Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BDMVIP

4 lutego 2020, 02:35

Ale pomarańcza ma więcej pomarańczowej skórki od baby

Avatar xXkuba22Xx

4 lutego 2020, 02:37

@BDMVIP: no chyba ze to baba trump

Avatar Mikrus19

5 lutego 2020, 19:03

@BDMVIP: Ja i tak wolę pomarańcze z pomarańczową skórką niż kobietę z pomarańczową skórką....

Avatar Peroczek

5 lutego 2020, 23:27

@Mikrus19: co.

Avatar Peroczek

5 lutego 2020, 23:26

To zachodzi za daleko

Avatar Gmotek

5 lutego 2020, 21:27

Skąd wiesz, że po zjedzeniu baby można się zatruć?

Avatar Xentez

5 lutego 2020, 18:14

No nie wiem. Mandarynka spleśnieje i już się można zatruć

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2020, 18:25

@Xentez: dobra idę spróbować czy tak jest

Avatar Mikrus19

5 lutego 2020, 19:00

Daj znać, jak przeżyjesz....

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2020, 19:21

@Mikrus19: żyje bo nie zdąrzyłem i spleśniała mandarynka wylądowała w koszu

Avatar d0wek

4 lutego 2020, 12:55

Ale spam.

Avatar didujakaskemm

4 lutego 2020, 02:17

wolalbym babe ale tak zeby nie paplała duzo bo to potem wku*wia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
schopenhauer7

4 lutego 2020, 02:36

@alexiejs: lubię twoje podejście, łap zielone niczym pro-cystrus
(lima)

Avatar alexiejs

4 lutego 2020, 11:29

złapanie tego zajęło mi prawie dziewięć godzin, ale spokojnie, złapałem limę

Avatar PaniDama

4 lutego 2020, 09:23

Czemu akurat baba? Nie lepiej byłoby napisać dziewczyna? To ze względu na to, że na chłopaka niektórzy mówią chłop?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Commonwealth

6 lutego 2020, 17:54

@PaniDama: babo

Avatar PaniDama

6 lutego 2020, 17:58

@komzler: no co ty XD nie wiedziałam xD

Avatar Chwilowy_pajac

Edytowano - 4 lutego 2020, 07:53

Ale taka mandarynka nie zawsze jest piękna może przecież zgnić
Ale i tak wolę zginłą mandarynke niż karyne która po kilku latach zamieni się w Grażyne

Avatar Error__404

4 lutego 2020, 08:49

@Chwilowy_pajac: czy to teoria ewolucji 2.0, Karyna ewoluuje w Grażynę?

Avatar Chwilowy_pajac

4 lutego 2020, 08:53

@Error__404: tak oczywiście po ewolucji zaczyna się kolejna ostatnia forma przemiany czyli zostanie moherem

Dżesika lv5-15
Karyna lv16-35
Grażyna lv36-60
Moher lv61-game over

Avatar Error__404

4 lutego 2020, 09:02

@Chwilowy_pajac: wydaj to jako książkę

Avatar Chwilowy_pajac

4 lutego 2020, 09:07

@Error__404: ej to nie jest taki zły pomysł może dzięki temu pomogę jakimś biednym anonkom

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Ładne rzeczy

Ikony

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Stany w pigułce

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka