Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Zdeklasowani znowu
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2020, 23:28
Albo koleś z jetplecakiem na barierce...
Odpisz
25 stycznia 2020, 09:29
Gdy ja miałam 5 lat wymyślałam sobie lamparta,który biegał obok auta. Do dziś nie wiem czemu akurat lampart
Odpisz
24 stycznia 2020, 17:09
To naprawdę niesamowite ze wielu z nas to robiło i myślało ze tylko oni tak robili, sam tak robiłem, ale zamiast Ninjy był goryl i mógł rozwalać też samochody jeśli na jakimś wylądował.
Odpisz
24 stycznia 2020, 16:24
Kurde, a już myślałem, że tylko ja tak robię. Dobrze się czuję z myślą, że jednak wiele ludzi robi to samo. Czyli jednak nie jestem złym kierowcą.
Odpisz
24 stycznia 2020, 15:30
O co chodzi?
Odpisz
24 stycznia 2020, 15:06
A myślałem, że tylko ja tak robię. Prawie miałbym przez to stłuczkę.
Odpisz
24 stycznia 2020, 11:25
Skąd to się wzięło że tyle osób To Robiło
Odpisz
24 stycznia 2020, 13:42
@Frein: Wszyscy jesteśmy ludźmi, a nasza wyobraźnia w jakimś stopniu jest podobna
Odpisz
24 stycznia 2020, 12:36
Stardust Crusaders OVA z lat 90 wygląda bardzo fajnie, do tego te momenty absolutnej ciszy.
Odpisz
24 stycznia 2020, 13:34
@wermik: An oil tanker for you
Odpisz
24 stycznia 2020, 13:21
A myślałem że tylko ja tak robiłem
Odpisz
24 stycznia 2020, 11:22
I nagle przypominasz sobie że prowadzisz ps. Sam tak robię
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2020, 11:14
Ja nadal tak robie
Odpisz
24 stycznia 2020, 10:48
Ja też.
Odpisz
24 stycznia 2020, 10:25
Ja też tak robiłem
Odpisz
19 stycznia 2020, 21:36
ja tak nadal robię
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:18
Mmmmmm
To uczucie
Odpisz