memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 lutego 2021, 17:20
Seppuku chyba
Odpisz
2 lipca 2021, 14:28
@Pan_Jazzie:
2 lipca 2021, 15:08
@rickimorty: mój błąd
29 stycznia 2020, 17:17
Uprasza się by nie używać szablonu ze starego JoJo gdyż mi oczy krwawią
29 stycznia 2020, 17:23
@Sosossojowy: Lepiej?
29 stycznia 2020, 17:43
@Sosossojowy: co jest złego w starym jojo?
29 stycznia 2020, 17:53
wygląda gorzej niż nowe
29 stycznia 2020, 18:02
@Marequel: I? Swoja droga wcale nie wygląda tak źle, szczególnie prequel
29 stycznia 2020, 19:08
masz do wyboru 2 identyczne produkty ale jeden wygląda troche lepiej to to którego chcesz pokazać publice nie jest nawet czymś do dyskusji.
29 stycznia 2020, 19:25
@Marequel: i ni epiowiedziałbym że nowa wersja jest jakoś obiektywnie ładnie zrobiona. Po prostu dobrze odwzorowuje orginalną kreskę.
29 stycznia 2020, 21:13
stara wersja to stare anime, nowa wersja to stylistyczny unikat
30 stycznia 2020, 16:21
@Marequel: co racja to racja
29 stycznia 2020, 20:29
było stare jojo czy fanart?
@Saaaaasuke: było stare i jeszcze alternatywna wersja
29 stycznia 2020, 21:15
@Marequel: o kierwa
29 stycznia 2020, 17:42
Wgóregłos bo JoJo OVA
29 stycznia 2020, 17:03
Sudoku? Lel
28 stycznia 2020, 07:32
Ten kadr z Avdolem to z OVA? Oglądałem ale tą co się zaczynała od przylotu Iggy'ego i myślałem, że to tylko tyle jest OVA z JoJo.
28 stycznia 2020, 07:34
@Szortek: Prequel OVA istnieje też ¯\_(ツ)_/¯
28 stycznia 2020, 10:41
Moje życie było kłamstwem
29 stycznia 2020, 16:49
@Szortek: Ja w ogóle OVA nie oglądałem. Chyba jest całkiem długa, za to wersja TV jest dużo ładniejsza, lepiej napisana i bardziej trzyma się mangi.
29 stycznia 2020, 16:34
28 stycznia 2020, 07:44
Bukkake w mordę Finał na klatę Prącie w odbycie To jest życie
28 stycznia 2020, 13:44
@Stuntman_Mike: dobre
28 stycznia 2020, 10:21
Seppuku
28 stycznia 2020, 07:38
A nie harakiri?
28 stycznia 2020, 07:43
@Pieczarka123: tak to ta nazwa ale ludzie używają jako żart sudoku lub bukakke
28 stycznia 2020, 07:49
@Pieczarka123: hikikomori dokładniej
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 lutego 2021, 17:20
Seppuku chyba
Odpisz
2 lipca 2021, 14:28
@Pan_Jazzie:
Odpisz
2 lipca 2021, 15:08
@rickimorty: mój błąd
Odpisz
29 stycznia 2020, 17:17
Uprasza się by nie używać szablonu ze starego JoJo gdyż mi oczy krwawią
Odpisz
29 stycznia 2020, 17:23
@Sosossojowy: Lepiej?
Odpisz
29 stycznia 2020, 17:43
@Sosossojowy: co jest złego w starym jojo?
Odpisz
29 stycznia 2020, 17:53
wygląda gorzej niż nowe
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:02
@Marequel: I?
Swoja droga wcale nie wygląda tak źle, szczególnie prequel
Odpisz
29 stycznia 2020, 19:08
masz do wyboru 2 identyczne produkty ale jeden wygląda troche lepiej to to którego chcesz pokazać publice nie jest nawet czymś do dyskusji.
Odpisz
29 stycznia 2020, 19:25
@Marequel: i ni epiowiedziałbym że nowa wersja jest jakoś obiektywnie ładnie zrobiona.
Po prostu dobrze odwzorowuje orginalną kreskę.
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:13
stara wersja to stare anime, nowa wersja to stylistyczny unikat
Odpisz
30 stycznia 2020, 16:21
@Marequel: co racja to racja
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:29
było stare jojo czy fanart?
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:13
@Saaaaasuke: było stare i jeszcze alternatywna wersja
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:15
@Marequel: o kierwa
Odpisz
29 stycznia 2020, 17:42
Wgóregłos bo JoJo OVA
Odpisz
29 stycznia 2020, 17:03
Sudoku? Lel
Odpisz
28 stycznia 2020, 07:32
Ten kadr z Avdolem to z OVA? Oglądałem ale tą co się zaczynała od przylotu Iggy'ego i myślałem, że to tylko tyle jest OVA z JoJo.
Odpisz
28 stycznia 2020, 07:34
@Szortek: Prequel OVA istnieje też ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
28 stycznia 2020, 10:41
Moje życie było kłamstwem
Odpisz
29 stycznia 2020, 16:49
@Szortek: Ja w ogóle OVA nie oglądałem. Chyba jest całkiem długa, za to wersja TV jest dużo ładniejsza, lepiej napisana i bardziej trzyma się mangi.
Odpisz
29 stycznia 2020, 16:34
Odpisz
28 stycznia 2020, 07:44
Bukkake w mordę
Finał na klatę
Prącie w odbycie
To jest życie
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:44
@Stuntman_Mike: dobre
Odpisz
28 stycznia 2020, 10:21
Seppuku
Odpisz
28 stycznia 2020, 07:38
A nie harakiri?
Odpisz
28 stycznia 2020, 07:43
@Pieczarka123: tak to ta nazwa ale ludzie używają jako żart sudoku lub bukakke
Odpisz
28 stycznia 2020, 07:49
@Pieczarka123: hikikomori dokładniej
Odpisz