Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Z klasą się trzeba urodzić
Cóż za brak szacunku
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2020, 18:40
jak ja lubie to, ze ludzie spoza mojego grona maja mnie za cicha dziewczynke, ktora ma fajne kolezanki, ale sama jest nic nie warta
nauczycielka: no emila teraz ty cos powiedz
ja: *otwieram usta*
smutna bad ger czytajaca cytaty o milosci: zamknij morde /nazwisko\ xddd becz00nia
ja:haraj dzide lambadziaro mowie cos teraz to zamknij pysk i mi nie przerywaj
smutna:co
klasa:co
nauczycielka:xd
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:37
Chciałby zobaczyć to na własne oczy i to nie tak, że dyskredytuje to wydarzenie. Po prostu chciałbym zobaczyć zdziwienie osób, gdy "cicha woda" zamienia się w wodospad pokroju Niagary i niszczy tępe skały
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:03
tak było
Odpisz
24 stycznia 2020, 02:10
@dawcaAiDS: no bylo, a nauczycielka beke cisnie bo nie lubi tej dziolchy
Odpisz
24 stycznia 2020, 02:11
@dawcaAiDS: ogolem u nas wywalone maja w to czy sie wyzywamy i na luzie do tego podchodza, a nieraz sami dowalaja jeszcze bardziej, wiec takich mamy kochanych nauczycieli
Odpisz
23 stycznia 2020, 18:23
Na serio już nie wiem co czuję
raz raczę się ciepłem i szlugiem
raz rozkminiam pomiędzy dachem a sznurem
a potem rozkminiam że trochę to głupie
potem wiem tylko że strasznie się gubię
albo że nie puszczę gdy znów cię przytulę
albo że nie zniosę już dużej
kolejnych powtórzeń powtórzeń
i wszystko się kręci nakręca i w kółko wiruje
przyspiesza i leci i nie zatrzymuje
i ku*wa mać kocham być z Tobą i nic nie rozumiem
i chcę was zrozumieć
na serio już nie wiem co czuję
świat mi się glitchuje świat karmi nas łzami i wiecznie się psuje
a jeśli ma miłość to raczej nie dla mnie i wcale się już nie buntuję
w tym mieście już nie ma pokory i nigdy nie było
i wcale jej nie chce bo nie zasłużyło
nikt tu już na nic nie czeka i nikt tu już nie wierzy w miłość
każdy się modli o leki i wódę i jakby nie patrzeć to nawet jest miło
i każdy pies tutaj pilnuje swą budę
nikt nie wie co czuje
nic się nie zmieniło
Odpisz
23 stycznia 2020, 18:24
polecam tego artyste magik sie nazywa
Odpisz
23 stycznia 2020, 18:24
ale nie TEN magik tylko dyspozytor magik
Odpisz
23 stycznia 2020, 18:27
burwa za długie
Odpisz