Parostatkiem w piękny rejs
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Frustrujące
Mało znany szczegół
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2020, 19:43
Hejtujcie, lub nie, ja od siebie bym jeszcze dodał Kpop (jeśli mem ma być zgodny z moją playlistą ofc
Odpisz
11 lutego 2020, 13:05
Mmmmm Kazik
Odpisz
10 lutego 2020, 18:36
Mmmm, Hatsune Miku. Szacuneczek
Odpisz
10 lutego 2020, 17:59
King bruce le karate mistrz
Odpisz
10 lutego 2020, 17:29
W sumie, to idealnie opsiuje moją liste muzyki, jakbym brał co miał pod ręką i wrzucał do blendera
Odpisz
10 lutego 2020, 16:16
mmmm..... Powerwolf
Odpisz
10 lutego 2020, 15:46
Przed chwilą był "Geralt of Rivia"
Odpisz
10 lutego 2020, 15:09
True, ja np. mam Sabaton, ale już następny jest Piotr Czajkowski.
Odpisz
10 lutego 2020, 14:55
Powerwolf, Lordi, Sabaton, Korpiklaani. No no, uszanowanko.
Odpisz
10 lutego 2020, 10:32
Statkiem na parę w piękny reejs!!
Odpisz
10 lutego 2020, 12:14
@analnymous: Parostatkiem*
Odpisz
10 lutego 2020, 12:30
@mikigra8888: autokorekta
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2020, 12:24
Szanuje za Krawczyka, ACDC i Franka Kimono
Odpisz
10 lutego 2020, 12:20
Bardzo kłirki bardzo relajtabol
Odpisz
10 lutego 2020, 09:45
Szanuję za Krawczyka, Dio i JKM(o ile to on jest na prawo od Dio)
Odpisz
10 lutego 2020, 08:03
LOLI MOU
Odpisz
5 lutego 2020, 19:26
Czemu nie ma Eurobeat'u? :(
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2020, 15:52
@Shelbos2005: Pewnie dlatego, że nie ma kogoś kto byłby na tyle rozpoznawalny żeby eurobeat z nim utożsamić i przy okazji żeby każdy załapał o co chodzi. Ewentualnie OP po prostu nie słucha takiej muzyki. A tak poza tym to szanuję i pozdrawiam słuchacza Eurobeatu :D
Odpisz