Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2021, 19:32
Fan fact w USA jesteś nastolatkiem od 13 roku życia
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:37
Ku*wa, ale staro się poczułem
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:39
@MeliPL: który rocznik?
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:41
@Pozytywny_wariat: 08
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:43
@MeliPL:
Ja w twoim wieku byłem starszy
Odpisz
26 stycznia 2020, 19:24
@MeliPL: serio? Myślałem, że jest mało osób w moim wieku na jeja.
Odpisz
26 stycznia 2020, 19:47
@Wilczy_Wladca: Nie XD
Odpisz
26 stycznia 2020, 20:03
@MeliPL: Do przewidzenia.
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2020, 20:09
@Wilczy_Wladca: jezeli naprawde jestes z rocznika 2008 to siema ja tez
Odpisz
26 stycznia 2020, 20:16
@MeliPL: o ku*wa ale staro się poczułam
Odpisz
26 stycznia 2020, 23:25
@MeliPL: Ja też 08
Odpisz
27 stycznia 2020, 10:33
ja też 08
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:11
@MeliPL: 07 hahaha
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:18
@MeliPL: ku*wa, ty 03 to mówisz?
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:22
@MeliPL: ile tu osób z mojego rocznika zgaduję że wszyscy z 2008 chodzą do 5 SP ja na szczęście (bądź też niestety) poszłam jako sześciolatek i jestem w 6
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:23
@Toitoi666: ja też 08. I też 6kl.
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:25
@Wilczy_Wladca: kurde nie przewidywałem że tu są osoby młodsze ode mnie
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:29
@MeliPL: 2000... Ta świadomość 20 lat.
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:30
@michaolekYT: i ode mnie
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:33
@Pozytywny_wariat: 97, poczułem się młodo
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:36
@MeliPL: Wczesny 2006 wita.
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:41
@Toitoi666: 2008 6 klasa podstawówka
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:44
@encepence: witam z 2006
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:06
@MeliPL: oszuście co kłamiesz
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:08
Skąd wiesz że kłamie
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:11
@Mr_Alien: witam rocznik 06
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:28
@MeliPL: wysyłałeś mi swoje nogi wyglądające na 32 latka, twoje profilowe na 15 lat
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:30
Nie przypominam sobie żebym wysyłał ci moje nogi
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:32
@MeliPL: wysyłałeś całej grupie xd
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:34
Przecież ciebie nawet nie ma na tej grupie, a nawet jeśli to nie pamiętam żebym wysyłał zdjęcie nóg
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:54
@MeliPL: byłam ku*wa
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:57
@MeliPL: jak wszystkich prosiłeś żeby ci wysłali kolana to na jeja wysłałeś. Chyba, że cię z kimś pomyliłem i to nie ty.
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:59
@Wilczy_Wladca: To ja byłem, ale tu chodzi o grupę na messengerze
Odpisz
27 stycznia 2020, 21:03
@MeliPL: wiem. Ale na jeja też wysyłałeś.
Odpisz
27 stycznia 2020, 21:04
@Wilczy_Wladca: Tego też nie pamiętam
Odpisz
27 stycznia 2020, 21:07
@MeliPL: mi chodzi o to co już mówiłem. Z tymi kolanami.
Odpisz
27 stycznia 2020, 21:08
@Wilczy_Wladca: Prosiłem o zdjęcia kolan, ale żebym swoje wysyłał to nie pamiętam
Odpisz
27 stycznia 2020, 21:14
@michaolekYT: ja też choć 2006 to niej jest jakoś dawno dalej młody jestem i będę
Odpisz
27 stycznia 2020, 21:19
@MeliPL: wysłałeś. Albo to były cudze i mówiłeś że twoje
Odpisz
27 stycznia 2020, 21:36
@spoko_ziomek: aż mi się nie dobrze zrobiło bo moja siostra też
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2020, 22:04
@MeliPL: ja się ku*wa boję, no ja się po prostu ku*wa boję
2010 = 10 years ago
Aa spo... CO KU*WA ?
