memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 września 2013, 13:18
Wprawka na dorosłość :D
Odpisz
29 września 2013, 12:30
Oby się zadławiła
29 września 2013, 20:19
@TheGrumpy: musisz byc moim kotem razem zniszczymy swiat
29 września 2013, 21:32
Hmm ciekawa propozycja...
30 września 2013, 21:32
@TheGrumpy: bardzo a potem kosmos muahahaha ale najpierw trzeba wybic ludzkosc
30 września 2013, 22:35
Trzeba więc jechać do Moskwy sprawdzić jakie mają kody do rakiet...
1 października 2013, 20:59
@TheGrumpy: jesli chcesz wiedziec moge ukrasc atomowki
29 września 2013, 10:46
Buhuhuhuu.
29 września 2013, 12:04
@edyta_96_13: Bez urazy a teraz mhmh Czy chciała byś banana Edytko? :D
12 października 2013, 19:15
@ninja618: Zawsze i wszędzie!
12 października 2013, 20:10
@edyta_96_13: Ach uwielbiam kobiety bezpośrednie XD
29 września 2013, 11:11
jego mina mówi sama za siebie :D
26 września 2013, 16:26
Chiquita Banana! :D
26 września 2013, 15:32
Aż mi staną
26 września 2013, 16:02
@TheSzoki: A ja zwaliłem 3 razy butelkę wody na podłogę
29 września 2013, 10:51
@jacek1s: skoro jestes kanapka to czym te butelki trzymales?
12 października 2013, 20:11
@korko005: Sałatą XD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 września 2013, 13:18
Wprawka na dorosłość :D
Odpisz
29 września 2013, 12:30
Oby się zadławiła
Odpisz
29 września 2013, 20:19
@TheGrumpy: musisz byc moim kotem razem zniszczymy swiat
Odpisz
29 września 2013, 21:32
Hmm ciekawa propozycja...
Odpisz
30 września 2013, 21:32
@TheGrumpy: bardzo a potem kosmos muahahaha ale najpierw trzeba wybic ludzkosc
Odpisz
30 września 2013, 22:35
Trzeba więc jechać do Moskwy sprawdzić jakie mają kody do rakiet...
Odpisz
1 października 2013, 20:59
@TheGrumpy: jesli chcesz wiedziec moge ukrasc atomowki
Odpisz
29 września 2013, 10:46
Buhuhuhuu.
Odpisz
29 września 2013, 12:04
@edyta_96_13: Bez urazy a teraz mhmh Czy chciała byś banana Edytko? :D
Odpisz
12 października 2013, 19:15
@ninja618: Zawsze i wszędzie!
Odpisz
12 października 2013, 20:10
@edyta_96_13: Ach uwielbiam kobiety bezpośrednie XD
Odpisz
29 września 2013, 11:11
jego mina mówi sama za siebie :D
Odpisz
26 września 2013, 16:26
Chiquita Banana! :D
Odpisz
26 września 2013, 15:32
Aż mi staną
Odpisz
26 września 2013, 16:02
@TheSzoki: A ja zwaliłem 3 razy butelkę wody na podłogę
Odpisz
29 września 2013, 10:51
@jacek1s: skoro jestes kanapka to czym te butelki trzymales?
Odpisz
12 października 2013, 20:11
@korko005: Sałatą XD
Odpisz