Zapowiada się niezła zabawa....
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Hobby dla faceta
Deal życia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2013, 11:00
nie jestem pewien, czy to slider, czy co... ale wygląda faktycznie nieźle
Odpisz
1 czerwca 2016, 07:52
@Baca_online: BOM! Jak tam się żyje w 2013?
Odpisz
3 czerwca 2016, 18:16
@Komandor_Brytania: Hasło operacyjne Okoń, jak tam 01.06.2016?
Odpisz
3 czerwca 2016, 19:48
@Evilkurczak1: Dziecinnie
Odpisz
8 czerwca 2016, 08:51
@Komandor_Brytania: Jakoś tak normalnie. A powiedz mi, czy w 2016 już oddali Tupolewa?
Odpisz
8 czerwca 2016, 11:25
@Baca_online: Nooope
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:26
@Baca_online: Jak tam? wbijasz jeszcze na jeja?
Odpisz
2 czerwca 2016, 22:50
******-----*******
Odpisz
24 września 2013, 16:31
10 złoty za zjazd bym zapłacił :)
Odpisz
24 września 2013, 17:33
10zł mało Ja stawiam że 15zł
Odpisz
28 maja 2016, 13:23
@slimak980: ja jestem skąpy więc pisont grosz
Odpisz
26 listopada 2014, 17:27
jechałam na czymś podobnym ,5 zł za zjazd
Odpisz
24 września 2013, 16:53
Chcę tak :)
Odpisz