Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar drzewko_kokosowe1

21 stycznia 2020, 22:42

Kto zbierał Invizimale?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar drzewko_kokosowe1

21 stycznia 2020, 22:51

@Przemek572: Ja jak kupowałam album to w tych paczkach co są tam znalazłam kilka diamentowych kart i chodziłam tak przez kilka dni zadowolona a teraz nie mam żadnej ;(

Avatar AdiTM

23 stycznia 2020, 14:04

Avatar DrDamian_

21 stycznia 2020, 23:02

Miałem dwa dość spore zbiory karteczek. Matka mi wszystkie spaliła bo myślała że to śmieci

Avatar Crln_7

22 stycznia 2020, 04:47

@DrDamian_: teraz, za to spal ją

Avatar DrDamian_

22 stycznia 2020, 12:33

@Crln_7: Na stos z nią

Avatar Anielka999

22 stycznia 2020, 23:40

@DrDamian_: Wyrzucanie rzeczy dziecka i palenie śmieci... Tu stos nie wystarczy.

Avatar DrDamian_

22 stycznia 2020, 23:43

@Anielka999: Źle się wyraziłem. Moja matka spaliła te karteczki ponieważ myślała że to gazety na rozpałkę, nie śmieci

Avatar XDemon666

22 stycznia 2020, 21:45

"Dobra, ale za tego Blue-Eyesa UR chcę 4 commony dragon type"

Avatar Armer

22 stycznia 2020, 20:18

Nadal pamiętam jak dostałam od koleżanki zapełniony segregator, bo ona przestała zbierać. Szkoda, że zaginął jak większość rzeczy.

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2020, 10:56

Pamiętam każdy w przedszkolu miał to gówno i męczyłem mamę żeby mi też dała a jak już dostałem to wyje**łem w kąt i o tym zapomniałem

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2020, 23:20

Ja kolekcjonowałam tazosy z pokemon, ale moja mama oddała albo wyrzuciła i jestem zła

Avatar Kosa_W_Nosa

21 stycznia 2020, 22:35

Raz, w 2 chyba klasie podstawówki, jednej dziewczynie dałam 2 zwykłe ale bardzo ładne, a ona następnego dnia miała mi przynieść brokatową i do tej pory mi nie dała

Avatar Przemek572

Edytowano - 21 stycznia 2020, 22:53

@Kosa_W_Nosa: Ta zniewaga przypomnienia wymaga. Idź do niej i żądaj karteczek.

Avatar Przemek572

21 stycznia 2020, 22:51

Chce się ktoś powymieniać?

Avatar MituDestroyer

Edytowano - 21 stycznia 2020, 19:22

Zbierałem, ale gdzieś zaginęły :(

Avatar MCAssassin

21 stycznia 2020, 21:42

@MituDestroyer: Tak samo.

Avatar MituDestroyer

21 stycznia 2020, 21:57

Avatar Maly_modelarz15

21 stycznia 2020, 20:18

przypomniał mi się ich charakterystyczny zapach

Avatar snajpercat

21 stycznia 2020, 20:14

Tak w sumie to skąd do ch*ja brały się te karteczki?

Avatar Maly_modelarz15

21 stycznia 2020, 20:17

@snajpercat: kioski, sklepy z zabawkami i od kuzynostwa. Tak to pamiętam.

Avatar NaiNeko27

18 stycznia 2020, 10:16

Miałam dość pokaźną kolekcję 5 segregatorów z Winx, witch, Monster High I zwierzątek, ale mój zawistny brat wszystkie w wannie utopił bo mu nie chciałam cukierka dać ;-;

Avatar pawlik5556

21 stycznia 2020, 19:39

@NaiNeko27: soul for a soul utop my dziecko

Avatar NaiNeko27

21 stycznia 2020, 19:40

@pawlik5556: okej, to zapraszam

Avatar Rddxrete

21 stycznia 2020, 19:39

Dalej je mam

Avatar Broski

21 stycznia 2020, 19:25

Gimby nie znajo.

Avatar Domkri

Edytowano - 21 stycznia 2020, 19:38

@Broski: Ja powinienem być gimba lvl 3 a ja znajo

(jestem jastem teraz w 1 tech bo byłem w podstawówce 7,8

Avatar XMartiQszteinX

Edytowano - 21 stycznia 2020, 22:25

@Broski: coś nie wyszło bo jestem w 6 klasie, a karteczki to część mojego dzieciństwa. W sensie wcześniejszego

Avatar SidNorth

23 stycznia 2020, 19:51

@Broski: Jestem rocznik '86, wiec królik doswiadczalny jesli chodzi o gimnazjum (nasz rocznik jako 1wszy zaczynal do nich chodzic), ibardzo dobrze pamietam karteczki na przelomie 2/3/4 klasy. Bo w gimnazjum to juz byly tematy Warhammera Figurkowego, Warhammera RPG i Magic the Gathering. Niezly przeskok,co nie? xD

Avatar NesquikBoi

21 stycznia 2020, 19:21

Ja mam tego wiele

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Brawo za czujność!

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zdeklasowani znowu

Typowy NPC

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka