Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Peroczek

26 stycznia 2020, 23:28

Albo koleś z jetplecakiem na barierce...

Avatar MatkaBoskaSowiecka

25 stycznia 2020, 09:29

Gdy ja miałam 5 lat wymyślałam sobie lamparta,który biegał obok auta. Do dziś nie wiem czemu akurat lampart

Avatar krzysiulka10

24 stycznia 2020, 17:09

To naprawdę niesamowite ze wielu z nas to robiło i myślało ze tylko oni tak robili, sam tak robiłem, ale zamiast Ninjy był goryl i mógł rozwalać też samochody jeśli na jakimś wylądował.

Avatar damian2500

24 stycznia 2020, 16:24

Kurde, a już myślałem, że tylko ja tak robię. Dobrze się czuję z myślą, że jednak wiele ludzi robi to samo. Czyli jednak nie jestem złym kierowcą.

Avatar sano110

24 stycznia 2020, 15:30

O co chodzi?

Avatar Legolas9988

24 stycznia 2020, 15:06

A myślałem, że tylko ja tak robię. Prawie miałbym przez to stłuczkę.

Avatar Frein

24 stycznia 2020, 11:25

Skąd to się wzięło że tyle osób To Robiło

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2020, 13:42

@Frein: Wszyscy jesteśmy ludźmi, a nasza wyobraźnia w jakimś stopniu jest podobna

Avatar wermik

24 stycznia 2020, 12:36

Stardust Crusaders OVA z lat 90 wygląda bardzo fajnie, do tego te momenty absolutnej ciszy.

Avatar KyogrePlayer69

24 stycznia 2020, 13:34

@wermik: An oil tanker for you

Avatar Xcarn

24 stycznia 2020, 13:21

A myślałem że tylko ja tak robiłem

Avatar wiadrowy512

24 stycznia 2020, 11:22

I nagle przypominasz sobie że prowadzisz ps. Sam tak robię

Avatar XGamerX

Edytowano - 24 stycznia 2020, 11:14

Ja nadal tak robie

Avatar
ddawdad

24 stycznia 2020, 10:48

Ja też.

Avatar tortati5233

24 stycznia 2020, 10:25

Ja też tak robiłem

Avatar chrup_mp3

19 stycznia 2020, 21:36

ja tak nadal robię

Avatar AxonDeHudin

19 stycznia 2020, 18:18

Mmmmmm
To uczucie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ostry ten sędzia

Zdeklasowani znowu

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka