Czy ktokolwiek tu jeszcze pamięta karteczki?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Brawo za czujność!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zdeklasowani znowu
Typowy NPC
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2020, 22:42
Kto zbierał Invizimale?
Odpisz
21 stycznia 2020, 22:47
@drzewko_kokosowe1:
Odpisz
21 stycznia 2020, 22:49
@Przemek572: ja miałam diamentowego tigersharka max ale gdzies mi wypadł :(
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 22:49
@drzewko_kokosowe1: Pamiętam jak jarałem się Icelionem, a raz trafiłem nawet wersję diamentową. Miałem fame na dzielni taki że ją mi podje**li. Tak chamsko, sprzed nosa.
Odpisz
21 stycznia 2020, 22:51
@Przemek572: Ja jak kupowałam album to w tych paczkach co są tam znalazłam kilka diamentowych kart i chodziłam tak przez kilka dni zadowolona a teraz nie mam żadnej ;(
Odpisz
23 stycznia 2020, 14:04
@drzewko_kokosowe1: Ja :D
Odpisz
21 stycznia 2020, 23:02
Miałem dwa dość spore zbiory karteczek. Matka mi wszystkie spaliła bo myślała że to śmieci
Odpisz
22 stycznia 2020, 04:47
@DrDamian_: teraz, za to spal ją
Odpisz
22 stycznia 2020, 12:33
@Crln_7: Na stos z nią
Odpisz
22 stycznia 2020, 23:40
@DrDamian_: Wyrzucanie rzeczy dziecka i palenie śmieci... Tu stos nie wystarczy.
Odpisz
22 stycznia 2020, 23:43
@Anielka999: Źle się wyraziłem. Moja matka spaliła te karteczki ponieważ myślała że to gazety na rozpałkę, nie śmieci
Odpisz
22 stycznia 2020, 21:45
"Dobra, ale za tego Blue-Eyesa UR chcę 4 commony dragon type"
Odpisz
22 stycznia 2020, 20:18
Nadal pamiętam jak dostałam od koleżanki zapełniony segregator, bo ona przestała zbierać. Szkoda, że zaginął jak większość rzeczy.
Odpisz
22 stycznia 2020, 10:56
Pamiętam każdy w przedszkolu miał to gówno i męczyłem mamę żeby mi też dała a jak już dostałem to wyje**łem w kąt i o tym zapomniałem
Odpisz
21 stycznia 2020, 23:20
Ja kolekcjonowałam tazosy z pokemon, ale moja mama oddała albo wyrzuciła i jestem zła
Odpisz
21 stycznia 2020, 22:35
Raz, w 2 chyba klasie podstawówki, jednej dziewczynie dałam 2 zwykłe ale bardzo ładne, a ona następnego dnia miała mi przynieść brokatową i do tej pory mi nie dała
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 22:53
@Kosa_W_Nosa: Ta zniewaga przypomnienia wymaga. Idź do niej i żądaj karteczek.
Odpisz
21 stycznia 2020, 22:51
Chce się ktoś powymieniać?
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 19:22
Zbierałem, ale gdzieś zaginęły :(
Odpisz
21 stycznia 2020, 21:42
@MituDestroyer: Tak samo.
Odpisz
21 stycznia 2020, 21:57
@MCAssassin:
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:18
przypomniał mi się ich charakterystyczny zapach
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:14
Tak w sumie to skąd do ch*ja brały się te karteczki?
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:17
@snajpercat: kioski, sklepy z zabawkami i od kuzynostwa. Tak to pamiętam.
Odpisz
18 stycznia 2020, 10:16
Miałam dość pokaźną kolekcję 5 segregatorów z Winx, witch, Monster High I zwierzątek, ale mój zawistny brat wszystkie w wannie utopił bo mu nie chciałam cukierka dać ;-;
Odpisz
21 stycznia 2020, 19:39
@NaiNeko27: soul for a soul utop my dziecko
Odpisz
21 stycznia 2020, 19:40
@pawlik5556: okej, to zapraszam
Odpisz
21 stycznia 2020, 19:39
Dalej je mam
Odpisz
21 stycznia 2020, 19:25
Gimby nie znajo.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 19:38
@Broski: Ja powinienem być gimba lvl 3 a ja znajo
(jestem jastem teraz w 1 tech bo byłem w podstawówce 7,8
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 22:25
@Broski: coś nie wyszło bo jestem w 6 klasie, a karteczki to część mojego dzieciństwa. W sensie wcześniejszego
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:51
@Broski: Jestem rocznik '86, wiec królik doswiadczalny jesli chodzi o gimnazjum (nasz rocznik jako 1wszy zaczynal do nich chodzic), ibardzo dobrze pamietam karteczki na przelomie 2/3/4 klasy. Bo w gimnazjum to juz byly tematy Warhammera Figurkowego, Warhammera RPG i Magic the Gathering. Niezly przeskok,co nie? xD
Odpisz
21 stycznia 2020, 19:21
Ja mam tego wiele
Odpisz