Cieszcie się szkołą, póki możecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Nie idź!
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2020, 23:13
Przez większość czasu na studiach to jest większy luz niż w podstawówce szczerze mówiąc. Tylko sesja jest gorsza niż matury.
Odpisz
24 stycznia 2020, 17:14
Pójdziesz na studia opie to się dowiesz że tak jest tylko tydzień przed sesją
Odpisz
24 stycznia 2020, 21:38
Tak myślałem, zanim poszedłem na studia...
Odpisz
22 stycznia 2020, 05:24
Opie ty we nic nie mów ja już tak w liceum mam
Odpisz
22 stycznia 2020, 08:17
@Bobsom: a ja w podstawówce o czwartej lekcje odrabiałem
Odpisz
24 stycznia 2020, 16:15
@Rafixior: Ja w gimnazjum tak robiłam.
Odpisz
24 stycznia 2020, 20:42
@JaBezTrybu: A ja nie robię tak na studiach, tydzień czasu do sesji to w ch*j dużo
Odpisz
24 stycznia 2020, 17:03
Zobaczycie jak to jest, jak pójdziecie na czterobrygadówkę. Już studia od tego lepsze.
Odpisz
22 stycznia 2020, 05:44
Je**ć studia
Odpisz