Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2024, 16:49
1,6 Tr lượt xem
Odpisz
6 lutego 2020, 22:51
14 N łapek w górę?
Odpisz
6 lutego 2020, 22:57
to trochę dużo
Odpisz
10 lutego 2020, 17:34
to newtony, jednostka siły
Odpisz
7 lutego 2020, 01:27
Drogi wysoki sądzie, to była tylko gra.
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2020, 07:55
@Gmotek: co prawda byłem terrorystą ale na de_dust dwa.
Odpisz
10 lutego 2020, 12:07
@Jakubex500: Ja wiem, że to z pozoru
Może wygląda źle
Ale te bomby i granaty
To były tylko w grze
Odpisz
10 lutego 2020, 12:55
@marianx12: bo jedni wolą spać
Odpisz
10 lutego 2020, 15:09
@podgrzybek126: a inni chlać po parkach
Odpisz
10 lutego 2020, 17:06
@Jakubex500: a my wolimy grać
Odpisz
10 lutego 2020, 17:12
@Ar7ur: Po nocach w Counter Strike'a
Odpisz
10 lutego 2020, 17:33
@Gmotek: Jeden z nas mial M4
Reszta wziela AK
Kupilismy jeszcze po granacie
I poszlismy na A
Ale tamci na dlugiej
Czekali z AWP
Dwoch z nas dostalo po headshot'cie
Wiec poszlismy na B
Bo jedni wola spac
A inni chlac po parkach
A my wolimy grac
Po nocach w Counter-Strike'a
Ten z paka troche lamil
Bo pinga 200 ma
W koncu pod drzwiami dostal z flasha
Wiec pake wzialem ja
I juz ja mialem zasadzac
Czas prawie konczyl sie
I nagle slysze "stac! policja!"
I obudzilem sie
W rece trzymam doniczke
Przede mna jakis gmach
To nie jest przestepstwo lunatykowac
I wtykac doniczki w piach
Bo jedni wola spac
A inni chlac po parkach
A my wolimy grac
Po nocach w Counter-Strike'a
Bo jedni wola spac
A inni chlac po parkach
A my wolimy grac
Po nocach w Counter-Strike'a
I tak mnie stamtad zgarneli
A gliniarz co mnie wiozl
¦mial sie, ze prawie zasadzilem
Kwiatka na mapie de_zus
Bo jedni wola spac
A inni chlac po parkach
A my wolimy grac
Po nocach w Counter-Strike'a
Bo jedni wola spac
A inni chlac po parkach
A my wolimy grac
Po nocach w Counter-Strike'a
Odpisz
10 lutego 2020, 13:19
Coś mi mówi iż było
Odpisz