Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
A, okej
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2023, 18:02
To już nie ma miejsca, teraz „dzieci” ( sam jeszcze nie jestem całkiem dorosły ) zapamietają tiktoka i może YouTube, ale to co jest tutaj pokazane nie jest już modne
Odpisz
12 marca 2022, 15:27
Haha bo wiecie, kiedyś było fajnie, teraz to sami gupi są!!!!!!
Odpisz
19 stycznia 2015, 17:55
mam 11 lat i kocham to wszystko z dorosłości (my chemical romance, green day, pokemony stworki z mackdonalda <3)
Odpisz
17 grudnia 2017, 14:44
@Love_Bunny: Ja też <3
Odpisz
25 stycznia 2022, 07:27
@Love_Bunny: miłej osiemnastki, kiedykolwiek będzie
Odpisz
1 września 2021, 09:47
W górnej części chyba tylko znam supermana ktorego nienawidze tylko marvel,reszte pierwszy raz widze w życiu jestem 07
Odpisz
18 lutego 2021, 10:11
Boomer tysiąclecia
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2021, 09:31
K.I.E.D.Y.Ś T.O B.Y.O A. T.E.R.A.Z T.O N.i.M.A
Odpisz
4 grudnia 2020, 15:26
ŁEEEEE POSTĘP, ŁEEEEEE CZMEMU DZIECI TERAZ NIE MAJOM TAKIEGO DZIECININSTWA CO JA UHUHUUUUU SAAD ŁEEEEE, CZEMUUU
Odpisz
9 marca 2020, 17:47
Ok boomer
Odpisz
2 października 2019, 18:24
Ja chyba jestem jednocześnie stary i młody.
Odpisz
21 marca 2019, 13:09
Kurrła kiedyś to było. Teraz to nieee ma. Mam kryzys wieku średniego kurrła.
Odpisz
28 czerwca 2016, 16:11
Pamiętam wszystko z dawnego pokolenia, a z dzisiejszego będę pamiętać tylko Supermana, McDonald i "Porę na przugodę"
Odpisz
1 marca 2016, 18:05
To uczucie gdy nienawidzisz wszystkiego z (nwm jak to nazwać xD) teraźniejszej młodości ,a pamiętasz i lubisz wszystko z tego drugiego (xD)
Odpisz
10 lutego 2016, 20:26
Ja nie jestem dorosły a pamiętam!
Odpisz
15 lutego 2016, 19:17
Nie jesteś sam. ;)
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:35
mam 1,2,10
Odpisz
30 marca 2015, 20:17
mam 15 a pamietam wszystko z "dorosłości"
Odpisz