Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar janio889

21 marca 2022, 21:17

I oczywiście Bydgoszcz

Avatar Bastus77

9 grudnia 2021, 14:12

J...ć Bydgoszcz

Avatar Polish_Soldier

Edytowano - 29 stycznia 2020, 19:16

To po ch*j jest to okno życia, skoro za oddanie tam dziecka od razu w internecie afera, gdyż "KTOŚ ZOSTAWIŁ DZIECKO W OKNIE ŻYCIA! TOŻ TO SKANDAL! NIEDOPUSZCZALNE! POLICJA JUŻ POSZUKUJE MATKI! TO NIELEGALNE, TAK NIE MOŻNA!".

Avatar
JejakZeWsi2

29 stycznia 2020, 20:48

@Polish_Soldier: kiedy znajdą matkę to można dowiedzieć się co było powodem zostawienia dziecka i być może pomóc

Avatar lolex565

29 stycznia 2020, 22:15

@Polish_Soldier: to znaczy afera jest o to, że dziecko z tego okna życia ma prawie dwa lata, co jest co najmniej niespotykane

Avatar polandszczalka

1 lutego 2020, 21:03

@Polish_Soldier: no 2 letnie dziecko już raczej ogarania rzeczywistość i jest choć trochę przywiązane do rodziców. A w tej sytuacji to w ogóle ojciec je zaje**ł i tam podrzucił bez wiedzy matki

Avatar KubaK1975

1 lutego 2020, 22:33

@lolex565: jaki jest rekord?

Avatar polandszczalka

1 lutego 2020, 22:58

@KubaK1975: rekord to 72 lata

Avatar Jurekis_

2 lutego 2020, 01:29

@Polish_Soldier: Jest nietypowe i ludzie to chetnie przeczytaja, wiec dla mediów jest idealne

Avatar Last_Chance

2 lutego 2020, 11:28

@Jurekis_: Tak wracając do tego obrazka, matka mogła oddać dziecko np. dlatego że popadła w długi u mafii i bała się o to dziecko

Avatar RosenMary

2 lutego 2020, 10:33

Zastanawiam się, co tacy ludzie jeszcze u mnie robią :/

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2020, 17:50

>Bydgoszcz
>eee...

Avatar kubarum19

2 lutego 2020, 00:42

wstyd mi za moje miasto

Avatar Przemek572

2 lutego 2020, 01:50

@kubarum19: wstyd mi za twoje miasto.

Avatar Litops

Edytowano - 1 lutego 2020, 23:12

Siedem to jeszcze, ale siedemnaście lat i 11 miesięcy to byłoby coś

Avatar Figarus

1 lutego 2020, 21:36

Ku*wa, memy stają się rzeczywistością.

Avatar Pracownik_Fundacji_SCP

29 stycznia 2020, 17:51

Avatar kapitanborys

29 stycznia 2020, 21:28

@Pracownik_Fundacji_SCP:

Y E E T U S T H A T F E T U S

Avatar kubarum19

29 stycznia 2020, 20:00

Moje miasto takie piękne

Avatar adsjds

29 stycznia 2020, 18:49

Poco zostało wymyślone coś takiego jak okno życia? Chcieli gówniaka, to teraz niech się nim opiekują

Avatar MadziowiecMalinowy

29 stycznia 2020, 18:52

@adsjds: bo inaczej wyje**liby do śmieci albo bachor do wora wór do jeziora

Avatar Rozyv

29 stycznia 2020, 19:02

@adsjds: ponieważ niektórzy chcieliby mieć potomstwo/są przeciwnikami aborcji a nie stać ich/nie mają warunków do wychowania dziecka

Avatar adsjds

29 stycznia 2020, 19:03

@Rozyv: teraz to ma sens

Avatar Hiholatek

1 lutego 2020, 21:38

@adsjds: słyszałeś też o depresji po porodowej? To też może być przyczyną oddania dziecka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Co to takiego?

Przerwa na herbatkę

Lekko nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka