Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Co to takiego?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2020, 22:08
Ach, przypomina się mi moja wieś.
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2020, 22:09
@KufelMleka: robiłeś tak?
Odpisz
2 lutego 2020, 22:13
@Trolloryb: Z taką garbatą krową nie, ale coś ci powiem: drabina, wujek, ognisko, kombajn bizon, 3 bale słomy, brony i koń to niemal mordercze zestawienie, zwłaszcza w fantazyjnych chłopskich rękach.
Odpisz
2 lutego 2020, 22:24
@KufelMleka: te wstępy do pornoli coraz dziwniejsze
Odpisz
2 lutego 2020, 22:28
@KufelMleka: pamiętam jak dziadek dał mi poprowadzić chwilę kombajnem (miałem wtedy z ok. 7 lat XD) trudno było skręcić ciągnąłem z całej siły dziadek dodał gazu i prawie w drzewo wjechaliśmy bo za bardzo skręciłem
Odpisz
2 lutego 2020, 22:50
@Trolloryb: No. A w moim przypadku dobrze, że bale tylko lekko się przypaliły, ale szkoda bron, odłamki prawie uszkodziły bizona.
Odpisz
4 lutego 2020, 20:45
@KufelMleka: Co Wy odje**liście? xD
Odpisz
4 lutego 2020, 20:47
@MrocznyWilk: Chodziło o zaoszczędzenie na naprawie jakiejś wygiętej części w bizonie, nie wiem jakiej. Wujek skąpy, nie chciał płacić na mechanika, więc wykoncypował metodę partyzancką uwzględniającą wyżej wymienione elementy.
A potem było gorzej.
Odpisz
4 lutego 2020, 22:03
@KufelMleka: Ciekawi mnie cała historia, jakbyś miał czas i chęci
Odpisz
4 lutego 2020, 22:07
@MrocznyWilk: Nie mam ani czasu, ani odwagi przywoływać cieniów przeszłości. To trzeba by zobaczyć.
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2020, 10:20
Myślałam, że dostanie z krocze
Odpisz
3 lutego 2020, 20:00
gość powinien jechać do Hiszpanii na rodeo
Odpisz
3 lutego 2020, 19:13
Odpisz
3 lutego 2020, 18:03
Mistrz
Odpisz
3 lutego 2020, 04:54
dobre
Odpisz