Ciekawe, czy siedmioletnie dzieci też tam upchają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Co to takiego?
Przerwa na herbatkę
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2022, 21:17
I oczywiście Bydgoszcz
Odpisz
9 grudnia 2021, 14:12
J...ć Bydgoszcz
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2020, 19:16
To po ch*j jest to okno życia, skoro za oddanie tam dziecka od razu w internecie afera, gdyż "KTOŚ ZOSTAWIŁ DZIECKO W OKNIE ŻYCIA! TOŻ TO SKANDAL! NIEDOPUSZCZALNE! POLICJA JUŻ POSZUKUJE MATKI! TO NIELEGALNE, TAK NIE MOŻNA!".
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:48
@Polish_Soldier: kiedy znajdą matkę to można dowiedzieć się co było powodem zostawienia dziecka i być może pomóc
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:15
@Polish_Soldier: to znaczy afera jest o to, że dziecko z tego okna życia ma prawie dwa lata, co jest co najmniej niespotykane
Odpisz
1 lutego 2020, 21:03
@Polish_Soldier: no 2 letnie dziecko już raczej ogarania rzeczywistość i jest choć trochę przywiązane do rodziców. A w tej sytuacji to w ogóle ojciec je zaje**ł i tam podrzucił bez wiedzy matki
Odpisz
1 lutego 2020, 22:33
@lolex565: jaki jest rekord?
Odpisz
1 lutego 2020, 22:58
@KubaK1975: rekord to 72 lata
Odpisz
2 lutego 2020, 01:29
@Polish_Soldier: Jest nietypowe i ludzie to chetnie przeczytaja, wiec dla mediów jest idealne
Odpisz
2 lutego 2020, 11:28
@Jurekis_: Tak wracając do tego obrazka, matka mogła oddać dziecko np. dlatego że popadła w długi u mafii i bała się o to dziecko
Odpisz
2 lutego 2020, 10:33
Zastanawiam się, co tacy ludzie jeszcze u mnie robią :/
Odpisz
29 stycznia 2020, 17:50
>Bydgoszcz
>eee...
Odpisz
2 lutego 2020, 00:42
wstyd mi za moje miasto
Odpisz
2 lutego 2020, 01:50
@kubarum19: wstyd mi za twoje miasto.
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2020, 23:12
Siedem to jeszcze, ale siedemnaście lat i 11 miesięcy to byłoby coś
Odpisz
1 lutego 2020, 21:36
Ku*wa, memy stają się rzeczywistością.
Odpisz
29 stycznia 2020, 17:51
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:28
@Pracownik_Fundacji_SCP:
Y E E T U S T H A T F E T U S
Odpisz
29 stycznia 2020, 20:00
Moje miasto takie piękne
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:49
Poco zostało wymyślone coś takiego jak okno życia? Chcieli gówniaka, to teraz niech się nim opiekują
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:52
@adsjds: bo inaczej wyje**liby do śmieci albo bachor do wora wór do jeziora
Odpisz
29 stycznia 2020, 19:02
@adsjds: ponieważ niektórzy chcieliby mieć potomstwo/są przeciwnikami aborcji a nie stać ich/nie mają warunków do wychowania dziecka
Odpisz
29 stycznia 2020, 19:03
@Rozyv: teraz to ma sens
Odpisz
1 lutego 2020, 21:38
@adsjds: słyszałeś też o depresji po porodowej? To też może być przyczyną oddania dziecka
Odpisz