Gorsze były tylko Włochy Mussoliniego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Brawo za czujność!
Ładne rzeczy
Dwa oblicza
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2020, 22:03
Czy wolno mi dyskretnie acz stanowczo ubiegać się o uzyskanie szablonu?
Odpisz
31 stycznia 2020, 17:00
@shirrhai: r/hmmm
Odpisz
31 stycznia 2020, 16:16
Przypadek? Nie sądzę
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:20
Jak to pewna mądra osoba powiedziała "Święte Cesarstwo Rzymskie nie jest ani świętym, ani rzymskim, ani cesarstwem"
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:13
a był to dla ścisłości francuski pisarz Voltaire.
Odpisz
30 stycznia 2020, 22:41
It smels like redit
Odpisz
30 stycznia 2020, 20:46
Powinno być na odwrót
Odpisz
30 stycznia 2020, 20:53
@haslo123: nie
Odpisz
31 stycznia 2020, 07:47
@polandszczalka: ten po lewej wygląda lepiej
Odpisz
31 stycznia 2020, 08:51
@haslo123: no tak wszystko się zgadza hre było gorsze
Odpisz
31 stycznia 2020, 12:36
@polandszczalka: ale że lepiej wygląda ten koleś po lewej
Odpisz
30 stycznia 2020, 20:20
Napisy powinny się zmienić miejscami. Dlaczego? Ponieważ ten murzyn ma lepszy styl.
Odpisz
30 stycznia 2020, 20:05
A najgorsze są po prostu Włochy
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:29
Czy ten mem przedstawia ubiór po lewej jako najlepszy? Wiem, że ma pasować do obrazka po prawej, ale jednak te spodnio-bluzko-kombinezono-c***wieco nie wyglądają dobrze
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:53
@aniam_131: wciąż lepiej, niż to po prawej
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:54
@MineDan: to fakt, ale to po lewej według mnie nie wygląda dobrze, na pewno nie na tyle dobrze żeby porównywać do potęgi cesarstwa rzymskiego
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:29
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:13
Ale trzeba przyznać, że bez ŚCR nie powstało by Imperium Sigmara, więc chociaż tyle.
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:00
fuj jak mozna chodzic w spodniach
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:03
@xXkuba22Xx: co
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:03
ohyda
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:04
@xXkuba22Xx: wytłumacz
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:05
blee
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:09
prawdziwi mężczyźni chodzą w sukienkach, bo ubiór nie jest wystarczająco gejowy żeby poważnie uszkodzić ich bilans męskości
no i bo wygodniejsze
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:10
@polak922: Popieram <3
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:11
@polak922: ten komentarz sprawił, że moje ch*jowe życie stało się bardziej bezwartościowe
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:01
To jest córka obelixa
Odpisz