Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2020, 20:05
Rok Szczura w tym roku bardzo szybko sie skonczyl...
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:13
Chomiki z Media Expert
Odpisz
29 stycznia 2020, 11:17
Meat is meat
Odpisz
28 stycznia 2020, 23:39
Podobno smakuje jak kurczak. W sumie sprzedano to w Popeyes Louisiana Kitchen, więc powinno smakować jak kurczak
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:58
Nie wiem co jest bardziej absurdalne
Upieczony gryzoń, czy to, że mem przeszedł
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:59
@Gryficowa: teraz zauważyłem że to jest wiewiórka!!
Odpisz
28 stycznia 2020, 23:01
oh shit
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:40
Szczur wiewiórka jeden h*j wszystkie smakują tak samo na surowo i upieczone
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:50
@Iphonix: co ja
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:52
@Szczur00: wiem gdzie mieszkasz
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:53
@Iphonix: no w kanałach a gdzie
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:34
Ratatuj chyba miał wypadek przy pracy
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:23
wiewiór z epoki lodowcowej już nie stworzy afryki
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:20
Zasadniczo gdyby nie fakt obecności w tym futra, organów niezdatnych do spożycia (jak choćby jelita) i generalnie masy kosteczek zamiast mięsa to może nawet bym spróbował. Bo kto wie kiedy znowu nadarzy się okazja?
Odpisz
27 stycznia 2020, 12:54
Teraz teraz teraz
TERAZ JUŻ WIEM, ŻE WKU*WIAJĄCA WIEWIÓRKA ZOSTAŁA WRESZCIE USMAŻONA
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:12
@Litops: Kocham cię za to xDDDDD
Odpisz
27 stycznia 2020, 07:24
Pieczone polne szczury, ulubiona potrawa Shreka.
Odpisz
27 stycznia 2020, 07:29
@krzysiulka10:
Odpisz
27 stycznia 2020, 08:28
Odpisz
28 stycznia 2020, 21:29
@krzysiulka10: Ale najlepsze są w sosie.
Odpisz
27 stycznia 2020, 09:56
Odpisz
27 stycznia 2020, 09:27
rat chef
Odpisz
27 stycznia 2020, 08:48
Opinie ekspertów są podzielone.
Odpisz
27 stycznia 2020, 09:03
@EnderKGunner34: jeden ziomeq121 powie nie
Drugi miszczv2 powie tak
Odpisz
27 stycznia 2020, 08:12
Halo? Sekcja cringeu? Ktoś wam spie**olił
Odpisz
27 stycznia 2020, 08:13
konkretnie nick gościa powyżej 😎
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2020, 08:20
to swoją drogą
Odpisz
27 stycznia 2020, 08:21
a teraz idźcie i zalejcie go czerwonymi za emotke
Odpisz
27 stycznia 2020, 08:22
Imażyn nie wyczuwać ironii w emotce 😎
Odpisz
27 stycznia 2020, 08:39
biedna czekola ludzie oceniają ją tylko za zauważenie emotki nie zastanawiając się nad głębszym sensem komentarza
Odpisz
27 stycznia 2020, 08:42
@Polski_Ziemniok: Życie życie jest nowelą
Odpisz
28 stycznia 2020, 21:17
E.M.O.T.K.A. B.U.R.W.A.
Odpisz