Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Ostry ten sędzia
Co za przypadek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2020, 10:37
Me i borderlands 3
Odpisz
8 lutego 2020, 12:52
@Ploopyczek: Właśnie do mnie ma kurier z borderlands 3 w poniedziałek przyjechać
Odpisz
9 lutego 2020, 09:06
@Kaciej21: spoko
Odpisz
7 lutego 2020, 12:32
Ja tak mam jak nie mogę mieć tej gry...ogólnie to ja się interesuję historią i czytam książki historyczne (gdzie jest opisywane brutalnie wszystko czyli dobrze),oglądam filmy (też brutalne i dobrze) ale jak jest gra historyczna np.battlefield 1 to nue mogę bo matka mówi że jest krew i jest brutalnie i jest 18+ ...tak to wygląda
Odpisz
7 lutego 2020, 12:49
@Memixgroszkowaty: FFF
Odpisz
7 lutego 2020, 13:03
@Memixgroszkowaty: Ale BF nie jest grą historyczną.
Odpisz
7 lutego 2020, 13:30
@SerduszeG: bf1 jest bf5 już trochę mniej
Odpisz
7 lutego 2020, 14:23
@SerduszeG: jest tak jakby ale tylko bf1
Odpisz
8 lutego 2020, 00:24
@Drag_on: To gry osadzone w realiach historycznych które z prawdziwą historią mają mało wspólnego zwłaszcza bf5
Odpisz
8 lutego 2020, 09:37
@Rakiczan: niby w BF1 masz historyczne bitwy (mapy może już nie) a BF V jedynie co jest osadzony w 2wś i tyle
Odpisz
8 lutego 2020, 09:44
@Drag_on: ale w bf V ma większość nieprawdziwych faktów np.w kampanii bi żołnierze nazistowscy salutują a nie robią HAil. Na dodatek nie ma swastyki a większość karabinów może mieć współczesne celowniki optyczne...natomiast w bf1 było by wszystko OK gdyby nie fakt że WW1 było wojną okupową a w bf1 wszędzie latamy a nie siedzi my w okopie oraz że za dużo tu jest karabinów maszynowych które co prawda były ale nie na każdym wyposażeniu
Odpisz
8 lutego 2020, 09:46
@Memixgroszkowaty: polecam tryb operacje
Odpisz
7 lutego 2020, 20:19
Nigga please
Odpisz
7 lutego 2020, 18:51
Ja to już gdzieś widziałem ale linka nie podam bo siedzę na apce
Odpisz
7 lutego 2020, 16:17
Ja tak miałem
Odpisz
7 lutego 2020, 15:10
Hm
Odpisz
7 lutego 2020, 14:51
To nie tak że nie mam pieniędzy na gre ja nie mam pieniędzy na nowego kompa lub części do niego żeby móc grać w wymarzoną gre :p
Odpisz
7 lutego 2020, 14:52
@Anonim7362616: łoo panie jest jakaś gra za tysiaka to jeden tysiak gra a kilka na komputer aby ta gra poszła na Low
Odpisz
7 lutego 2020, 15:02
@ursusowanie: mi wiedźmin I nie idzie XD
Odpisz
7 lutego 2020, 13:50
Jak mialem 5 lat i oglądalem minecrafta i terrarie zawsze bylem smutny bo nie moglem zagrac tylko oglądac i gralem w jakies podroby ale i tak bylo fajnie
Odpisz
7 lutego 2020, 12:11
Mi rodzice nie pozwalają grać w gry od 16 i 18 lat więc jestem skazany na oglądanie
Odpisz
7 lutego 2020, 12:10
Gorzej jak stać cię na grę, ale komputer nie wyrobi
Odpisz
7 lutego 2020, 12:04
Garry's mod.
Odpisz
3 lutego 2020, 12:04
Za każdym razem
Odpisz
1 lutego 2020, 10:47
byo
Odpisz
1 lutego 2020, 00:22
Zawsze jest inny sposób:
Odpisz
1 lutego 2020, 00:24
chyba, że jest to gra multi lub gra konsolowa
Odpisz
1 lutego 2020, 00:29
@Rozyv: na multi też są sposoby
Odpisz
1 lutego 2020, 02:25
@Noteus: na konsole też
Odpisz
1 lutego 2020, 00:14
Ja tak miałem
Odpisz
1 lutego 2020, 00:16
@ObOl1: ja też, łączmy się w bólu
Odpisz
1 lutego 2020, 00:18
@ObOl1: I ja
Odpisz