Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FlexPL

30 grudnia 2020, 22:56

W tym roku było blisko...

Avatar gracz56

24 maja 2011, 20:14

heh 5/5 i ulu
poza tym konce swiata maja byc w :
2012
2036
2060
2880
dalszych planów na apokalipsę nie ma ^^

Avatar darcus

19 czerwca 2011, 09:55

@gracz56: koniec świata był też zapowiadany na 2000 i 2008 a oficjalny termin jest jak w moim poprzednim komencie

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2012, 14:05

@gracz56: jeszcze 2025

Avatar Lujis

9 września 2013, 21:15

@darcus: ta 2008 to w komedi totalny kataklizm został przerwany bo czaszka z krzyształu wróciła na miejsce ale w casie filmu hulk stracił spodnie XD

Avatar MrStick

21 maja 2014, 15:55

@gracz56: w roku 1000

Avatar Skipper654

1 grudnia 2013, 09:12

Został odwołany z powodu wiatru

Avatar Alvinek34

23 maja 2011, 15:21

@szmulkidamian200: Proszę pana, bez prądu żyć w tych czasach się nie da. Nie działa nam TV, Lodówka, Wentylator, Pralka czy Komputer. Czy też zwykła żarówka. Więc proszę przed komentarzem pomyśleć logiczniej, bo to świadczy o tym, że masz skojarzenia z komputerem. Ale to zbyt duże. I ty też jesteś dzieckiem Neo: 'ale to ostrym"....

Avatar Michal043

5 lipca 2011, 14:43

@Alvinek34: Właśnie że da się żyć, telewizor jest zbędny (na wczasach przez okrągłe 2 miechy, nawet nie dotykam tego wielce wynalazku, mięso można zakonserwować solą i zrobić weki, co do wentylatorów, klimy, itd. , to jest coś takiego jak woda i wilgotne jaskinie n.p.m. , a co do światła, to istnieją świeczki, ogarki, pochodnie, lampy naftowe, zapałki, zapalniczki, mnogość łatwopalnych cieczy... Kto tu jest dziecko neo uzależnione od prądu? :D

Avatar Alvinek34

7 lipca 2011, 10:29

@Michal043: jak się dostaniesz do sklepu, kiedy drzwi są elektroniczne xD? Albo jak skasujesz xD :P NEO nie jestem ;D nie ma prądu to nie ma awaria jest. Ale za to się płaci ;p

Avatar Michal043

7 lipca 2011, 12:10

@Alvinek34: A po co masz dostać się do sklepu? Możesz wyhodować i samemu oprawić zarówno mięso jak i rośliny, a narzędzia robić samemu.

Avatar ForceArcher2

18 stycznia 2012, 09:29

@Alvinek34: chyba że to korek jeden poszedł to jeszcze możemy być spokojni

Avatar Didol

22 maja 2011, 15:53

Przyczyny techniczne? To Bóg ma strasznie stary sprzęt. Już kilka razy nawalił ;d

Avatar DeaDe

14 stycznia 2012, 15:28

@Didol: haha

Avatar patryksowinski7

14 września 2011, 18:12

jeeeeeeeeeeeeeeeeee

Avatar Michal043

5 lipca 2011, 14:44

Obrazek oczywiście 5/5 hehe, tam w górze mają strasznie gówniany sprzęt ^^.

Avatar mm4ta

25 maja 2011, 22:35

gracz56: są zapowiedzi na koniec świata nawet na 5000 któryś tam rok;D hehe ale kto tam w to wierzy?..

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2011, 17:36

hahahaha 5/5 do ulu

Avatar D4NG3R0US

24 maja 2011, 18:18

haha 5/5 ul :)

Avatar chupacabra001

23 maja 2011, 22:23

***ne PKP...

Avatar matisty

23 maja 2011, 21:11

dobre ale nudne fajne są historyjki 3/5

Avatar xwojartix

23 maja 2011, 19:32

i wszystko jasne :P 5/5

Avatar oskare117

23 maja 2011, 16:45

5 lul l XFD

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2011, 15:38

dobre 5/5 i do ulu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Eldurn
Dodane przez: Eldurn

Fergus

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Szybki jak błyskawica

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka