memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 lutego 2020, 02:35
Ale pomarańcza ma więcej pomarańczowej skórki od baby
Odpisz
4 lutego 2020, 02:37
@BDMVIP: no chyba ze to baba trump
5 lutego 2020, 19:03
@BDMVIP: Ja i tak wolę pomarańcze z pomarańczową skórką niż kobietę z pomarańczową skórką....
5 lutego 2020, 23:27
@Mikrus19: co.
5 lutego 2020, 23:26
To zachodzi za daleko
5 lutego 2020, 21:27
Skąd wiesz, że po zjedzeniu baby można się zatruć?
5 lutego 2020, 18:14
No nie wiem. Mandarynka spleśnieje i już się można zatruć
5 lutego 2020, 18:25
@Xentez: dobra idę spróbować czy tak jest
5 lutego 2020, 19:00
Daj znać, jak przeżyjesz....
5 lutego 2020, 19:21
@Mikrus19: żyje bo nie zdąrzyłem i spleśniała mandarynka wylądowała w koszu
4 lutego 2020, 12:55
Ale spam.
4 lutego 2020, 02:17
wolalbym babe ale tak zeby nie paplała duzo bo to potem wku*wia
4 lutego 2020, 02:27
@didujakaskemm: a ja pomarańcze, ale każdy ma swoje priorytety i należy to uszanować.
4 lutego 2020, 02:29
@alexiejs: tam nie ma opcji pomarańczy
4 lutego 2020, 02:34
ale ja wolę pomarańcze, tzn. pomarańcza to taka duża mandarynka
4 lutego 2020, 02:36
@alexiejs: lubię twoje podejście, łap zielone niczym pro-cystrus (lima)
4 lutego 2020, 11:29
złapanie tego zajęło mi prawie dziewięć godzin, ale spokojnie, złapałem limę
4 lutego 2020, 09:23
Czemu akurat baba? Nie lepiej byłoby napisać dziewczyna? To ze względu na to, że na chłopaka niektórzy mówią chłop?
5 lutego 2020, 18:55
@PaniDama: odezwała się baba
5 lutego 2020, 19:33
jeszcze nie jestem aż tak stara by tak o mnie pisać... Kuwa...
5 lutego 2020, 20:50
@PaniDama: cichaj babo
5 lutego 2020, 21:12
@komzler: Jak widzę z głupszy nie wygram, więc nie będę próbować takiego buca jak ty przekonać do czego innego...
5 lutego 2020, 21:14
@PaniDama: Nazywam rzeczy po imieniu, nie rozumiem o co Ci chodzi
5 lutego 2020, 21:29
@komzler: rzeczy?...
Edytowano - 6 lutego 2020, 09:22
@PaniDama: Nie wiem, moze identyfikujesz sie jako jakas rzecz, a nie osoba?
6 lutego 2020, 10:36
@komzler: jestem takim samym człowiekiem jak ty, nie rzeczą...
6 lutego 2020, 12:21
@PaniDama: No nie do konca takim samym jak ja, bo jam jest chlop a tys baba
6 lutego 2020, 16:00
@PaniDama: Kurna przypadkowo dałem ci wg górę głos :/
6 lutego 2020, 16:14
@Avamq: przypadkowo? Ku*wa za co ty mnie nienawidzisz że to było "przypadkowo"???
6 lutego 2020, 17:13
@PaniDama: no farmazony pie**olisz po prostu xD
6 lutego 2020, 17:54
@PaniDama: babo
6 lutego 2020, 17:58
@komzler: no co ty XD nie wiedziałam xD
Edytowano - 4 lutego 2020, 07:53
Ale taka mandarynka nie zawsze jest piękna może przecież zgnić Ale i tak wolę zginłą mandarynke niż karyne która po kilku latach zamieni się w Grażyne
4 lutego 2020, 08:49
@Chwilowy_pajac: czy to teoria ewolucji 2.0, Karyna ewoluuje w Grażynę?
4 lutego 2020, 08:53
@Error__404: tak oczywiście po ewolucji zaczyna się kolejna ostatnia forma przemiany czyli zostanie moherem Dżesika lv5-15 Karyna lv16-35 Grażyna lv36-60 Moher lv61-game over
4 lutego 2020, 09:02
@Chwilowy_pajac: wydaj to jako książkę
4 lutego 2020, 09:07
@Error__404: ej to nie jest taki zły pomysł może dzięki temu pomogę jakimś biednym anonkom
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 lutego 2020, 02:35
Ale pomarańcza ma więcej pomarańczowej skórki od baby
Odpisz
4 lutego 2020, 02:37
@BDMVIP: no chyba ze to baba trump
Odpisz
5 lutego 2020, 19:03
@BDMVIP: Ja i tak wolę pomarańcze z pomarańczową skórką niż kobietę z pomarańczową skórką....
