I tak się żyje z tego 500+
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Totalnie
Ładne rzeczy
Mało znany szczegół
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2020, 13:45
Wszyscy się śmieją z tych "nowoczesnych" imion wziętych z angielskiego, a ja miałam piekło wsrod rówieśników przez staropolskie imię. Polakom to nikt nie dogodzi
Odpisz
22 stycznia 2020, 14:15
@Chenderella: Jakie?
Odpisz
22 stycznia 2020, 14:30
@loginloginlogin: ogólnie żyje 700 osób z moim imieniem, myślisz więc ze tak o podam je przypadkowej osobie? 😂
Odpisz
22 stycznia 2020, 16:43
@Chenderella: eee... Imię to imię chyba można je komuś podać
Odpisz
25 stycznia 2020, 20:00
@Chenderella: dawaj
Odpisz
25 stycznia 2020, 20:02
@Chenderella: Daj to imię i ch*j.
Odpisz
26 stycznia 2020, 02:55
@LubieJescKoty: czekamy
Odpisz
26 stycznia 2020, 11:36
@Chenderella: rozumiem gdyby o nazwisko pytał, ale imię to imię..
Odpisz
26 stycznia 2020, 23:00
@Crln_7: nie keidy żyje więcej osób z twoim nazwiskiem niż z imieniem xD
Odpisz
26 stycznia 2020, 23:34
@Chenderella: I tak nie będzie ciebie nikt szukał
Odpisz
26 stycznia 2020, 23:44
@BoroPCV: ale to nie znaczy, że chcę wyjść ze swojej strefy komfortu
Odpisz
27 stycznia 2020, 13:48
@Crln_7: Szuka atencji i tyle
Odpisz
27 stycznia 2020, 14:09
@loginloginlogin: no a jak
Odpisz
26 stycznia 2020, 11:35
Albo Dżastin, z rzygać się można
Odpisz
26 stycznia 2020, 09:28
Ja tam lubię dziwne imiona,ale za nazywanie dziecka Dżesika powinno się wszystkie oszczędności i dawać do pierdla
Odpisz
26 stycznia 2020, 04:15
Dawno nie widziałem tego szablonu
Odpisz
25 stycznia 2020, 23:12
Takie imiona są w np Ameryce i tam mają normalną angielską pisownię. Niektórych rzeczy poprostu nie powinno się importować do polski
Odpisz
25 stycznia 2020, 20:03
-To jak córcia dasz synowi na imię? Sławek, Kszysiu, Jacek, Bartek, Kazik...?
-Brajan.
-Czemu?
-Bo to takie światowe.
-... Szkoda, że dałem ci Katarzyna zamiast Li Quan. Też by było światowe.
Odpisz
25 stycznia 2020, 19:53
Ksiądz opowiadał mi jak inny ksiądz ochrzcił dziewczynkę jako "Jeśśica"
Odpisz
25 stycznia 2020, 19:32
Ja bym swoje dziecko nazwał "Pepsi" a drugie "Coca Cola".
Odpisz
25 stycznia 2020, 19:08
Odpisz
22 stycznia 2020, 06:31
*imienia
Odpisz
22 stycznia 2020, 07:58
@lulul: Dafuq, czemu ktoś dał ci czerwone?
Odpisz
22 stycznia 2020, 09:22
@lulul: ej, dajmy mu balans strzałek, jak największy
Odpisz
22 stycznia 2020, 09:46
2137 z każdej strony
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2020, 08:18
Niedługo najpopularniejszym imieniem dla dzieciaka będzie Dun Dun/DunDun
Pozdro dla kumatych
Odpisz
22 stycznia 2020, 08:22
ach, witam fana elka kartofelka
Odpisz
22 stycznia 2020, 07:11
Ja: *głośne siorbnięcie herbaty w języku nadania swoim nieszczęśliwym następcom głupich imion, bo takie lubię*
Odpisz
22 stycznia 2020, 07:11
Potem w szkole przy sprawdzaniu obecności
"Brajan-Jestem
brajan-jestem
jesica-jestem
brajan-jestem
brajan-jestem"
"skąd was tyle o tych samych imionach?"
"500+ proszę pani"
Odpisz