Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2020, 22:58
Miło jest wiedzieć że nie jestem jedną z nich
Odpisz
30 stycznia 2020, 13:32
@Abalella: .
Odpisz
29 czerwca 2021, 13:55
..
Odpisz
29 czerwca 2021, 17:02
czemu odkopalas dwa moje komentarze w ciągu jednego dnia xd
Odpisz
29 czerwca 2021, 17:15
Bo mi się nudzi
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:17
Za pół roku mam urodziny, nie żeby to kogoś interesowało czy coś
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:28
ja mam za 2 miesiące nie żeby kogoś to obchodziło czy coś
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:41
@Damond: równo?
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:50
prawie, jak będzie 31 stycznia to równo 2 miesiące
Odpisz
27 stycznia 2020, 17:12
@Damond: heh ja mam jutro ale pewnie nikogo to nie obchodzi
Odpisz
27 stycznia 2020, 17:20
@kotek_korek: wszystkiego najlepszego ❤️ (składam teraz bo nie wiem czy jutro cię znajdę pod jakimś memem)
Odpisz
27 stycznia 2020, 17:22
@Damond: dziękuje <3
Odpisz
28 stycznia 2020, 15:30
@kotek_korek: wszystkiego najlepszego;)
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:03
Ja mam za równo 4
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:04
@Malveroyy: miesiące czy dni?
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:06
miesiące
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:08
@kotek_korek: Sto lat
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:21
@Malveroyy: nie wiem jaki ch*j mnie to obchodzi ale zapisze sobie w kalendarzu
Odpisz
29 kwietnia 2020, 15:09
@Malveroyy: Wracam po (prawie) równo 4 miesiącach żeby życzyć Ci wszystkiego najlepszego
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:00
@Kurson: czuję się opluty
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:02
@Damond: Znalazłem ten obrazek w losowych tydzień temu dopiero, wybacz
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:08
@Kurson: dobrze <3
Odpisz
29 kwietnia 2020, 17:40
@Damond: No ja mam za miesiąc równo
Odpisz
29 kwietnia 2020, 17:40
@Malveroyy: czekam
Odpisz
29 kwietnia 2020, 17:40
@Malveroyy: Prawdopodobnie nie spędzę ich ze znajomymi przez korona
Odpisz
29 kwietnia 2020, 18:08
@Malveroyy: kiedy ja miałem urodziny nie dość że jeszcze nie można było wychodzić to jeszcze miałem bana
Odpisz
29 kwietnia 2020, 18:32
@Damond: Żółwik
Odpisz
29 kwietnia 2020, 18:39
@Dcktun: Mój znajomy miał dokładnie tak samo
Odpisz
29 kwietnia 2020, 19:01
@Malveroyy: Ja miałam urodziny w dzień, w którym została nałożona kwarantanna.
Odpisz
29 kwietnia 2020, 19:03
@Dcktun: Współczuję ;-;
Odpisz
29 kwietnia 2020, 19:06
@Malveroyy: Spoko przyzwyczaiłam się
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:22
Nikt:
Atencjusze: Dobry pytania poproszę
Odpisz
29 stycznia 2020, 19:29
@TellingKolega: czy robiłeś dziś kupę?
Odpisz
29 stycznia 2020, 19:58
może
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:14
@TellingKolega: sprawdź majtki
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:20
@TellingKolega: błagam
Odpisz
30 stycznia 2020, 00:56
@TellingKolega: no te "pytanka" juz mnie tak wku*wiają
Odpisz
29 stycznia 2020, 23:13
Czy tylko ja bym odpisał "masz rację, nie obchodzi mnie to"?
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:29
Opchodzi
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:10
Kurde admin tylko cenuzre dałeś a osoba tamta wyraziła zgodę na publikowanie wizerunku, od razu punkty odjęte xd
Odpisz
27 stycznia 2020, 15:57
To jej odpisz
"Aha, ja miałem wczoraj i też to miałaś w piź*zie"
Odpisz
27 stycznia 2020, 15:58
@Damond: też dobre, ale ona wie kiedy mam urodziny
Odpisz
27 stycznia 2020, 15:59
to jej napisz
"A ch*j mnie to obchodzi"
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:02
czekamy do 14 marca
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:03
@Polski_Ziemniok: jak miło 💕
ciekawostka: nigdy nie miałam urodzin na jeji, bo miałam bana xd
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:04
a co ty też urodziny wtedy masz? mialem na mysli einsteina
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:06
@Polski_Ziemniok: tak jak i sławna aktorka i pisarka, sasha grey
Odpisz
27 stycznia 2020, 17:17
jak coś odpiszę to przekaż
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:05
XD jejaki się śmieją z atencjuszy a 3/4 jejaków be like:
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:10
@Mozimo: nie bierz wszystkich do jednego worka
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:14
no nie wziąłem dlatego napisałem 3/4 bo zdecydowana większość to atencjusze wystarczy wejść pod pogadajmy którekolwiek
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:15
@Mozimo: nie wchodzę już w sumie pod pogadajce kiedyś tak nie było sory
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:21
spoxx
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:15
Problemy 13latkow
Odpisz
27 stycznia 2020, 15:56
A tak serio to co jej odpisać?
Odpisz
27 stycznia 2020, 15:57
"no, masz rację"
Odpisz
27 stycznia 2020, 17:26
o lol admin usunął piękny wątek
Odpisz
27 stycznia 2020, 17:31
niestety
Odpisz
27 stycznia 2020, 16:09
Atencjusze to zwierzęta stadne, uważaj bo ci się więcej zbierze
Odpisz
27 stycznia 2020, 15:59
"nieopchodzi"
Odpisz