Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OstatniSith2005

22 stycznia 2020, 15:29

Wiem jak się nazywał ten odcinek. Nazywał się ,,Zwierzęta domowe".

Avatar OstatniSith2005

21 stycznia 2020, 14:47

Można prosić o szablon?

Avatar DeMajkel

22 stycznia 2020, 11:28

Avatar mustard

22 stycznia 2020, 07:24

U! A!
Tańcuje zgrabna pupa!
U! A!
Złote gatki, złoty dzwon!

Avatar Kaoili

21 stycznia 2020, 13:48

Kiedyś kochałam tą bajkę

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2020, 15:26

@Kaoili: sorry but
tę bajkę

Avatar InsaneFOX13

21 stycznia 2020, 18:04

ty ale nwm w czym masz problem, posiadasz obsesje na temat poprawności językowej czy jak?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 stycznia 2020, 18:26

@InsaneFOX13: czemu obsesję
zabronisz mi
zero błędów zero poprawiania
schowaj tę gardę i przestań mnie stalkować

Avatar InsaneFOX13

21 stycznia 2020, 18:32

po prostu widze jak sie przypi***alasz do wszystkich

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2020, 18:44

@InsaneFOX13: uuu kolejny się posrał bo poprawiłem mmmmm

Avatar Lekki69

21 stycznia 2020, 19:29

Interpunkcja u ciebie umiera. A tak tylko powiem, to że użyjesz entera, nie znaczy że to jest nowe zdanie. ;)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 stycznia 2020, 19:56

@Lekki69: zgadzam się z tobą piszę na telefonie i trochę niewygodnie by się tak pisało bo to nie klawiatura mam sporo rzeczy wyłączonych i piszę dosyć szybko jakbym miał komputer lub więcej czasu na odpowiedź do bym się trzymał ale nie musisz się martwić bo następnym razem będę do pana pisał bardzo starannie a enterami nie robię nowych zdań to w sumie coś takiego jak intonacja głosu czytając zdanie z przecinkami ale przynajmniej językowych żadnych nie popełniam ale ok następnym razem będę powoli pisał starannie
Enter
mam nadzieję że nie czytałeś tego na jednym wdechu jak tak to eybacz i proszę o wybaczenie jeżeli autokorekta mi coś źle poprawila albo źle kliknalem

Avatar Lekki69

21 stycznia 2020, 20:00

Do Pana? Człowieku, ja mogę być conajwyzej parę lat starszy od ciebie, a nie jak jakiś senior :P (taak wiem, ironia)
W każdym razie, właśnie taka interpunkcja sprawia, że się czyta to dość chaotycznie, inaczej mówiąc - na jednym wdechu :)
Normalnie nie mam do tego problemu, ale kiedy masz czas poprawiać kogoś, nie powinieneś sam robić takich byków.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 stycznia 2020, 20:02

@Lekki69: tu się zgadzam ale jadę samochodem i trochę nie umiem się skupić podczas jazdy na pisaniu aczkolwiek masz rację

Avatar BigSmoke2077

21 stycznia 2020, 14:37

Było

Avatar YuniorHack

21 stycznia 2020, 11:28

Stare dobre czasy kiedy były jeszcze w miarę normalne bajki.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 stycznia 2020, 11:46

@YuniorHack: przepraszam bardzo ale jaka twoim zdaniem jest norma w tej dziedzinie?

Avatar YuniorHack

21 stycznia 2020, 11:49

Miała 20 razy więcej normalności niż chociażby ""Młodzi Tytani" Akcja" lub "Greenowie"

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 stycznia 2020, 11:52

@YuniorHack: bruh, tylko podajesz przykłady zamiast konkretów. Z pierwszym bym jeszcze się zgodził ale co do drugiego totalnie nie wiem o co ci chodzi

Avatar YuniorHack

21 stycznia 2020, 11:56

Po prostu bajki dzisiaj są coraz gorsze i starają sie być "śmieszne", często te "zabawne bajki" plamią dobre imię starych stając się ich rakowymi remekami.

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2020, 12:01

@YuniorHack: ale te gorsze jak i lepsze kreskówki istniały od zawsze (patrz krowa i kurczak). A jeśli chodzi o same rimejki to mamy chociażby nowe kacze opowieści, które nie tylko odgrzewają starego kotleta (jak atomówki), ale dodają od groma od siebie

Avatar YuniorHack

21 stycznia 2020, 12:07

Szanuje twoją opinie ale się z nią nie zgadzam. Przede wszystkim nowe kacze opowieści są(nie oszukujmy się) zarąbiste, ale o remeku atomówek nawet nie wspominaj. Nowe atomówki są podobną porażką do tych "młodych tytanów dla ułomnych dzieci".
Kolejna rzecz to, to że nowe bajki są coraz głupsze i gorsze.

Avatar Last_Chance

21 stycznia 2020, 13:37

@YuniorHack: Podajcie przykład nowej ( nie remake) bajki/kreskówki na CN która jest zła

Avatar YuniorHack

21 stycznia 2020, 13:38

@Last_Chance: Xd. Mój tok myślenia w skrócie.

Avatar Polalak

21 stycznia 2020, 11:33

Dlaczego nikt już nie pisze pod postmemami, że są to postmemy

Avatar BigSmoke2077

17 stycznia 2020, 08:34

Pewnie było jak się pytasz o skopiowane obraz z sieci

Avatar DeMajkel

19 stycznia 2020, 14:11

@BigSmoke2077: Po prostu nie wiedziałem, czy postmem z tego juz tu ktoś zrobił.

Avatar BigSmoke2077

19 stycznia 2020, 18:37

@DeMajkel: aha spk

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DeMajkel
Dodane przez: DeMajkel

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Były nóżki, nie ma nóżek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie znoszę kleszczy

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka