Chyba wszyscy wiemy, czemu trafił do piekła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2021, 08:53
Może ze względu na imię?
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:17
?
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:24
@Luszak: Zjadł całą pizzę pod nieobecność diabła, dlatego tam trafił
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:25
@SG1030526: wciąż nierozumiem
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:29
@SG1030526: Chyba nie gdyż w pierwszym kadrze jest "Witaj w piekle!"
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2020, 23:54
@Luszak: W sensie chyba za życia miał taką tendencję, że nie umiał się pohamować gdy ktoś mówił, że zaraz wraca i sam wcinał całą zanim druga osoba wróciła...
...No tak się nie robi
Odpisz
31 stycznia 2020, 00:03
@Towarzysz777: A mi się zdaje że to jest przeróbka i że w oryginale ta pizza miała mu wypalić mordę, a on i tak ją wsuwał
Odpisz
31 stycznia 2020, 00:54
miałeś racje. Znalazłem oryginał
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2020, 07:24
@Luszak: teraz rozuniem
Odpisz
1 lutego 2020, 20:00
@Portinio: + to jest loss
Odpisz
1 lutego 2020, 15:13
On jest stołem
Odpisz
1 lutego 2020, 00:42
To jest słabe + nie rozumiem przekazu, zeżarł pizze samemu no i co
Odpisz
31 stycznia 2020, 20:10
Admin wtf mem na głównej z przekleństwem, ta strona schodzi na psy
Odpisz
31 stycznia 2020, 20:11
@MituDestroyer: Nie dość, że z przekleństwem to jeszcze loss
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:12
Czemu nie zacenzurowałeś imienia OPie?
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:22
@Wilczy_Wladca:
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:39
@Wilczy_Wladca: Bo to jest piekło tam trafiają tylko najwięksi zwyrodnialcy
Odpisz