@Shelbos2005: Pewnie dlatego, że nie ma kogoś kto byłby na tyle rozpoznawalny żeby eurobeat z nim utożsamić i przy okazji żeby każdy załapał o co chodzi. Ewentualnie OP po prostu nie słucha takiej muzyki. A tak poza tym to szanuję i pozdrawiam słuchacza Eurobeatu :D
Komentarze
Odśwież11 lutego 2020, 19:43
Hejtujcie, lub nie, ja od siebie bym jeszcze dodał Kpop (jeśli mem ma być zgodny z moją playlistą ofc
Odpisz
11 lutego 2020, 13:05
Mmmmm Kazik
Odpisz
10 lutego 2020, 18:36
Mmmm, Hatsune Miku. Szacuneczek
Odpisz
10 lutego 2020, 17:59
King bruce le karate mistrz
Odpisz
10 lutego 2020, 17:29
W sumie, to idealnie opsiuje moją liste muzyki, jakbym brał co miał pod ręką i wrzucał do blendera
Odpisz
10 lutego 2020, 16:16
mmmm..... Powerwolf
Odpisz
10 lutego 2020, 15:46
Przed chwilą był "Geralt of Rivia"
Odpisz
10 lutego 2020, 15:09
True, ja np. mam Sabaton, ale już następny jest Piotr Czajkowski.
Odpisz
10 lutego 2020, 14:55
Powerwolf, Lordi, Sabaton, Korpiklaani. No no, uszanowanko.
Odpisz
10 lutego 2020, 10:32
Statkiem na parę w piękny reejs!!
Odpisz
10 lutego 2020, 12:14
@analnymous: Parostatkiem*
Odpisz
10 lutego 2020, 12:30
@mikigra8888: autokorekta
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2020, 12:24
Szanuje za Krawczyka, ACDC i Franka Kimono
Odpisz
10 lutego 2020, 12:20
Bardzo kłirki bardzo relajtabol
Odpisz
10 lutego 2020, 09:45
Szanuję za Krawczyka, Dio i JKM(o ile to on jest na prawo od Dio)
Odpisz
10 lutego 2020, 08:03
LOLI MOU
Odpisz
5 lutego 2020, 19:26
Czemu nie ma Eurobeat'u? :(
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2020, 15:52
@Shelbos2005: Pewnie dlatego, że nie ma kogoś kto byłby na tyle rozpoznawalny żeby eurobeat z nim utożsamić i przy okazji żeby każdy załapał o co chodzi. Ewentualnie OP po prostu nie słucha takiej muzyki. A tak poza tym to szanuję i pozdrawiam słuchacza Eurobeatu :D
Odpisz