Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2020, 14:05

Ja z moją przyjciółką nazywamy się Związkiem Radzieckim szkoły

Avatar Jumper112

27 stycznia 2020, 11:24

Nie warto być edgy

Avatar
Meme_guy

26 stycznia 2020, 22:56

A na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści

Avatar Makos305

27 stycznia 2020, 07:14

*chuckles* I'm in danger

Avatar
Meme_guy

27 stycznia 2020, 07:35

@Makos305: Yes, you are

Avatar SatsumaHayato

26 stycznia 2020, 19:52

Raczej retarded 14-latkowie, bo nikt kto ma wiecej niz 3 iq, oraz 12 lat nie poprze komunizmu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar xXkuba22Xx

27 stycznia 2020, 21:44

@SatsumaHayato: sierp i młot to znak ruchu robotniczego, który funkcjonował na długo przed powstaniem ZSRR i armii czerwonej.

Avatar SatsumaHayato

27 stycznia 2020, 21:55

@xXkuba22Xx: ale zloty sierp i mlot na czerwonym tle bardzo czesto z radziecka gwiazda to juz jest znak zsrr.

Avatar snajpercat

27 stycznia 2020, 01:15

Edgy nastolatki: omg jestem taka psycho!
Ja który ma kriega na 50 lvl: pathetic

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2020, 18:11

jak mozna uwazac, ze animowane, gejowskie porno jest slodkie ku*wa no XD

Avatar rumcajschr

23 stycznia 2020, 19:46

W teorii to po prostu gejowska kategoria mang i anime, ale edgy 14-latki preferują hentajce z dwoma ultrahetero braćmi, bo to "sŁoDzIuTkIe"

Avatar oaeiszko_chan

23 stycznia 2020, 20:36

Sama nie wiem. Po prostu jest, i tyle.

Avatar julian2811

Edytowano - 23 stycznia 2020, 15:23

Ale mnie takie coś wku*wia "Słucham Bille Elish czyli jestem psychodeliczna" A powiedz ,że bardziej psychodeliczny jest Kaliber 44 albo 3xklan to "Wypi***alaj to jest gówno Tymek lepszy" Jak tu się nie wku*wić? Cytując pewnego polityka.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar yungadisz247

26 stycznia 2020, 23:34

@julian2811: ale masz h*jowe nuty

Avatar yungadisz247

26 stycznia 2020, 23:35

@yungadisz247: ale wsm 2pac spoko

Avatar MCAssassin

23 stycznia 2020, 15:17

Ja:

Avatar islamu

23 stycznia 2020, 15:18

@MCAssassin: i to rozumiem, yunyun potrzebuje przyjaciół

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

23 stycznia 2020, 14:31

Kur, a ja w wieku 14 lat nie miałam obsesji na punkcie yaoi i nie byłam psycho. A już myślałam, że oglądając kreskówki, przeglądając memy i słuchajac rocka jestem już taka edgy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

23 stycznia 2020, 15:07

@Mozimo: O, dzięki za uwagę. Niedługo poprawię

Avatar Mozimo

23 stycznia 2020, 15:08

Avatar BilmoBlampkins

23 stycznia 2020, 14:56

Łał hahah umieram ze śmiechu RELEJTABOL MIM hahaha

Avatar Yoda_MLG

23 stycznia 2020, 14:57

@BilmoBlampkins: no jest słaby ale co poradzisz

Avatar BilmoBlampkins

23 stycznia 2020, 14:59

@Yoda_MLG: No nic nie poradzę

Avatar
lilold

23 stycznia 2020, 14:42

jak ja miałem 14 lat to z kolegami rzucałem krowim gównem w sąsiada i jego dom bez kitu

Avatar
lilold

23 stycznia 2020, 14:46

o jak to chyba Jacimbo zieloną dał

Avatar Mozimo

23 stycznia 2020, 14:47

w rękę wzięliście?

Avatar
lilold

23 stycznia 2020, 14:54

@Mozimo: na łopaty braliśmy

Avatar Mozimo

23 stycznia 2020, 14:56

to dobrze bo takto double edge sword by był

Avatar Rosse303

23 stycznia 2020, 14:39

Wygląda na to, że jestem pół facetem, pół dziewczyną

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2020, 14:20

A gdyby tak rzucić wszystko w cholerę i zabić klasowych patusów?

Avatar Mozimo

23 stycznia 2020, 14:31

There must always be a Lich King

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2020, 14:27

obawiam się że edgy 14 latkowie po prostu palą papierosy, mają depresję i są bad boyami, nie mają tyle rozumu żeby z kimś rozwiązać problem słownie, a co dopiero ten obrazek

Avatar BARTEKAUX

23 stycznia 2020, 14:23

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar rumcajschr
Dodane przez: rumcajschr

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Mało znany szczegół

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka