Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Abalella

6 lutego 2020, 17:58

Da ktoś szablon?

Avatar ToFFeXPL

6 lutego 2020, 13:38

Zależy jakie masz z nim relacje

Avatar Thyhnd

6 lutego 2020, 09:03

Ach, wspomnienia z sylwestra, kiedy byłam na nocce u znajomej, obudziłam się przed 7:00 i czekałam do 12:00, aż ktokolwiek się obudzi...

Avatar adriano0510

6 lutego 2020, 09:11

@Thyhnd: ja tam zawszę po sylwestrze budzę się 2-3 godziny przed kimkolwiek, wtedy wbijam do pokoju z ps4 i se gram

Avatar KjebabXD

6 lutego 2020, 07:24

tak mam jak u cioci jestem

Avatar MajnkraftAlusiek

5 lutego 2020, 21:32

Nie mam budzika. Budzę się tylko wtedy kiedy czuję że jest dzień.

Avatar Rozyv

5 lutego 2020, 23:30

@MajnkraftAlusiek: zazdroszczę

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2020, 23:47

@Rozyv: Mnie budzik nie potrafi obudzić. Pamiętam, że rodzice musieli przychodzić do mojego pokoju wyłączać budzik, bo ich zza ściany obudził, a mnie nie.

Avatar Abalella

6 lutego 2020, 17:58

@MajnkraftAlusiek: Na pewno dobrze idzie Ci wstawanie w zimę

Avatar cupcup123

5 lutego 2020, 23:32

Skąd jest ten dzieciak?

Avatar Mikrus19

5 lutego 2020, 21:54

Kiedy to śpisz u kolegi geja, to tak naprawdę w ogóle nie śpisz....

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2020, 05:20

jak tam jejaki u was bo ja nie śpię od czwartej wczorajszej

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2020, 05:28

Ja oglądam "Grosza daj wiedźminowi" po śląsku, więc takie typowe nocne rzeczy oglądam

Avatar Denom

3 lutego 2020, 06:45

mam pytananie wy tak zawsze o tej godzinie nie śpicie ?

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2020, 07:11

@Denom: Ja zwykle tak a co?

Avatar Denom

3 lutego 2020, 07:17

nic nic z ciekawości pytam

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2020, 10:07

@Denom: U mnie szczerze zależy od wielu czynników

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Frustrujące

Pilne

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka