Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2020, 17:42

proszę cię, nie wybudował byś w 5 godzin jeden z największych modeli LEGO

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2020, 19:05

jest kilka wariantów. Nikt nie mówi że to musi być jakiś UCS

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2020, 23:35

co?

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2020, 07:08

ultimate collector series. Te zestawy mają kilka tysięcy elementów i same w sobie tysiaki kosztują. Są 2-3 takie niszczyciele ale jest ich więcej i są już normalne

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2020, 17:18

Ja swoją giga koparkę z Lego technik składałem co najmniej 15 godzin

Avatar anteknico

26 stycznia 2020, 19:50

Ja mam w domu 17 zestawów lego technic, city i creator.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 stycznia 2020, 19:25

Każdy w domu chyba ma takie miejsce

Avatar Yoda_MLG

21 stycznia 2020, 19:29

nie
Mieszkam w stanie surowym
Zamiast półek mam jeden stolik z boku sciany i na nim ciuchy trzymam więc nie mam miejsca na takie swoje grale
No i w sumie to swoje lego sprzedalem jakoś 4 lata temu :(

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2020, 19:37

przykro mi ale wszystkie lego są rozmontowane w pudłach

Avatar Kapitalista

21 stycznia 2020, 19:56

Czy półka z figurkami z anime się liczy?

Avatar Yoda_MLG

21 stycznia 2020, 19:56

Avatar Kapitalista

21 stycznia 2020, 20:00

Avatar Yoda_MLG

21 stycznia 2020, 20:00

@Kapitalista: i dobrze.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 21 stycznia 2020, 22:55

Ja tam aktualnie buduję makiety miast (na dioramie) z Cobi WWII i ustawiam pojazdy, barykady, flaki, wieszam samoloty na linkach, za niedługo chce kupić sporą gablotę 1m/1,2m/0,5m, więc nie mam półeczki, LEGO star wars trzymam aktualnie w pudełkach rozłożone na kilka części (żeby się zmieściły, ale nie były rozklockowane do końca) Ogółem takie modelarstwo to drogie hobby, w tysiącach bym liczył, ale cholera warto!

Avatar xMacius

26 stycznia 2020, 10:18

Wszystko w pudłach

Avatar czarny111

26 stycznia 2020, 15:29

Potwierdzam

Avatar MajnkraftAlusiek

26 stycznia 2020, 12:54

Omae wa mou shindeiru...

Avatar Legolas9988

26 stycznia 2020, 13:33

Avatar aniam_131

21 stycznia 2020, 19:22

Ale teraz możesz poświęcić kolejne 5h na lego

Avatar Kapitalista

21 stycznia 2020, 19:27

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AxonDeHudin
Dodane przez: AxonDeHudin
Tagi: #lego, #kuzyn

To by wystarczyło

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Rel

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka