Znaleźliśmy się tu dzisiaj...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Równi i równiejsi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2019, 14:00
Wszystkie fify 13-19 się niczym nie różnią według mnie. Co roku ten sam shit
Odpisz
26 września 2013, 15:14
o co chodzi?
Odpisz
7 stycznia 2017, 00:18
@bylejakbylegdzie: Trochę późno, ale wtedy była premiera FIFY 14.
Odpisz
25 maja 2017, 10:03
aha
Odpisz
7 listopada 2014, 20:15
ja zbytnio nie przepadam za fifą
Odpisz
26 września 2013, 15:20
Fifa 14 praktycznie niczym się nie różni 13 (moim zdaniem)
Odpisz
26 września 2013, 15:38
bo w nia nie grałes
Odpisz
26 września 2013, 15:41
i tu cię zaskoczę, grałem i to kilkukrotnie. Niby są powprowadzane jakieś zmiany ale wg. mnie jest ich za mało jak na nową wersję fify
Odpisz
26 września 2013, 15:44
chyba jedyne zmiany to inne piłki poprawne godła polskich klubów itp. a w październiku i tak kupuje 13
Odpisz
26 września 2013, 15:57
Ja kupiłem na premierę GTA V, a mój brat dzisiaj FIFE 14 i różni się ziomek, różni się.
Odpisz
26 września 2013, 16:14
@Magiqs: Widzę że nie wolno mieć własnego zdania...
Odpisz
26 września 2013, 16:16
Nareszcie ogarnęli trofea na plejaka a nie np.: strzel gola "BRAWO!!!" xD
Odpisz
26 września 2013, 16:36
@Magiqs: ale jak widzisz różnica zmian między GTA 4 a GTA 5 jest znacznie większa niż ta między fifą 13 a 14.
Odpisz
1 października 2013, 18:21
Jest Liga Polska z licencja i Polska ale racja malo
Odpisz
26 września 2013, 15:11
żeś mnie dobił... akurat wczoraj miałem pogrzeb...
Odpisz
26 września 2013, 16:15
@XANDER47: Współczuję zią. :C
Odpisz
26 września 2013, 17:59
@XANDER47: [*] Współczuję.
Odpisz
26 września 2013, 17:57
Fifa 13,akurat jak patrzę na ten obrazek to 13 komentarzy. Przypadek? NIE SĄDZĘ!
Odpisz
26 września 2013, 17:32
I powitać GTA V :D
Odpisz
26 września 2013, 16:59
Wole pesa niż jakąś fife
Odpisz