Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Terno86_

9 września 2023, 21:20

ta?

Avatar wiedeni

Edytowano - 29 października 2020, 22:44

A my PS5 z
GTA 5 i brak szóstki

Avatar
bylojuz12

25 czerwca 2021, 22:06

@wiedeni: Masz już PS5?

Avatar Big_Chungus

9 października 2020, 14:59

"nowe gta v"
ehhhhh

Avatar Milordzina

8 czerwca 2020, 08:47

Spokojnie, już dali za darmo

Avatar Sniegstopnialy6

21 maja 2020, 11:00

Ja mam darmowego na pc więc nie kupuje zj*** hahhahahahahahahha

Avatar
Konto usunięte

25 września 2013, 20:28

Hmmm ,,Nie, bo mam kompa'' Komputer mu zabrania kupić?

Avatar Grubson46

26 września 2013, 15:38

nie chodzi o to że ma kompa i mu to nie pozwala na kupno. Chodzi o to że nie ma portu czy jak kto woli wersji na PC

Avatar
Konto usunięte

26 września 2013, 16:20

@Grubson46: Thank you Captain Obvious! Sarkazm się kłania :)

Avatar Grubson46

28 września 2013, 10:04

nie ma za co geniuszu który pisze komentarze po których można wywnioskować ze nie jesteś zaznajomiony z danym tematy. Tak żebyś się nie pomylił to był sarkazm i mam nadzieje że nie jesteś za głupi aby to zrzumieć

Avatar Grubson46

28 września 2013, 10:06

@Grubson46: sory za błędy ale czasem klawa mi się zawiesza

Avatar
Konto usunięte

28 września 2013, 10:47

@Grubson46: spk. Wiem, że ty też z sarkazmem to napisałeś, ale moja odpowiedź to był sposób na łapki :)

Avatar Grubson46

28 września 2013, 14:28

odpowiem jak ta blondynka z reklam pii-mobile aaa jak tak to spoko ... fajnie
:)

Avatar d0wek

1 grudnia 2019, 21:22

@Grubson46: Jakiej reklamie?

Avatar Gerwund

10 lutego 2019, 11:14

Tylko red dead redemption 2

Avatar Fatality14

4 kwietnia 2015, 17:16

Ten obrazek już nie ważny, 14 kwietnia premiera na PC :P

Avatar Kubek262

26 września 2013, 09:02

Jak dla mnie to Gta V to nie jest takie fajne jak się wydaje,są lepsze gry
(nie to że hejtuje ludzi którym się to podoba , to po prostu moje zdanie)

Avatar Jarektrol

26 września 2013, 15:11

@Kubek262: moim zdaniem s4 (saints row 4) lepsze... tak mam gta5 i sr4

Avatar amekninja555

26 września 2013, 16:28

@Jarektrol: Poprawię Cię w skrótologii - Nie S4, lecz SRIV lub SR4. :3

Avatar Kubek262

27 września 2013, 08:58

@Jarektrol: Przy saints row można się pośmiać :D

Avatar Ravios

26 września 2013, 16:22

Anegtota "Grałeś już w GTA VII? Nie, chce najpierw przejść 15% GTA V xD

Avatar Karso21Respawn

25 września 2013, 18:25

a było stare gta 5?

Avatar
Konto usunięte

25 września 2013, 23:47

@Karso21Respawn: w rosji maja GTA 12 wiec wiesz

Avatar Karso21Respawn

26 września 2013, 18:33

U nch tydzień temu gta 13 wyszło. Serio, wiem, bo kolega był ;p

Avatar
Konto usunięte

25 września 2013, 20:55

Znam to uczucie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kokosik1
Dodane przez: Kokosik1

Nie idź!

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nigdy na to nie wpadną

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie po oczach

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka