Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Ostry ten sędzia
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2020, 17:25
Wku*wiony scp 096
Odpisz
14 lutego 2017, 01:24
Kontrola dopingowa!
Odpisz
30 sierpnia 2014, 11:05
a ja wiem że wygra czarna dziura :P
Odpisz
27 czerwca 2016, 12:14
@kubagobg: O ty rasisto! XD
Odpisz
8 września 2015, 06:20
Sonic jak mogłeś przegrać
Odpisz
29 stycznia 2015, 13:46
A babcia z gta już na mecie
Odpisz
24 września 2013, 14:19
Gdzie jest Quicksilver?
Odpisz
24 września 2013, 19:43
@Flyingseeker: I tak by przegrał z Flashem. W końcu, po śmierci Barrego Marvel zrobiło coś, co do dziś mnie szokuje. W swoim komiksie pt. "Quasar" postać przypominająca Allana prześcignęła najszybsze postaci Marvela. Na pytanie jak się nazywa odpowiedział Burried Allen.
Odpisz
17 stycznia 2015, 22:15
@Axl_MMX: Flash rządzi! Wygra :3
Odpisz
16 stycznia 2014, 21:47
powinna być też rainbow dash :P
Odpisz
17 kwietnia 2014, 17:31
@fankamylittepony: Nie!?
Odpisz
17 kwietnia 2014, 19:18
@Brzozowski: TAK
Odpisz
17 kwietnia 2014, 20:35
@fankamylittepony: Bolt najlepszy
Odpisz
18 kwietnia 2014, 23:05
@Brzozowski: widać że nie zna dashie :3
Odpisz
19 kwietnia 2014, 09:15
@fankamylittepony: Fus Ro DASH
Odpisz
19 kwietnia 2014, 10:30
@Brzozowski: 10 lat do szpanu
Odpisz
19 kwietnia 2014, 10:59
@fankamylittepony: ?
Odpisz
19 kwietnia 2014, 11:22
@Brzozowski: 20 lat do femu
Odpisz
19 kwietnia 2014, 14:35
@fankamylittepony: ?
Odpisz
Edytowano - 2 września 2014, 20:01
@Brzozowski: to idiota wiec nie rób znaku zapytana
Odpisz
24 października 2014, 19:35
ale kto idiota
Odpisz
24 października 2014, 20:22
@Brzozowski: idiotka*
Odpisz
20 lipca 2017, 23:42
@Brzozowski: ?
Odpisz
24 września 2013, 18:24
Z tego co widzę Master of Wu-Ju style ci uciekł.
Odpisz
24 września 2013, 16:46
LolFace strusia rozwala :D
Odpisz
24 września 2013, 16:30
:)
Odpisz
24 września 2013, 16:07
lol
Odpisz
24 września 2013, 16:03
Miii miii :D ach te wspaniałe dzieciństwo
Odpisz
24 września 2013, 15:26
Gdzie jest Wściekły Wąż?
Odpisz
24 września 2013, 15:08
Bitch please! Goku by już dawno czekał na mecie xD
Odpisz
24 września 2013, 16:48
Dlaczego pod każdym obrazkiem jakiś fan tej chińskiej bajki musi napisać "Goku i tag jezd lepży!!!111!!!1"
Odpisz
24 września 2013, 20:55
@Seahawk: Dlaczego pod każdym komentarzem fanów tego ANIME (nie chińskiej bajki) Musi napisać:
Lol Dragonbal to gunwo1!1!1! Ktoto kórde wymysliu? Gogujezd gópi! ?
Odpisz
24 września 2013, 21:25
Bo co niektórzy mają kompleksy z powodu tego, że "tylko" połowa obrazków jest z ich ulubioną kreskówką.
P.S. Dzięki za oświecenie. Wcale nie napisałem chińskie bajki specjalnie.
Odpisz
24 września 2013, 21:43
@Seahawk: To nie znaczy że trzeba ich hejtować...
Odpisz
24 września 2013, 22:53
a to, że gdzieś nie ma ich ukochanego goku, naruto czy innej postaci z chiński kresek to nie znaczy, że trzeba się o to upominać, bo "pszciesz ja lubie to wszyscy lubiom, więc dlaczego ałtor nie zrobił w o brasku goku!?!?!!?!!?!!11//1?!?Pszeciesz wszendzie musi byc goku!!11!"
Odpisz
25 września 2013, 20:03
@Seahawk: adex tylko stwierdził fakt a nie dostał bólu dupy...
Odpisz
25 września 2013, 20:11
Przestańcie na siłę wciskać innym jakie te chińskie bajki nie są fajne i bez wątpienia lepsze od czegokolwiek innego. Na przykład: gdyby kogoś takiego jak adex zapytać kogo woli - supermena czy batmana - odpowiedź brzmiałaby "Goku"
Odpisz
25 września 2013, 20:42
@Seahawk: Nie wciska on na siłę tylko oświadcza że lubi dragon ball.
Odpisz
25 września 2013, 22:59
podkreśla rzekomą wyższość DB nad innymi kreskówkami. Dość już spamowania chińskimi bajkami. Chodzi o to, że pod KAŻDYM obrazkiem odezwie się jakiś mangozjeb z "misją" oznajmienia, że goku i tak jest lepszy. Rozmowa z takim kimś wygląda mniej więcej tak:
-Darth Vader to moja ulubiona fantastyczna postać.
-Eee tam... Goku by go rozwalił
I tak w kółko. CAŁY CZAS ***enie jaki to goku nie jest ***isty i lepszy od całej reszty postaci. Wystarczy tego. "oświadcza że lubi dragon ball" - chyba raczej "trochę" za dużo go oglądał i teraz pisze tylko o tym.
Odpisz
26 września 2013, 17:05
@Seahawk: Największa riposta świata-SPADAJ
Odpisz
2 września 2014, 20:05
@Seahawk: popierał ale Sonic tez jest w 1\4 chińska bajką
Odpisz