie nie mam do tego problemu, ale kiedy masz czas poprawiać kogoś, nie powinieneś sam robić takich byków.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 20:02
@Lekki69: tu się zgadzam ale jadę samochodem i trochę nie umiem się skupić podczas jazdy na pisaniu aczkolwiek masz rację
Odpisz
21 stycznia 2020, 14:37
Było
Odpisz
21 stycznia 2020, 11:28
Stare dobre czasy kiedy były jeszcze w miarę normalne bajki.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 11:46
@YuniorHack: przepraszam bardzo ale jaka twoim zdaniem jest norma w tej dziedzinie?
Odpisz
21 stycznia 2020, 11:49
Miała 20 razy więcej normalności niż chociażby ""Młodzi Tytani" Akcja" lub "Greenowie"
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 11:52
@YuniorHack: bruh, tylko podajesz przykłady zamiast konkretów. Z pierwszym bym jeszcze się zgodził ale co do drugiego totalnie nie wiem o co ci chodzi
Odpisz
21 stycznia 2020, 11:56
Po prostu bajki dzisiaj są coraz gorsze i starają sie być "śmieszne", często te "zabawne bajki" plamią dobre imię starych stając się ich rakowymi remekami.
Odpisz
21 stycznia 2020, 12:01
@YuniorHack: ale te gorsze jak i lepsze kreskówki istniały od zawsze (patrz krowa i kurczak). A jeśli chodzi o same rimejki to mamy chociażby nowe kacze opowieści, które nie tylko odgrzewają starego kotleta (jak atomówki), ale dodają od groma od siebie
Odpisz
21 stycznia 2020, 12:07
Szanuje twoją opinie ale się z nią nie zgadzam. Przede wszystkim nowe kacze opowieści są(nie oszukujmy się) zarąbiste, ale o remeku atomówek nawet nie wspominaj. Nowe atomówki są podobną porażką do tych "młodych tytanów dla ułomnych dzieci".
Kolejna rzecz to, to że nowe bajki są coraz głupsze i gorsze.
Odpisz
21 stycznia 2020, 13:37
@YuniorHack: Podajcie przykład nowej ( nie remake) bajki/kreskówki na CN która jest zła
Odpisz
21 stycznia 2020, 13:38
@Last_Chance: Xd. Mój tok myślenia w skrócie.
Odpisz
21 stycznia 2020, 11:33
Dlaczego nikt już nie pisze pod postmemami, że są to postmemy
Odpisz
17 stycznia 2020, 08:34
Pewnie było jak się pytasz o skopiowane obraz z sieci
Odpisz
19 stycznia 2020, 14:11
@BigSmoke2077: Po prostu nie wiedziałem, czy postmem z tego juz tu ktoś zrobił.
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:37
@DeMajkel: aha spk
Odpisz