Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2020, 09:13
Na przykład takie "Mortal Machines" zmieniło się nieco względem książki, lecz wyszło mu to na dobre...
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2020, 11:30
Czasami podobnie jest z mangami, ale największa afera była z tokyo ghoul bo od 2 sezonu nawet nie było wytłumaczenia dlaczego główny bohater robi to co robi.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2020, 11:37
myślisz, że po obejrzeniu 4 sezonów anime opłaca się kupić mangę?
(tokyo ghoul)
Odpisz
23 stycznia 2020, 12:02
@SG1030526: Wielu ludzi robi sobie rewatch'e różnych serii aby zrozumieć znacznie więcej, szczególnie w przypadku tokyo ghoula warto, ja sobie kupuję.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2020, 12:03
dzięki
Wszystkie (:re, re 2, ✓A) czy pierwsze Tokyo ghoul będziesz kupować?
Odpisz
23 stycznia 2020, 12:12
@SG1030526: No jasne że będę, tylko do Poznania jadę raz na kwartał bo w pobliżu nie ma sklepów mangowych i nie robię tego tak szybko.
Odpisz
23 stycznia 2020, 12:28
myślisz że opłaca się kupić na raz jednorazowo tylko oryginalnego tokyo ghoula?
Odpisz
2 lutego 2020, 14:41
@SG1030526: Jakby co to szybka notka. Anime Tokyo ghoul jest pogmatwane i wycina wiele wątków. Pierwszy sezon trzyma się na równi z mangą, ale pod koniec zaczyna się zmieniać (scena Kanekiego akceptującego bycie ghulem). Drugi sezon to alternatywny scenariusz co został pocięty przez studio. Później trzeci sezon wraca do oryginału i porzuca fabułę z drugiego co tworzy dziurę fabularną, bo wiele wątków nie jest wyjaśnionych. Polecam kupić pierwsza serie (Tokyo ghoul) mang i jeśli ci się spodoba przejść do Tokyo ghoul:re mając na uwadze, że po jakimś tomie jakość spadnie przez stan zdrowia autora. Mimo wszystko seria jest solidna, ma cudowne ilustracje i autor poprawia styl z czasem. A co do rewatch anime to polecam jedynie oglądać 1,3 i 4 sezon i traktować je jako streszczenie/przypomnienie serii.
Odpisz
2 lutego 2020, 14:42
@Skleroza: No i manga pokazuje wszystkie brakujące sceny
Odpisz
2 lutego 2020, 15:42
@Skleroza: Dzięki
Odpisz
2 lutego 2020, 23:20
@SG1030526: W kwestii TG jestem specjalistką i ogólnie znam się na anime, więc możesz śmiało walić do mnie
Odpisz
2 lutego 2020, 17:20
EkhmPercyJacksonekhm
Odpisz
2 lutego 2020, 23:11
@Rddxrete: Wait od kiedy Percy ma filmy? Jedyne co znam to jakaś marna podróbka Peter Johnson czy coś w tym guście
Odpisz
2 lutego 2020, 23:15
@wiki954: dokładniej to "Peter Johnson i kradziej błyskawicy" w reżyserii Dionizosa Winogrono
Odpisz
2 lutego 2020, 18:04
Nowela jurasic park była O wiele dłuższa i ciekawsza, np. Parkiem sterowały 3 super komputery A samych dinozaurów pojawiło się ze 5 razy więcej, w tym pterodonty
Odpisz
2 lutego 2020, 15:14
Tak bo zawsze jak są zmiany w filmie to od razu: "ŁEEE KU*WA CHCOM TYLKO KASE KURLA UEEEE"
Odpisz
2 lutego 2020, 14:59
I cyk, murzynoelfy
Odpisz
2 lutego 2020, 14:46
Powiem szczerze jedyne dobre zmiany to te co rozwijają wątki. Na przykład demon slayer czy pierwszy odcinek Ao No exorcist, co pokazuje charakter bohatera i niszczy największa wadę mangi, czyli zbyt szybkie tempo i przejście do głównej akcji. No i przyznam się bez bicia, że podobała mi się zmiana wyglądu pani Peregrine…
Odpisz
2 lutego 2020, 14:07
*hyyyyyyy*
GDZIE KU*WA TOM BOMBADIL, GLORFINDEL NO I KURDE GILDOR INGLORION
Odpisz
2 lutego 2020, 14:09
@KayonPL: A I JESZCZE KURDE HISTORIA DEAGOLA I SMEAGOLA Z DRUŻYNY PIERŚCIENIA. A ILE UCIĘLI Z NARADY U ELRONDA
Odpisz
2 lutego 2020, 14:10
@KayonPL: Póki co obejrzałem 1 film aby porównać z pierwszymi dwoma księgami powieści a na Dwóch Wieżach w wersji książkowej (księga 3 i 4) jestem gdzieś w 1/3
Odpisz
2 lutego 2020, 14:12
@KayonPL: nbc
Odpisz
2 lutego 2020, 14:12
@NesquikBoi: Dokładnie tak
Odpisz
2 lutego 2020, 14:17
@KayonPL: Więc potem zobaczymy jak to z Dwiema Wieżami będzie z filmem
Odpisz
2 lutego 2020, 14:56
@KayonPL: dość spoko
Odpisz
23 stycznia 2020, 11:09
Dla firm hajs jest ważniejszy niż zgodność z materiałem źródłowym lub opinie mniejszości widzów
Odpisz