Pa ziomki, może kiedyś wrócę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Północne Węgry
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2020, 18:34
Too late, my time has come
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:35
po polsku zrubmy
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:37
ok, to od początku
czy to prawdziwe życie?
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:40
czy to tylko fantazja?
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2020, 19:02
złapany w lawinę
Odpisz
28 stycznia 2020, 19:24
@kazekage895: nie ma ucieczki od rzeczywistości
Odpisz
28 stycznia 2020, 19:27
otwórz swe oczy
Odpisz
28 stycznia 2020, 19:33
@kazekage895: popatrz na niebie
Odpisz
28 stycznia 2020, 19:34
jestem ubogim chłopcem
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:10
@kazekage895: nie potrzebuję sympatii
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:22
łatwo przyszło, łatwo poszło
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:26
@kazekage895: trochę wysoko trochę nisko
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:28
@Rafik005: gdziekolwiek mnie wiatr poniesie
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:28
@kazekage895: Naprawdę nie liczy się to dla mnie
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:31
@iSyma: dla mnie
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:51
@kazekage895: *freddy mercury zaczyna grać na fortepianie*
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:53
@kazekage895: Mamoooo
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:53
@iSyma: właśnie zabiłem człowieka
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:54
@kazekage895: przystawiłem pistolet naprzeciw jego głowy
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:55
@iSyma: pociągnąłem za spust, już martwy jest
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:58
@kazekage895: mamooooo
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:03
@iSyma: uuuUUUuuu
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:04
@kazekage895: Ja nie chce umieraaaać
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:07
@iSyma: czasem chcialbym w ogóle się nie urodzić
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:08
@kazekage895: *przerywnik muzyczny*
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:09
@iSyma: widzę malutką sylwetkę człowieczka
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:11
@kazekage895: błazeńska szelmo, błazeńska szelmo, będziesz wisiał
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:13
@iSyma: grzmot i błyskawica - bardzo przestraszyły mnie
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:14
@kazekage895: Galileusz, Galileusz, Galileusz, Galileusz, Galileusz Figarooooo wspaniałyyyyy
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:15
@iSyma: jestem tylko ubogim chłopcem - nikt nie lubi mnie
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:18
@kazekage895: On jest tylko ubogim chłopcem z ubogiej rodziny
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:19
@iSyma: oszczędź mu życie za tę potworność
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:20
@kazekage895: łatwo przyszło, łatwo poszło. Czy pozwolicie mi iść?
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:33
@iSyma: bissmillach, nie - nie wypuścimy cię
Odpisz
30 stycznia 2020, 00:01
@kazekage895: puśćcie go
Odpisz
30 stycznia 2020, 00:34
@KoalaStefan: bismillach, nie - nie wypuścimy go
Odpisz
30 stycznia 2020, 07:06
@kazekage895: puśćcie
Odpisz
30 stycznia 2020, 10:51
@reedy7: bissmillach, nie - nie puścimy go
Odpisz
30 stycznia 2020, 15:31
@kazekage895: puśćcie go
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:45
@iSyma: nie puścimy go
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:46
@kazekage895: puśćcie, puśćcie puśćcie mnieeeee
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:47
@iSyma: nie nie nie nie nie nie
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:49
o mamma mia puśćcie mnie
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:21
@kazekage895: Belzebub odłożył już sobie diabła dla mnie
Odpisz
31 stycznia 2020, 22:21
@kazekage895: dla mnieeeeee
dla mnieeeeeeeeeeeeeee
Odpisz
31 stycznia 2020, 23:22
@iSyma: myślisz, że ukamienujesz mnie i naplujesz w oczy
Odpisz
3 lutego 2020, 13:23
@kazekage895: myślisz że możesz mnie kochać i zostawić nie dla śmierciiii
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2020, 13:59
@iSyma: o, maleńka - nie rób mi tego, maleńka
Odpisz
3 lutego 2020, 20:47
@kazekage895: mam zamiar się wynieść, mam zamiar się wynieść stąd
Odpisz
3 lutego 2020, 23:35
@iSyma: o tak, o tak
nic tak naprawdę nie liczy się
Odpisz
3 lutego 2020, 23:36
@kazekage895: Każdy to widzi
Odpisz
4 lutego 2020, 00:01
@iSyma: Nic tak naprawdę się nie liczy — nic się nie liczy dla mnie
Odpisz
4 lutego 2020, 00:02
@kazekage895: tak czy siak wieje wiatr...
Odpisz
4 lutego 2020, 07:11
@iSyma: hura, udało się
Odpisz
30 stycznia 2020, 13:17
Is this the real life?
Odpisz
29 stycznia 2020, 19:22
Jak można było przetłumaczyć tekst Bohemian Rhapsody na Polski?
Odpisz
29 stycznia 2020, 19:52
@BDMVIP: Ja też jestem za przywróceniem kary śmierci.
Odpisz
29 stycznia 2020, 19:55
Czas na rewolucję
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:09
@BDMVIP: to jest wersja dla dzieci aby rozumiały i się uczyły co to prawdziwa muzyka 100% legit, no scam
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:12
"Mama just killed a man
Put a gun against his head
Pulled my trigger, now he's dead."
Hmmm... Ciekawa piosenka dla dzieci
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:02
@BDMVIP: miałem dziwne dzieciństwo
Odpisz
30 stycznia 2020, 07:08
@BDMVIP: no przecież dzisiaj jest jeszcze gorzej, jak czasami przechodze obok takich 9 latków to słysze ten ich trap, tam tylko o narkotykach i zabijaniu gw**ceniu, więc ten
Odpisz