Och, zapomniałam, że w środku jest sok
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Deal życia
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Typowy NPC
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2016, 20:17
O nje xD Tylko nie telemango - moja największa słabość!
Odpisz
17 lipca 2016, 20:25
^
|
|
Trudne sprawy+Telezakupy Mango= To coś |
Odpisz
29 września 2013, 20:43
Jak bym widział swoją babcie ( Bitch Please )
Odpisz
29 września 2013, 20:32
Ciekawe jest to co oni będą z taką scenką sprzedawać...
Odpisz
26 września 2013, 16:39
Telezakupowe trudne sprawy ;)
Odpisz
29 września 2013, 18:18
@deltes: Chyba z Mango :D
Odpisz
29 września 2013, 15:31
Ruch jej dłoni podczas wypadania tej butelki - lol
Odpisz