Edit : ja jestem 2009 r.
Odpisz
27 stycznia 2020, 22:09
@Toitoi666: me too
Odpisz
27 stycznia 2020, 22:14
@Todokashi: towarzysz !
Odpisz
27 stycznia 2020, 23:34
@Nokia_701: witam z rocznika z trzema zerami
Odpisz
28 stycznia 2020, 00:05
@edzio72: witam
Odpisz
28 stycznia 2020, 01:09
@michaolekYT: ja też a który rocznik
Odpisz
28 stycznia 2020, 06:44
no ja 09
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:14
@Simciakk: także 2006
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:15
no siema
Pan Paweł Będzie Skakał
W skrócie
PPBS
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:51
@ursusowanie: eee nie
Odpisz
28 stycznia 2020, 14:41
@lalaluja: mój rówieśnik
Odpisz
28 stycznia 2020, 14:42
@Simciakk: mój rówieśnik myślałem że nie znajdę
Odpisz
28 stycznia 2020, 17:42
@encepence: ja też 07 hah
Odpisz
10 lutego 2020, 17:58
@MeliPL: ktoś coś rocznik 2006?
Odpisz
10 lutego 2020, 19:24
@hlepo: Tak
Odpisz
16 lutego 2021, 02:37
@Toitoi666: jestem 08, a chodze do 7 klasy ;)
Odpisz
16 lutego 2021, 08:09
@wierzbun: rocznik 08
Jak to dziwnie brzmi
U mnie dzieciaki z 6 klasy dalej bawią się w berka na przerwach i napiedalają doniczkami
Odpisz
16 lutego 2021, 08:14
@jejaplxiaomi: 08 chodzi już do 6 klasy? Jezu ja jestem taka stara? Za rok 18, a ja też bym w berka pograła ;_;
Odpisz
16 lutego 2021, 08:22
@PAtrycjaX: xD
Odpisz
16 lutego 2021, 08:23
@jejaplxiaomi: mi smutno a nie śmiesznie ja nie chce być stara k...a ;_:
Odpisz
16 lutego 2021, 08:27
@PAtrycjaX: jak masz 18 lat to dalej jesteś młody
Odpisz
16 lutego 2021, 08:27
@jejaplxiaomi: ale już dorosły
Odpisz
16 lutego 2021, 08:32
@hlepo: ja
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:38
*uczucie nie bycia samotnym jako 08 mode on*
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:57
@dzieciakkUwU: hmm, wygląda na to, że masz prawie pełny set spie**olenia umysłowego:
-uwu w nazwie
-gacha life na pfp
-używanie gwiazdek i komentarzy typu "mode on"
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:11
@Krzyzak_Ball:
No i przyszedł krzyżak-pan maruda, pogromca uśmiechów dzieci
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:12
@Krzyzak_Ball: a to czego mi brakuje, żeby być pełnym zj**em?
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:22
@dzieciakkUwU: Rocznika w nazwie
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:59
@Mistrz_Kebaba: nie widziałam nigdy tak autystycznego bachora ;-;
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:15
@dzieciakkUwU: Nie wolno się śmiać z autyzmu, to straszna dolegliwość.
Odpisz
30 stycznia 2020, 22:17
@dzieciakkUwU: pssst
dziewczyna przez internet się nie liczy
Odpisz
31 stycznia 2020, 11:37
@Pchelka_: co w tym takiego strasznego
mam brata z tą chorobą i jedyne co robi to siedzi i nic nie robi
ze wszystkiego można się śmiać
Odpisz
4 lutego 2020, 17:39
@Krzyzak_Ball: Cóż, niektórym to może sprawić przykrość. Ale wygląda na to, że taka spie**oli*a, że to wyzywają panuje tylko u np. 2008 rocznika.
