Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Introwertyk9

24 stycznia 2020, 22:51

Ja mam 0 fps
Gra to the powder toy
Jest na telefonie i na kompie

Avatar Wilqu11

28 stycznia 2020, 20:57

okurła subopie ale mi teraz zaimponowałes, u mnie w szkole w zerówce to była jedyna „gra” na komputerach szkolnych i rzeczy które tam powstawały tworzyły kanon nowej fizyki

Avatar
Introwertyk9

28 stycznia 2020, 21:24

@Wilqu11: robiłeś w tym silniki rakietowe? Takie działające
Trzeba dać gravity off to wtedy gazy wylotowe lecą prosto, a nie na boki albo do góry

Avatar Wilqu11

28 stycznia 2020, 21:26

było cos takiego, pamietam też że pobierałem miasta z galerii i bawiłem się w australię przy użyciu fajerwerków

Avatar
Introwertyk9

Edytowano - 28 stycznia 2020, 21:26

@Wilqu11: ten wykorzystuje reakcje jądrową do lepszej wydajnośći( szybkości gazów whlotowych) oraz do ich zapłonu poprzez wysokie ciśnienie
To miał w sumie być lv-2 nerva atomic motor z kerbala

Avatar
Introwertyk9

28 stycznia 2020, 21:27

@Wilqu11: taaaaaaak

Avatar Wilqu11

28 stycznia 2020, 23:45

ciekawe, spróbuję zrobić. Czy teoretycznie da się stworzyć bombę jądrową w powderze?

Avatar
Introwertyk9

29 stycznia 2020, 00:36

@Wilqu11: tak
Dajesz pluton do pojemnika z czegoś twardego
A potem neutrony
Jest też ciekawa reakcja jak dasz protony do pojemnika z deuterem

Avatar Wilqu11

29 stycznia 2020, 08:40

Avatar
Introwertyk9

29 stycznia 2020, 14:33

@Wilqu11: super są bomby z c4, ale w środku robisz małądziurke i dodajesz troszecke DMG
Bardzidj realistyczna eksplozja

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 stycznia 2020, 19:45

co ty masz za komputer? i co to za gra?

Avatar
Geralt__z_Rivii

Edytowano - 24 stycznia 2020, 19:46

Laptopa więc gorzej i gry nawet nie pamietam

Avatar bandit_the_drug_lord

24 stycznia 2020, 19:46

800x600?

Avatar
Geralt__z_Rivii

24 stycznia 2020, 19:46

z msg znalazłem

Avatar grototo

24 stycznia 2020, 20:59

to chyba fortnite bo ma tam napisy podobne do fortnite

Avatar
Geralt__z_Rivii

24 stycznia 2020, 21:03

@grototo: sam nwm

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 stycznia 2020, 21:18

@grototo: no tak, jak jest ekran wczytywania to jest napisane: "wczesny dostęp"

Avatar Dzbaniak

24 stycznia 2020, 22:49

tak to fortnite

Avatar grototo

26 stycznia 2020, 14:30

@Dzbaniak: NA STOSIE PALIĆ OP'A

Avatar McKalosz

29 stycznia 2020, 09:01

fortnite

Avatar MituDestroyer

28 stycznia 2020, 23:22

Ja mam 4 fps w lolu jak zapomnę podłączyć laptopa i przełącza się w tryb oszczędzania

Avatar Bartuuu_Bert

28 stycznia 2020, 22:21

musisz dołożyć węgla do komputera

Avatar Xgamer

28 stycznia 2020, 20:57

Powinno byc ja:mama kupisz mi komputer bo moj jest słaby
Mama:nie masz jeszcze bardzo dobry komputer jak go 10 lat temu kupowałam to byl to komputer z najwyższej półki
Komputer i tu to zdjęcie

Avatar Cat_Gaming

25 stycznia 2020, 13:11

Fortnite nie jest taki zły jeżeliby nie patrzeć z poziomu hejtu i hype'u na niego. Sam lubie sobie pograć czasami tak po prostu i nie przejmować się hejtem na balans, PTW jeśli o niektóre skiny chodzi i ogólne pocieszyć się grą, bo chyba to w graniu jest najważniejsze, nie?

Avatar
Geralt__z_Rivii

25 stycznia 2020, 14:02

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2020, 20:44

@Cat_Gaming: nie mam szablonu ale: ten u góry na rację

Avatar janekelo

28 stycznia 2020, 20:36

O nie fortnite

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Przerwa na herbatkę

To musiało być męczące

Były nóżki, nie ma nóżek

Zapraszamy

Dobra oferta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka