Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2020, 08:24
Bez mózgu lubisz pieseła
Odpisz
4 lutego 2020, 20:31
*kamerzysty
Odpisz
4 lutego 2020, 16:49
*polskiego rapu
Odpisz
4 lutego 2020, 19:40
@Juliusz_Cezar: KtOś SłUcHa InNeGo GaTuNkU mUzYkI nIż Ja, oN nIe Ma MóZgU hAhA
Odpisz
4 lutego 2020, 14:32
Mem z messengera
Odpisz
4 lutego 2020, 14:05
Bez mózgu sam jesteś taki jak ten patus.
Odpisz
4 lutego 2020, 14:19
@MajnkraftAlusiek: też tak o tym myślałem
ZDECYDOWAŁEM JEDNAK INACZEJ
Odpisz
31 stycznia 2020, 16:40
Myślałem że takie dobre liceum jak moje nie ma kasty patusów. Ale jeden ziomek z równoległej klasy zaprzecza tej ideologii. Sam jego wygląd tak mnie wkurza. Nie że jest przystojny, tylko jest taki wkurzajaco wyglądający i ubiera się jak jakiś król zajebistości
Odpisz
31 stycznia 2020, 16:50
@Gekonnen: Zazdrosny
Odpisz
31 stycznia 2020, 16:51
@Gekonnen: mam tak samo
Mówił na początku że interesuje się modą, nie jakimiś pseudo Gucci, a sam nosi ubrania tej firmy xd
Odpisz
31 stycznia 2020, 16:52
@ToFFeXPL: faktycznie zazdroszczę kolesiowi który pali, ma jedynkę z zachowania i opinię debila w całej szkole
Odpisz
31 stycznia 2020, 17:06
@Gekonnen: Tego nie powiedziałeś na początku
Odpisz
31 stycznia 2020, 17:07
@ToFFeXPL: określilem go jako patusa. To znaczy że jest patusem
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2020, 17:29
@Gekonnen: parologia nie oznacza tych trzech rzeczy bezpośrednio
Odpisz
31 stycznia 2020, 17:58
@qwerty41: patologia oznacza "odbieganie od normy"
Odpisz
31 stycznia 2020, 17:59
@kubarum19: nie
Geniusze też odbiegają od normy
Odpisz
31 stycznia 2020, 18:02
@SG1030526: geniusz taki naprawdę geniusz 300 IQ i wgl to też patologia. Np w najbiedniejszym kraju bycie geniuszem to też patologia bo to odbieganie od normy. Patologia to nie tylko picie ćpanie i bicie. Patologia to odbieganie od normy. Polecam poczytać :)
Odpisz
31 stycznia 2020, 19:46
@kubarum19: co poczytać?
Odpisz
31 stycznia 2020, 19:59
@SG1030526: w krótszym sensie. Odbieganie od normy
Odpisz
31 stycznia 2020, 20:13
@Gekonnen: akurat znałem typa, który ubiera się w street wear i inne takie, jest debilem i był za takiego uważany w całej szkole, pił, palił i poszedł do liceum
Odpisz
4 lutego 2020, 14:06
@Gekonnen: kocham jak ludzie na start podsumowują, że ktoś pije i pali to patus i debil największy.
Czy wszystkich oceniasz na ten sposób?
Odpisz
4 lutego 2020, 17:21
@Yoda_MLG: Kiedyś byłem zajebiście sceptycznie nastawiony do picia i palenia. Teraz jestem zajebiście sceptycznie nastawiony tylko wobec palenia tytoniu.
Odpisz
4 lutego 2020, 17:47
dobrze alkoholiku
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2020, 18:59
@qwerty41: Nie wypiłem nawet kieliszka
Odpisz
4 lutego 2020, 19:44
@Gekonnen: To, że ty określiłeś kogoś jakimś mianem nie oznacza, że tak jest. Zresztą wpi***alanie się ludziom w życie jest cholernie żałosne. Nie ważne czy ktoś pije, czy pali, czy ubiera się w Gucci albo innych markach, to wszystko nie ma znaczenia. Oceniając powierzchownie sami pokazujecie jakimi głupimi ludźmi jesteście i jak bardzo macie zamkniętą głowę.
Odpisz
4 lutego 2020, 19:52
@BaDinGa_Boy: już naprawdę nie możecie przestać? Napisałem głupi komentarz, a teraz ku*wa wszyscy muszą się dopi***alć, o coś co juz ogarnąłem
Odpisz
4 lutego 2020, 19:59
@Gekonnen: Warto się uczyć na błędach, skoro nie umiesz na cudzych to naucz się na swoich.
Odpisz
4 lutego 2020, 20:21
@Gekonnen: no nie wiem
Ludzie tak trochę średnio uczą się na błędach a swojego sposobu myślenia nie jest tak łatwo się oduczyć/zmienić
Odpisz
4 lutego 2020, 20:25
@Yoda_MLG: czy ty właśnie osądzasz mnie na podstawie jednego komentarza?!
Odpisz
4 lutego 2020, 20:50
@Gekonnen: mówię o ogolnikach gdzie należy większość osób
Spróbuj z prawicowca zrobić lewicowca. Jest jest kims z otwartą głową może z czasem uda Ci się ale jeśli nie to nawet siła nie przekonasz
Odpisz
5 lutego 2020, 20:03
@Yoda_MLG: jeżeli ktoś pije i pali w wieku ok 25 lat to nic nadzwyczajnego
jeżeli ktoś robi to i to mając 14 lat no to...
Odpisz
5 lutego 2020, 20:04
@Maly_modelarz15: no to... jest człowiekiem i nie wie co robi. Świat nie jest czarno biały
Odpisz
5 lutego 2020, 20:05
@Yoda_MLG: raczej jest bo jesteśmy w stanie odróżnić zło od dobra, jakiś kontrast musi być
Odpisz
5 lutego 2020, 20:09
@Maly_modelarz15: uh
Nie jest
Np mój wujek pił w młodym wieku bo gdy mu umarł ojciec to nie wiedział co zrobić, a alkohol pokazał mu jego starszy kolega.
Dzisiaj jest najlepszym człowiekiem na ziemii i mówi, że nie żałuje tego bo się nauczył jak sobie nie radzić z problemami i wie, że nie był super ale starał się poprawić po tym jak się stoczył
Odpisz
5 lutego 2020, 20:13
@Yoda_MLG: dobra, ale takie coś to nie jest częste, to z dobrym zakończeniem. W większości przypadków kończy się źle. Jeśli mu to pomogło, to dobrze-był w niefajnej sytuacji, to już łatwiej można usprawiedliwić, ale ja mam na myśli gówniarzy chlejących tylko dla szpanu bez jakiegoś wyższego celu lub świadomości co robią.
Odpisz
5 lutego 2020, 20:16
@Maly_modelarz15: ale oceniasz z góry.
Bo młody.
Mi wujo nigdy nie mówił ile miał lat ale z tego co liczyłem to coś ok 15
I przerodzilo się to w nałóg ale z pomocą i własną głową sobie poradził
To nie jest takie
U ten dobry ten zły
Odpisz
5 lutego 2020, 20:19
@Yoda_MLG: tylko że nie każdy posiada tak wykrztałconą własną wolę i ogarnięcie, dzisiaj takie coś jest często powodowane ślepym gonieniem za grupą
bo wiesz, żyjemy w społeczeństwie
Odpisz
5 lutego 2020, 20:20
@Maly_modelarz15: ale oceniasz kogoś kogo nie znasz
Ta jedna na dwadzieścia osób będzie inna niż myślisz
Odpisz
5 lutego 2020, 20:22
@Yoda_MLG: nie no nie mówię że wszyscy
jedna na 20, to bardzo mało
Odpisz
5 lutego 2020, 20:28
@Maly_modelarz15: to z wartości 1:20 zwiększ skalę
Polska 40mln
No 39 ale zaokraglimy to daje ok 2mln osob co potrafi się ogarnąć
To więcej osób niż kiedykolwiek poznasz a te 2 mln osób ocenisz źle
Odpisz
31 stycznia 2020, 16:36
Albo jesteś szkolnym patusem
Odpisz