Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xeviu

9 stycznia 2023, 18:02

To już nie ma miejsca, teraz „dzieci” ( sam jeszcze nie jestem całkiem dorosły ) zapamietają tiktoka i może YouTube, ale to co jest tutaj pokazane nie jest już modne

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2022, 15:27

Haha bo wiecie, kiedyś było fajnie, teraz to sami gupi są!!!!!!

Avatar Love_Bunny

19 stycznia 2015, 17:55

mam 11 lat i kocham to wszystko z dorosłości (my chemical romance, green day, pokemony stworki z mackdonalda <3)

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2017, 14:44

@Love_Bunny: Ja też <3

Avatar Lampka1nocna

25 stycznia 2022, 07:27

@Love_Bunny: miłej osiemnastki, kiedykolwiek będzie

Avatar Brunoneq

1 września 2021, 09:47

W górnej części chyba tylko znam supermana ktorego nienawidze tylko marvel,reszte pierwszy raz widze w życiu jestem 07

Avatar LOKO30

18 lutego 2021, 10:11

Boomer tysiąclecia

Avatar Mikusdk13g4

Edytowano - 18 lutego 2021, 09:31

K.I.E.D.Y.Ś T.O B.Y.O A. T.E.R.A.Z T.O N.i.M.A

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2020, 15:26

ŁEEEEE POSTĘP, ŁEEEEEE CZMEMU DZIECI TERAZ NIE MAJOM TAKIEGO DZIECININSTWA CO JA UHUHUUUUU SAAD ŁEEEEE, CZEMUUU

Avatar soltysior

9 marca 2020, 17:47

Ok boomer

Avatar Maro666

2 października 2019, 18:24

Ja chyba jestem jednocześnie stary i młody.

Avatar robomiko05

21 marca 2019, 13:09

Kurrła kiedyś to było. Teraz to nieee ma. Mam kryzys wieku średniego kurrła.

Avatar Choi_Seunghyun

28 czerwca 2016, 16:11

Pamiętam wszystko z dawnego pokolenia, a z dzisiejszego będę pamiętać tylko Supermana, McDonald i "Porę na przugodę"

Avatar YourHope

1 marca 2016, 18:05

To uczucie gdy nienawidzisz wszystkiego z (nwm jak to nazwać xD) teraźniejszej młodości ,a pamiętasz i lubisz wszystko z tego drugiego (xD)

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 20:26

Ja nie jestem dorosły a pamiętam!

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2016, 19:17

Nie jesteś sam. ;)

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2016, 20:35

mam 1,2,10

Avatar XDLiliXD

30 marca 2015, 20:17

mam 15 a pamietam wszystko z "dorosłości"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

A, okej

To by wystarczyło

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Równi i równiejsi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka