Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2020, 11:38
oj tam oj tam
Odpisz
2 lutego 2020, 12:38
@Erenea: Co za manga?
Odpisz
2 lutego 2020, 13:42
@Kryfon: nie mam bladego pojęcia :D
ukradłam screena z sekcji komentarzy pod jakąś mangą gdzie przeciwnik głównego bohatera się zreinkarnował i nie było źródła na miejscu
Odpisz
13 sierpnia 2020, 21:35
@Kryfon: Maou Gakuin no Futekigousha
znalazłam bo właśnie anime z tej mangi wychodzi
Odpisz
16 sierpnia 2020, 21:46
@Erenea: O cholera, po takim czasie o tym pamiętać XD
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2020, 10:39
Żaden kuzyn tak nie powiedział. Żaden człowiek.
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2020, 21:32
dlatego do fallouta 3 mam zainstalowanego moda "chaotyczne podpowiedzi ekarnu ładowania"
dam wam przykłady
"perk "tu i teraz" natychmiastowo zwiększy twój poziom o jeden. Ciekawostka: jest absolutnie ku*wa bezużyteczny, no chyba że jesteś NAPRAWDĘ niecierpliwy"
"Potęga Szponów Śmierci jest porównywalna tylko z rozmiarem ich gigantycznych ku*asów..."
"MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA"
"wcisnę ci kija tak głęboko w dupę, że ten kto go wyciągnie zostanie nazwany Królem Nibylandii"
"Jestem piękną kolorową piniatą, a Bóg jest 9 latkiem który właśnie dowiedział się o rozwodzie rodziców"
polecam
i byłbym zapomniał
"ktoś cię dźgnął? dodatkowe kieszenie!"
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:41
@Xelven: Jest taki dla NV? I właśnie zdałem sobie sprawę, że u mnie Ekrany trwają kilka sekund maks.
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:48
@korobov: nie wiem, nie grałem jeszcze w New Vegas
ale jakby ci się udało samemu ogarnąć mody i zrobić własną wersję, to byłbym pod wrażeniem
zresztą, obie gry są bardzo podobne więc możesz sprawdzić czy i na NV działa
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:08
@korobov: i jak?
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:09
@Xelven: Sesja.
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:20
@korobov: jestem w podstawówce, nie wiem co to sesja
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:17
"Kiedy nadejdzie czas białego zimną nigdy nie jedz białego śniegu"
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:18
@Rozyv: nie chodziło o żółty?
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:22
@Xelven: o nie zepsułem wszystko znowu
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:48
@Rozyv: e tam, błąd rzeczą ludzką
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:19
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:19
Posiadanie lepszej broni jest bardziej przydatne niż posiadanie słabszej
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:17
"Nie przejmuj sie jezeli masz problemy z drążkiem, w niektórych przypadkach przyda się kobieca ręka"
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:17
Potężniejsi wrogowie są silniejsi niż ci słabsi
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2020, 21:16
"Uważaj na przeciwników!"
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:15
Otrzymywanie obrażeń zabiera ci życie
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2020, 21:14
Strzelanie do przeciwników zadaje więcej dmga niż nie strzelanie do nich
Odpisz
29 stycznia 2020, 21:13
Nie umieranie przedłuża życie
Odpisz