Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2020, 22:02

Ja negocjuje z pająkami (polityczne) bo niestety mam wielki lęk przed nimi a przyczyną była niemiła historia gdy mialem ok 3-4 lata

Avatar kapkins

26 stycznia 2020, 01:13

opowiedz

Avatar M_ateo_1

26 stycznia 2020, 02:38

Avatar Xx_pzoltek_xX

26 stycznia 2020, 14:32

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 stycznia 2020, 14:40

@kapkins: sąsiadka miała tarantule w domu. Zapraszała nas co jakiś czas do niej i ja się temu pająkowi przyglądałem. Pewnego dnia matka powiedziała tacie że dowiedziała się o ucieczce tego pająka. Po tygodniu sprawa ucichła i stwierdziliśmy że zwierzątko nie żyje bo nie miało warunków do życia. W lato uwielbiałem się bawić w mojej piaskownicy obok domu. I robiąc zamek natknąłem się na całą chmarę martwych pająków. I od tamtego momentu boję się pająków.

Avatar Xx_pzoltek_xX

26 stycznia 2020, 14:41

;-;

Avatar Szczur00

26 stycznia 2020, 10:33

Na pole*

Avatar Julka2006B

26 stycznia 2020, 09:49

Mi kiedyś wpadł pająk do wanny jak się kąpałam, od tamtej pory nienawidzę pająków ;-;

Avatar BilmoBlampkins

25 stycznia 2020, 20:32

Nigdy bym nie ruszył pająką, nic mi złego nie zrobią przecież.

Avatar Grzechoooo

25 stycznia 2020, 23:40

@BilmoBlampkins: A walczą z komarami w lecie

Avatar BilmoBlampkins

26 stycznia 2020, 03:13

@Grzechoooo: Perfekcyjne zwierzątko

Avatar Przemek572

24 stycznia 2020, 10:02

Z tego co kojarzę, to pająk mieszkający w domu zginie po wyrzuceniu na dwór, nie tylko w zimę.

Avatar Idiosyncratic

25 stycznia 2020, 20:09

@Przemek572: Każdy pająk kiedyś zginie

Avatar Kangurur28

25 stycznia 2020, 20:15

@Idiosyncratic: jak i każdy człowiek

Avatar Dardanelle

25 stycznia 2020, 22:31

Avatar JaJestemZWami

25 stycznia 2020, 22:24

Ale u niego w domu nie. Skąd mógł wiedzieć.

Avatar nirqm

25 stycznia 2020, 20:14

Ja tam hoduje pająka

Avatar AxonDeHudin

24 stycznia 2020, 13:24

Harmonia

Avatar xXkuba22Xx

24 stycznia 2020, 08:03

Na polu styczeń, a w środku co? Sierpień?

Avatar PieselArcheolog

24 stycznia 2020, 07:32

Co z tego że styczeń jak nawet zimno nie jest

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To by wystarczyło

Angielskie śmieszki

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka