Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Szybki jak błyskawica
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2020, 22:56
W tym roku było blisko...
Odpisz
24 maja 2011, 20:14
heh 5/5 i ulu
poza tym konce swiata maja byc w :
2012
2036
2060
2880
dalszych planów na apokalipsę nie ma ^^
Odpisz
19 czerwca 2011, 09:55
@gracz56: koniec świata był też zapowiadany na 2000 i 2008 a oficjalny termin jest jak w moim poprzednim komencie
Odpisz
30 czerwca 2012, 14:05
@gracz56: jeszcze 2025
Odpisz
9 września 2013, 21:15
@darcus: ta 2008 to w komedi totalny kataklizm został przerwany bo czaszka z krzyształu wróciła na miejsce ale w casie filmu hulk stracił spodnie XD
Odpisz
21 maja 2014, 15:55
@gracz56: w roku 1000
Odpisz
1 grudnia 2013, 09:12
Został odwołany z powodu wiatru
Odpisz
23 maja 2011, 15:21
@szmulkidamian200: Proszę pana, bez prądu żyć w tych czasach się nie da. Nie działa nam TV, Lodówka, Wentylator, Pralka czy Komputer. Czy też zwykła żarówka. Więc proszę przed komentarzem pomyśleć logiczniej, bo to świadczy o tym, że masz skojarzenia z komputerem. Ale to zbyt duże. I ty też jesteś dzieckiem Neo: 'ale to ostrym"....
Odpisz
5 lipca 2011, 14:43
@Alvinek34: Właśnie że da się żyć, telewizor jest zbędny (na wczasach przez okrągłe 2 miechy, nawet nie dotykam tego wielce wynalazku, mięso można zakonserwować solą i zrobić weki, co do wentylatorów, klimy, itd. , to jest coś takiego jak woda i wilgotne jaskinie n.p.m. , a co do światła, to istnieją świeczki, ogarki, pochodnie, lampy naftowe, zapałki, zapalniczki, mnogość łatwopalnych cieczy... Kto tu jest dziecko neo uzależnione od prądu? :D
Odpisz
7 lipca 2011, 10:29
@Michal043: jak się dostaniesz do sklepu, kiedy drzwi są elektroniczne xD? Albo jak skasujesz xD :P NEO nie jestem ;D nie ma prądu to nie ma awaria jest. Ale za to się płaci ;p
Odpisz
7 lipca 2011, 12:10
@Alvinek34: A po co masz dostać się do sklepu? Możesz wyhodować i samemu oprawić zarówno mięso jak i rośliny, a narzędzia robić samemu.
Odpisz
18 stycznia 2012, 09:29
@Alvinek34: chyba że to korek jeden poszedł to jeszcze możemy być spokojni
Odpisz
22 maja 2011, 15:53
Przyczyny techniczne? To Bóg ma strasznie stary sprzęt. Już kilka razy nawalił ;d
Odpisz
14 stycznia 2012, 15:28
@Didol: haha
Odpisz
14 września 2011, 18:12
jeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpisz
5 lipca 2011, 14:44
Obrazek oczywiście 5/5 hehe, tam w górze mają strasznie gówniany sprzęt ^^.
Odpisz
25 maja 2011, 22:35
gracz56: są zapowiedzi na koniec świata nawet na 5000 któryś tam rok;D hehe ale kto tam w to wierzy?..
Odpisz
25 maja 2011, 17:36
hahahaha 5/5 do ulu
Odpisz
24 maja 2011, 18:18
haha 5/5 ul :)
Odpisz
23 maja 2011, 22:23
***ne PKP...
Odpisz
23 maja 2011, 21:11
dobre ale nudne fajne są historyjki 3/5
Odpisz
23 maja 2011, 19:32
i wszystko jasne :P 5/5
Odpisz
23 maja 2011, 16:45
5 lul l XFD
Odpisz
23 maja 2011, 15:38
dobre 5/5 i do ulu
Odpisz