Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Chciał tylko pomóc
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
I po kłopocie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2013, 16:10
Niezła reklama
PS.Ja bardziej wole BMW
Odpisz
25 września 2013, 15:11
A tu nagle przylatuje statek kosmiczny xD
Odpisz
24 września 2013, 20:26
jak dla mnie BM'k jest lepsza... może bo ją mam XD
Odpisz
24 września 2013, 21:46
@Frost_: przygotuj się na hejt "władców pierścieni" ;)
Odpisz
25 września 2013, 08:33
@Frost_: Mi sie podoba Audi TT. Ale Be-eMy też są spoko.
Odpisz
24 września 2013, 21:58
I to jest konkurencja, a nie kto na kogo dokonał zamachu za pomocą brzozy :D
Odpisz
24 września 2013, 19:20
to się nazywa konkurencja xD
Odpisz
24 września 2013, 19:14
Hahah! xD Gdzie to jest? :P
Odpisz