Ale to zabawne! Obśmiejmy to w publicznej telewizji!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Angielskie śmieszki
To musiało być męczące
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2020, 21:23
* łapie się za głowę * czy wszystko w tym kraju musi być ZJE**NE
Odpisz
7 lutego 2020, 17:07
Gusta i guściki.
Tym nie mniej, to nie jest dobry wzór męskości.
Człowiek zadbany jest, to prawda.
Ale taki styl urody jest upadkiem cywilizacji wschodnio-azjatyckich.
Odpisz
7 lutego 2020, 18:20
@dustin2001: typ jest w ch*j wysportowany
Odpisz
7 lutego 2020, 22:18
No i co? To nie wystarcza.
Warto mieć też męskie rysy twarzy, a u niego nieco temu brakuje.
Został wybrany na ten tytuł ze względu na popularność, a nie na rzeczywistość, moim zdaniem.
Jakby kurcze no... Kiedyś Azjaci, zwłaszcza Japończycy kojarzyli się ze świetnym ideałem męskości. Te wrogie jak i przyjemne, męskie rysy, barczystość...
Ta bogata kultura wschodu, która zanika przez dzisiejszą globalizację i zniewieściałość.
Odpisz
8 lutego 2020, 00:23
@dustin2001: Pomijając to, że masz ból dupy o jego twarz, że to nie jest je**ny Blazkovicz, to męskość dla ciebie jest tylko wyglądem?
Odpisz
8 lutego 2020, 00:52
Kiedy właśnie to oceniają w takich konkursach, wygląd. To chyba normalne, że w takiej sytuacji, wyraził swoją opinię o jego wyglądzie?
Odpisz
8 lutego 2020, 03:14
@MineDan: Nie jestem jakimś fanem kultury dalekiego Wschodu, ale wyśmiewanie kogoś, tylko dlatego, że jest urody azjatyckiej, jest conajmniej słabe.
Odpisz
8 lutego 2020, 07:09
@Hartio: chodzi Ci teraz o TVN, czy dustina?
Odpisz
8 lutego 2020, 09:37
Ale... Mówimy o byciu przystojnym... Między innymi polegamy na wyglądzie...
I w tym wypadku, każdy element WYGLĄDU ma znaczenie.
Odpisz
7 lutego 2020, 18:19
DDTVN nie wie, że są różne typy urody, kanony piękna i wgl. Rok temu wygrał Jason Momona, a w następnym może wygra czarnoskóry mężczyzna i też będzie beka przez DDTVN
Odpisz
7 lutego 2020, 16:57
O co chodzi?
Odpisz
7 lutego 2020, 17:02
@MatkaBoskaSowiecka: Jungkook, wokalista najbardziej na te czasy popularnego koreańskiego zespołu BTS wygrał w głosowaniu na najprzystojniejszego mężczyznę świata (gdzie to jacyś krytycy wybierali) i Dzień Dobry TVN postanowiło pośmiać się z tego, że farbuje włosy, dba o siebie i ma kolczyki.
Odpisz
7 lutego 2020, 17:31
@NaiNeko27: Dziękuję
Odpisz
7 lutego 2020, 17:53
@NaiNeko27: Został wybrany w głosowaniu, żadna komisja go nie wybierała
Odpisz
7 lutego 2020, 18:05
@Gaiaphage: głosowania i krytycy, tak było napisane
Odpisz
7 lutego 2020, 17:23
Wy się śmiejecie a ten gościu jest wysportowany w ch*j, a to że jest azjatą i ma taką urodę to nie jego wina.
Odpisz
7 lutego 2020, 16:18
Jak wygląda
Odpisz
7 lutego 2020, 17:07
@Aleksanders_:
Odpisz
4 lutego 2020, 16:42
Dla mnie nie ma znaczenia, czy facet jest biały, czarny, żółty... Naprawdę, ja nie takie mam kryteria. Dla mnie najważniejszy jest styl i sposób bycia i poruszania się, żebym mogła powiedzieć, że z mojego punktu widzenia jest piękny. A dokładniej rzecz biorąc, to wiadomo, że musi być zadbany, nie może być brudasem, powinien ubierać się modnie no i moim zdaniem facet musi mieć odwagę, by założyć kieckę raz na jakiś czas.
