Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CytrynOfSky

16 kwietnia 2019, 14:00

Wszystkie fify 13-19 się niczym nie różnią według mnie. Co roku ten sam shit

Avatar bylejakbylegdzie

26 września 2013, 15:14

o co chodzi?

Avatar
lolman533

7 stycznia 2017, 00:18

@bylejakbylegdzie: Trochę późno, ale wtedy była premiera FIFY 14.

Avatar DziwnyPan

25 maja 2017, 10:03

aha

Avatar
kroganin

7 listopada 2014, 20:15

ja zbytnio nie przepadam za fifą

Avatar
Konto usunięte

26 września 2013, 15:20

Fifa 14 praktycznie niczym się nie różni 13 (moim zdaniem)

Avatar
Konto usunięte

26 września 2013, 15:38

bo w nia nie grałes

Avatar
Konto usunięte

26 września 2013, 15:41

i tu cię zaskoczę, grałem i to kilkukrotnie. Niby są powprowadzane jakieś zmiany ale wg. mnie jest ich za mało jak na nową wersję fify

Avatar KatanW10

26 września 2013, 15:44

chyba jedyne zmiany to inne piłki poprawne godła polskich klubów itp. a w październiku i tak kupuje 13

Avatar Magiqs

26 września 2013, 15:57

Ja kupiłem na premierę GTA V, a mój brat dzisiaj FIFE 14 i różni się ziomek, różni się.

Avatar shark2199

26 września 2013, 16:14

@Magiqs: Widzę że nie wolno mieć własnego zdania...

Avatar Ravios

26 września 2013, 16:16

Nareszcie ogarnęli trofea na plejaka a nie np.: strzel gola "BRAWO!!!" xD

Avatar
Konto usunięte

26 września 2013, 16:36

@Magiqs: ale jak widzisz różnica zmian między GTA 4 a GTA 5 jest znacznie większa niż ta między fifą 13 a 14.

Avatar
Konto usunięte

1 października 2013, 18:21

Jest Liga Polska z licencja i Polska ale racja malo

Avatar XANDER47

26 września 2013, 15:11

żeś mnie dobił... akurat wczoraj miałem pogrzeb...

Avatar amekninja555

26 września 2013, 16:15

@XANDER47: Współczuję zią. :C

Avatar
Konto usunięte

26 września 2013, 17:59

@XANDER47: [*] Współczuję.

Avatar
Konto usunięte

26 września 2013, 17:57

Fifa 13,akurat jak patrzę na ten obrazek to 13 komentarzy. Przypadek? NIE SĄDZĘ!

Avatar Krychomir

26 września 2013, 17:32

I powitać GTA V :D

Avatar gelo1238

26 września 2013, 16:59

Wole pesa niż jakąś fife

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jakby trochę nie fair

Równi i równiejsi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka