Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nie idź!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2020, 21:37
Introwertycy to dziwaki.
Odpisz
23 stycznia 2020, 12:55
A potem na świecie zostaną sami samotnicy i indywidualiści, a człowiek już nie będzie zwierzęciem stadnym żyjącym w społecznościach.
W sumie ciekawe, jakby wyglądał dzisiejszy świat, gdyby ewolucja człowieka potoczyła się nieco inaczej, gdyby ludzie byli indywidualistami, a nie stworzeniami społecznymi.
Odpisz
23 stycznia 2020, 14:53
Ludzkość by wyginęła, bo każdy byłby zbyt nieśmiały aby się rozmnarzać.
Odpisz
3 marca 2020, 20:00
Właściwie ciekawa sceneria.
Odpisz
27 stycznia 2020, 07:56
Jestem bezpieczna . Tak jak większość jejaków.
Odpisz
26 stycznia 2020, 22:35
Jestem bezpieczny ♥️
Odpisz
26 stycznia 2020, 22:30
Oraz przez dużo jedzenia w Wuhan
Odpisz
26 stycznia 2020, 21:51
Od kiedy to introwertycy nie mają kontaktu z światem poza ich domostwami?
Odpisz
26 stycznia 2020, 22:08
@Deadpool141: Wkurza mnie to jak każdy uważa nas,introwertyków,za nieśmiałych tchórzy z fobiami społecznymi.
Odpisz
26 stycznia 2020, 21:28
introwertyk =/= aspołeczny
Odpisz
24 stycznia 2020, 00:47
Hehehe
Odpisz
23 stycznia 2020, 11:48
a potem ewolucja i droga przez powietrze, wodę i zwierzęta miejskie
Odpisz
23 stycznia 2020, 10:47
3/4 jejaków jest bezpiecznych.
Odpisz
23 stycznia 2020, 11:09
na wypadek mamy to
Odpisz
23 stycznia 2020, 10:45
Jesteśmy bezpieczni
Odpisz