Odpisz
4 lutego 2020, 16:43
Masz osobliwy gust.
Odpisz
4 lutego 2020, 17:05
@moth12334: Wiem, normalni ludzie preferują konkretną karnację albo rysy twarzy, a przynajmniej są w tej kwestii mniej obojętni.
Odpisz
4 lutego 2020, 17:16
Mogłabyś mi tylko wyjaśnić co cię pociąga w tym aby facet raz na jakiś czas zakładał kieckę? Pytanie z czystej ciekawości.
Odpisz
4 lutego 2020, 17:21
Well, mam podobne kryteria co ty, kolor skóry nie jest ważny, ale nie chciałabym,żeby mój facet chodził w sukienkach. Ja rozumiem-tolerancja i te sprawy,ale bez przesady.
Odpisz
4 lutego 2020, 17:21
@moth12334: Szczerze? Moim zdaniem jakoś w kiecce facet ładniej wygląda. Dokładniej tego nie wytłumaczę.
Odpisz
4 lutego 2020, 17:22
Zastanawiałaś się czy na pewno jesteś hetero?
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2020, 17:23
@moth12334: Jestem panro-ace (panromantyczna, aseksualna. Czyli nie mam zamiaru się z nikim r*chać, bo wewnętrznie nie czuję potrzeby, ale nie mam nic przeciwko więzi emocjonalnej i uczuciowej, aczkolwiek absolutnie nie obchodzi mnie płeć drugiej połówki) i tego nie zmienisz.
Odpisz
4 lutego 2020, 17:37
z tą kiecką to najlepiej będzie jak wyjedziesz do Szkocji
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2020, 18:36
@Nuzjn: Wiem, szkockie kilty są spoko. Tak jak te spódniczki, które mają członkowie takiej jednej greckiej gwardii reprezentacyjnej, ale zapomniałam nazwy, zarówno spódniczki, jak i formacji wojskowej.
Ale i tak faceci w sukienkach są jeszcze ładniejsi dla mnie, niż faceci w spódniczkach
Odpisz
7 lutego 2020, 16:54
O tych Greków chodzi? Ewzoni.
Odpisz
7 lutego 2020, 16:55
@shirrhai: Tak, o tych.
Odpisz
7 lutego 2020, 16:43
Z naukowego punktu widzenia najprzystojniejszy jest Robcio Pattinson. Jest o tym artykuł na NaEkranie.
Odpisz
7 lutego 2020, 16:33
Szczerze żadnego chłopa nie powinien obchodzić konkurs na najprzystojniejszego mężczyznę, a konkurs na najśliczniejszą kobietę. Nie mama problemu czy jakiemuś panu podoba się inny pan, ale obiektywnie stwierdzam że piękna dziewczyna zawsze pobiję na łopatę tuzin przystojniaków z okładek.
Odpisz
4 lutego 2020, 17:17
Czekam aż odjebią takie gówno żeby gargamela wskrzesić
Odpisz
7 lutego 2020, 16:16
@Krzyniu: zadziałało
Odpisz
4 lutego 2020, 16:53
najśmieszniejsze jest to ze tylko polacy maja taki problem z tym kto zostal wybrany
Odpisz
4 lutego 2020, 16:25
Dla niektórych może sie okazać atrakcyjny, a to ze sie nie wpisuje w ich kanony (czy jak sie to tam pisze) piekna to kij im na leb
Odpisz
4 lutego 2020, 16:17
ddtvn powinien zostać zakazany w polsce
Odpisz
4 lutego 2020, 16:15
Jakby ktoś chciał szablon
Odpisz