Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2013, 08:15
Ja na szczęście nie mam jeszcze tego problemu. Chciałabym żeby młodość trwała wiecznie ._.
Odpisz
30 stycznia 2018, 15:22
@chihuahua111: no niestetety
Odpisz
22 maja 2020, 08:57
@chihuahua111: No szkoda
Odpisz
11 grudnia 2013, 18:13
Ale oooco chodzi o kref z nosa? Trzae było tam nie dubać.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 18:50
@TotalnyAnalfabeta: Okres.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 19:39
Jezus Maria. Wiesz na jak stary i przeterminowany komentarz odpowiedziałeś?
Odpisz
4 sierpnia 2015, 09:16
@TotalnyAnalfabeta: Tak. Uwielbiam odpowiadać na bardzo stare komentarze. I obserwować frustrację jejowiczów.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 09:56
Gdybyś odpowiedział na stary komentarz, to ok. Ale on jest pięciokrotnie przeterminowany. Jeśli wiesz, o co mi chodzi.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 10:04
@TotalnyAnalfabeta: Tak.
Odpisz
29 lutego 2016, 17:28
Nie jesteś archeologiem...
Odpisz
8 lipca 2016, 20:46
@TotalnyAnalfabeta: Przy okazji - odpowiedziała.
Odpisz
23 lutego 2017, 02:50
@Archeologwinternetach: kradne ci prace
Odpisz
23 lutego 2017, 05:19
@MR_Lizard: Mniejsza o to, że właśnie nie.
Odpisz
27 czerwca 2017, 13:04
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
1 marca 2018, 08:53
@FlorencjaBall: co wy wiecie o archeologii
Odpisz
1 marca 2018, 14:47
@stalamed: któregoś dnia odkopałem komentarz z 2013
Odpisz
1 marca 2018, 15:18
@FlorencjaBall: mój rekord to 2011
Odpisz
24 marca 2018, 22:44
@stalamed: mój to 2010
Odpisz
7 października 2018, 17:10
@ShiroNeko: pfffff amatorzy odpowiada się na komentarze z 2008
Odpisz
9 grudnia 2018, 23:10
@PAtrycjaX: hahahaha.
2007.
Odpisz
26 września 2013, 20:55
Faceci nie zrozumieją
Odpisz
26 września 2013, 21:49
@Mika444: To nie faceci... To chłopcy >:D
Odpisz
27 września 2013, 15:11
Facet i Chłopak to to samo różnica jest tylko w nazwie... -.- ale pewnie myślałeś że Facet to jakiś BadAss a Chłopak to typowy stereotypowy gość.
Odpisz
27 września 2013, 17:50
@jacek1s: chłopak to młodzież, a facet to ktoś dorosły... Jest różnica i to cholerna, czy do koleżanki z klasy powiesz kobieta?
Odpisz
27 września 2013, 20:01
dziewczyna to określenie płci pięknej a kobieta to jest odpowiednik faceta i chłopaka ponieważ w języku polskim nie występuję odpowiednik oddzielny jak np. pan i pani ;) w streszczeniu dziewczyna i chłopak to określenie płci a nie słowo określające osobę młodą ponieważ osobę młodą nazywamy dzieckiem bądź młodzieżą i tu zakończę swój wywód ponieważ nie wiem jak mam to jeszcze wytłumaczyć :P.
Odpisz
27 września 2013, 20:31
@jacek1s: Ale na młodego osobnika płci męskiej nie wypada mówić facet koniec.
Odpisz
2 października 2013, 15:14
@Mika444: ja zrozumiałem -.-
Odpisz
26 września 2013, 22:48
Wygląda jak różowy duch z jajkami w rękach .-.
Odpisz
26 września 2013, 20:16
nie rozumiem
Odpisz
26 września 2013, 20:17
@dominx21: Bo to z serii tylko dla kobiet xD
Odpisz
26 września 2013, 21:01
@dominx21: Okres...
Odpisz
28 września 2013, 01:58
@dominx21: To pewnie 10 letni dzieciak i jeszcze nie ogarnia tych tematów.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 18:51
@TROLLFACE: 7
Odpisz
26 września 2013, 20:35
Bardzo pożyteczna macica, bo przecież skoro go rzuciłaś to miałaś jakiś powód i nie warto go powtarzać, prawda ?
Odpisz
26 września 2013, 20:29
Niech ktoś wyjaśni
Odpisz
26 września 2013, 22:47
coś mi się wydaje, że ktoś tu spał na biologi albo wdżwr.
Odpisz
27 września 2013, 14:15
@Seahawk: Albo chodzi do 2 klasy podstawówki :/
Odpisz
9 czerwca 2016, 08:59
Nie.
Odpisz