Odpisz
16 lutego 2021, 17:28
@Pchelka_: Nie mówisz o każdym, right?
Odpisz
17 lutego 2021, 09:18
@dzieciakkUwU: Widzisz go codziennie w lustrze
Odpisz
28 stycznia 2020, 00:07
Pierwszy mój mem na głównej
Odpisz
28 stycznia 2020, 17:57
@Pozytywny_wariat: BRAWO
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:12
Który waszym zdaniem był najlepszym rokiem, mój rok to 2012 bo jako 6 latek miałem na wszystko wywalone
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:35
@mafiax2006: 2008, chodziłem do przedszkola, nie miałem jeszcze rodzeństwa więc większy profit dla mnie, i napi**dalanie w Raymana prawie codziennie, dopóki nie zgubiłem płyty a potem zwymiotowałem na komputer przez co się zepsuł.
Jak ja to ku*wa zrobiłem to ja nie wiem.
Odpisz
28 stycznia 2020, 12:30
@Przemek572: Ja podobno jak miałem 5 lat to wpie*doliłem taki kocyk dla dzieci
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:38
2009 już ma 11 lat boze rok temu miał 8
Odpisz
26 stycznia 2020, 19:24
@RamkaKlamka: chyba nie rozumiesz matematyki. Interpunkcji z resztą też, ale się nie czepiam tego drugiego, bo wszyscy w internecie mają wywalone na interpunkcję.
Odpisz
26 stycznia 2020, 19:47
@Wilczy_Wladca: >żart
Odpisz
28 stycznia 2020, 01:10
@RamkaKlamka: czuję dokładnie to samo
Odpisz
27 stycznia 2020, 22:02
Nastolatek bardziej od 13, z angielskiego jest to pierwsza liczba w której występuje "teen"
Odpisz
27 stycznia 2020, 22:40
@Macioslaw_: a u nas naście
Odpisz
27 stycznia 2020, 22:45
@Macioslaw_: I co z tego, że tak jest w angielskim? Może jeszcze mamy sprawdzać, ile lat mają nastolatkowie w Wietnamie?
Odpisz
27 stycznia 2020, 22:18
2009? To już wyszło z pieluch?
Odpisz
27 stycznia 2020, 22:03
Znaleźliście rocznik 2009...
Tak, to ja (nie lubię brawla bo żre mózgi sebkom)
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2020, 21:22
Moja siostra jest z 2008... Ja pie**ole jaka ja jestem stara. Edit: w tym roku mam 18stke
Edit: sztanie panie, zaraz podatki będę płacić
Odpisz
27 stycznia 2020, 21:27
@Shadow_years: spoko luzik, dopiero po 23 roku, chyba że coś się zmieni
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2020, 21:35
@MrRolan: mieszkam w Niemczech... od 18 roku muszę mieć tak czy siak konto to zacznę pracować dorywczo bo mam jeszcze trochę nauki przed sobą zanim maturę skończę itd i tak czy siak będę musiała płacić
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2020, 21:38
@Shadow_years: nie wiedziałem że w Niemczech mieszkasz, trzymaj się tam, jebla dostać w tej Polsce można
Odpisz
27 stycznia 2020, 21:56
@MrRolan: dzieki, Ty też się trzymaj! W Niemczech nie lepiej XD
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:49
2005. Czuje się troche staro teraz
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:46
Ja za 2 miesiące kończę 13. Od ilu zalicza się jako nastolatek? XD bo nie wiem szczerze
Odpisz
28 stycznia 2020, 00:04
Od jedenastu (musi być końcówka -naście)
Odpisz
27 stycznia 2020, 20:38
08 pamiętam jeszcze jak w 2014 grałem w Farminga 13
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:54
Rocznik 06
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:37
Ostatnio w Empiku zobaczyłem poradnik do Minecraft z okazji jego 10 lecia, i poczułem się tak z 3x starszy
Odpisz