Ludzie, otwórzcie oczy w końcu!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Deal życia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2020, 23:31
【Jak oni tam oddychali? 】
Odpisz
18 marca 2020, 09:54
O KU*WA
Odpisz
11 lutego 2020, 15:43
Ktoś mi powie czemu moje komentarze pod tym memem zniknęły dzisiaj patrzę i ich nie ma a biłem już rekordy bo miałem ponad 50 łapek w dół
Odpisz
17 lutego 2020, 13:31
@Bekonek: Bożydar oszczędził cię.
Odpisz
13 lutego 2020, 22:07
Jezuu kocham Rammstein
Odpisz
12 lutego 2020, 14:46
We're all living in Amerika
Odpisz
11 lutego 2020, 17:22
XD no w kosmosie zdjęcie robione 100%
Odpisz
11 lutego 2020, 07:48
To jest RAMMSTEIN
Odpisz
11 lutego 2020, 05:16
Czemu woda na nich nie spada
Odpisz
10 lutego 2020, 21:09
Przecież w tamtych czasach nie było fotoszopa
Odpisz
11 lutego 2020, 00:23
Technicznie w tamtych czasach sfałszowanie tych zdjęć z taką dokładnością byłoby bardziej kosztowne niż poprostu polecenie na księżyc. Głównie chodzi o oświetlenie i wymóg użycia milionów laserów wielkości koło piksela żeby osiągnąć tak dokładnie cienie. W 1969 roku lasery były jeszcze ogromne i tylko czerwone, co wręcz uniemożliwiało fałszerstwo.
Odpisz
11 lutego 2020, 00:25
@BylyHalabardzista: ja tu sarkazm a typ z całą regułą o 12 w nocy
Odpisz
11 lutego 2020, 00:40
po 12 ludzie mówią i robią różne rzeczy
Odpisz
10 lutego 2020, 23:09
Amerika sehr gut
Odpisz
10 lutego 2020, 22:05
Po prostu wstrzymali oddech hehe
Odpisz
10 lutego 2020, 22:37
są zbyt różowi jak na skórę wystawioną na promieniowanie gamma i świetlne XD
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2020, 17:22
We're all living in Amerika
Odpisz
7 lutego 2020, 17:33
@Zicher: Amerika, Amerika
Odpisz
10 lutego 2020, 21:04
@norek00: Amerika ist wunderbar
Odpisz
10 lutego 2020, 21:51
@xXkuba22Xx: myślałem że tylko ja poznałem Rammsteina
Odpisz
10 lutego 2020, 22:00
@GldFx: tak, tylko ty poznałeś jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie i piosenkę, która ma ponad 100 milionów wyświetleń...
Odpisz
7 lutego 2020, 19:47
Ciekawe ile osób tego nie zrozumiało
Odpisz
8 lutego 2020, 00:57
@Rubenfod: Mam nadzieję, że mało
Odpisz
10 lutego 2020, 21:13
@Rubenfod: Ja przez pierwsze kilka sekund.
Odpisz
10 lutego 2020, 21:44
@Rubenfod: raczej nie jest to zbyt ciężkie do zrozumienia.
Odpisz
10 lutego 2020, 21:50
@Noxen: no i właśnie mi o to chodzi
Odpisz