Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fergus
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2020, 00:14
U mnie kolega ma 180 cm a ma 13 lub 14 lat a inni mają po 170 a kolega najmniejszy ma 140 cm a ja mam 164 cm
Odpisz
5 lutego 2020, 04:41
@Nikodem8378: Ja: 179.5 12 lat
Odpisz
5 lutego 2020, 06:55
@Nikodem8378: 188 14 lat
Odpisz
5 lutego 2020, 07:47
@Nuzjn: Ja 320 5 lat
Odpisz
5 lutego 2020, 08:52
@BobakBobak: ok
Odpisz
17 lipca 2020, 17:06
@Isyander:
69420 kilometrów wzrostu, 2 lata.
Odpisz
18 lipca 2020, 23:08
@Pararanek: I mean
To wygląda jak głupie przechwalanie się
I jest
Ale ja serio tyle mam /shrug
Odpisz
5 lutego 2020, 12:30
17 lat
Odpisz
5 lutego 2020, 12:34
@SyntezatorChleba: to samo anime 18 lat
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2020, 14:46
Ja w swojej klasie mam mięśniaka, który wygląda jakby się wyrwał z tego typu filmów.
Odpisz
4 lutego 2020, 23:21
Która klasa?
Odpisz
4 lutego 2020, 23:56
1 klasa liceum.
Odpisz
5 lutego 2020, 11:16
O cholibka
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2020, 09:01
O ku*wix...jak kiedyś jeszcze będę prowadził znajomym erpega, to dam im na przeciwnika "cielesnego golema" (jest taki przeciwnik w D&D), pokaże ten obrazek i powiem, że tak wygląda xD
Odpisz
5 lutego 2020, 08:17
Mnie bardziej śmieszy jak są łysiejący
Odpisz
5 lutego 2020, 06:57
Je**ny Jotaro
Odpisz
4 lutego 2020, 23:23
Bardziej Baki niż Jojo. Potężny to był (dopiero) 17-letni Jotaro. Tymczasem Josuke w wieku 16 lat nie wyglądał nawet na napakowanego.
Odpisz
4 lutego 2020, 23:08
Jojo
Odpisz
4 lutego 2020, 21:44
A ja przy 175 cm wzrostu i prawie dwudziestki nie ważę 60 kilo...
Odpisz
4 lutego 2020, 21:54
@Figarus: a ja przy tym wzroście ważę 85kg i jestem szczęśliwym grubasem
Odpisz
4 lutego 2020, 21:59
@polandszczalka: Jej, ja kostek, ty puszysty.
Odpisz
4 lutego 2020, 22:01
@Figarus: ale co ciekawe pomimo tej wagi mam jedną z większych aktywności na wf i byłem na wszystkich turniejach sportowych w szkole
Odpisz
4 lutego 2020, 22:09
@polandszczalka: ja 179 cm i 89 kg to chyba też zaliczam się do tych szczęśliwych grubasków
Odpisz
1 lutego 2020, 19:08
Cześć, jestem dręczonym w szkole 13-letnim protagonistą anime
Odpisz
1 lutego 2020, 15:07
Mi raczej przypomina woźnego
Odpisz
1 lutego 2020, 14:47
To mi wygląda bardziej na nową postać w JoJo
Odpisz
1 lutego 2020, 14:51
@Damond: +1
Odpisz