Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Północne Węgry
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2020, 19:31
Polski system edukacji jest tak ch*jowy że szkoda gadać, tego nie da się naprawić.
Odpisz
8 lutego 2020, 18:51
Ktoś się w ogóle uczy na sprawdziany ?
Odpisz
8 lutego 2020, 19:34
@Znokuuu: np. osoby które chcą dostać w miarę dobrą pracę? nw
Odpisz
8 lutego 2020, 19:52
@Desuv: W jaki sposób dobre oceny ze sprawdzianów pomagają w zdobyciu pracy?
Odpisz
8 lutego 2020, 20:09
@Znokuuu: dostaniesz się do lepszej szkoły średniej
będziesz miał lepsze wykształcenie
i będziesz mógł łatwiej zdobyć pracę
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2020, 20:26
@Desuv: Tak się składa że dostałem się do dobrej szkoły, a przez całą podstawówkę nie uczyłem się na żaden sprawdzian ani egzamin
Odpisz
6 lutego 2020, 02:00
To brzmi jakbyś zrobił mema o swojej sytuacji w szkole i pokazał klasie że jest na jeja...
Odpisz
5 lutego 2020, 21:59
Polski system edukacji be like:
Odpisz
5 lutego 2020, 20:45
Chemia nie jest trudnym przedmiotem.
\______/
Odpisz
5 lutego 2020, 21:06
@Dcktun: albo chemię umiesz albo też i nie
Odpisz
5 lutego 2020, 21:12
@Eloziomku: Tak samo jest z matematyką.
Odpisz
5 lutego 2020, 21:13
@Dcktun: absolutnie się zgadzam, chociaż szkoda że należę do grupy ludzi którzy nie rozumieją obu przedmiotów
Odpisz
5 lutego 2020, 21:16
@Eloziomku: Ja na szczęście rozumiem jeden.
Odpisz
5 lutego 2020, 21:16
@Dcktun: zgaduję że matematykę
Odpisz
5 lutego 2020, 21:27
@Eloziomku: Zgadłeś, skąd wiedziałeś?
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2020, 21:32
@Dcktun: strzeliłem
Najwidoczniej celnie
Odpisz
5 lutego 2020, 20:34
-Pani nam tego nie robi, mamy sprawdzian z chemii dzisiaj
=Ale to jest łatwe
Odpisz
5 lutego 2020, 20:35
@CupOfWater: albo: "nie obchodzi mnie co innego macie, jest kartkówka"
Odpisz
5 lutego 2020, 20:35
Po prostu szkoła
Odpisz
5 lutego 2020, 20:34
Odpisz
5 lutego 2020, 20:33
tru
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2020, 20:32
Powiedz to dz*wko!
Odpisz
5 lutego 2020, 21:20
@kazekage895: co ?
Odpisz
6 lutego 2020, 23:14
@Denom: oglądaliscie kiedykolwiek bombę, odcinek L.P.G. ?
Odpisz