Odpisz
5 lutego 2020, 23:27
@Mikrus19: co.
Odpisz
5 lutego 2020, 23:26
To zachodzi za daleko
Odpisz
5 lutego 2020, 21:27
Skąd wiesz, że po zjedzeniu baby można się zatruć?
Odpisz
5 lutego 2020, 18:14
No nie wiem. Mandarynka spleśnieje i już się można zatruć
Odpisz
5 lutego 2020, 18:25
@Xentez: dobra idę spróbować czy tak jest
Odpisz
5 lutego 2020, 19:00
Daj znać, jak przeżyjesz....
Odpisz
5 lutego 2020, 19:21
@Mikrus19: żyje bo nie zdąrzyłem i spleśniała mandarynka wylądowała w koszu
Odpisz
4 lutego 2020, 12:55
Ale spam.
Odpisz
4 lutego 2020, 02:17
wolalbym babe ale tak zeby nie paplała duzo bo to potem wku*wia
Odpisz
4 lutego 2020, 02:27
@didujakaskemm: a ja pomarańcze, ale każdy ma swoje priorytety i należy to uszanować.
Odpisz
4 lutego 2020, 02:29
@alexiejs: tam nie ma opcji pomarańczy
Odpisz
4 lutego 2020, 02:34
ale ja wolę pomarańcze, tzn. pomarańcza to taka duża mandarynka
Odpisz
4 lutego 2020, 02:36
@alexiejs: lubię twoje podejście, łap zielone niczym pro-cystrus
(lima)
Odpisz
4 lutego 2020, 11:29
złapanie tego zajęło mi prawie dziewięć godzin, ale spokojnie, złapałem limę
Odpisz
4 lutego 2020, 09:23
Czemu akurat baba? Nie lepiej byłoby napisać dziewczyna? To ze względu na to, że na chłopaka niektórzy mówią chłop?
Odpisz
5 lutego 2020, 18:55
@PaniDama: odezwała się baba
Odpisz
5 lutego 2020, 19:33
jeszcze nie jestem aż tak stara by tak o mnie pisać... Kuwa...
Odpisz
5 lutego 2020, 20:50
@PaniDama: cichaj babo
Odpisz
5 lutego 2020, 21:12
@komzler: Jak widzę z głupszy nie wygram, więc nie będę próbować takiego buca jak ty przekonać do czego innego...
Odpisz
5 lutego 2020, 21:14
@PaniDama: Nazywam rzeczy po imieniu, nie rozumiem o co Ci chodzi
Odpisz
5 lutego 2020, 21:29
@komzler: rzeczy?...
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2020, 09:22
@PaniDama: Nie wiem, moze identyfikujesz sie jako jakas rzecz, a nie osoba?
Odpisz
6 lutego 2020, 10:36
@komzler: jestem takim samym człowiekiem jak ty, nie rzeczą...
Odpisz
6 lutego 2020, 12:21
@PaniDama: No nie do konca takim samym jak ja, bo jam jest chlop a tys baba
Odpisz
6 lutego 2020, 16:00
@PaniDama: Kurna przypadkowo dałem ci wg górę głos :/
Odpisz
6 lutego 2020, 16:14
@Avamq: przypadkowo? Ku*wa za co ty mnie nienawidzisz że to było "przypadkowo"???
Odpisz
6 lutego 2020, 17:13
@PaniDama: no farmazony pie**olisz po prostu xD
Odpisz
6 lutego 2020, 17:54
@PaniDama: babo
Odpisz
6 lutego 2020, 17:58
@komzler: no co ty XD nie wiedziałam xD
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2020, 07:53
Ale taka mandarynka nie zawsze jest piękna może przecież zgnić
Ale i tak wolę zginłą mandarynke niż karyne która po kilku latach zamieni się w Grażyne
Odpisz
4 lutego 2020, 08:49
@Chwilowy_pajac: czy to teoria ewolucji 2.0, Karyna ewoluuje w Grażynę?
Odpisz
4 lutego 2020, 08:53
@Error__404: tak oczywiście po ewolucji zaczyna się kolejna ostatnia forma przemiany czyli zostanie moherem
Dżesika lv5-15
Karyna lv16-35
Grażyna lv36-60
Moher lv61-game over
Odpisz
4 lutego 2020, 09:02
@Chwilowy_pajac: wydaj to jako książkę
Odpisz
4 lutego 2020, 09:07
@Error__404: ej to nie jest taki zły pomysł może dzięki temu pomogę jakimś biednym anonkom
Odpisz