memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 grudnia 2025, 19:37
I wirus kończy jako nieprzystosowany do ciepłego klimatu
Odpisz
11 lutego 2020, 18:23
najlepiej od Chin
11 lutego 2020, 15:13
Pffff... ludzie. Żeby wygrać trzeba zaczynać od polski
10 lutego 2020, 18:34
Lecz wtedy przypominasz sobie o Madagaskarze...
10 lutego 2020, 19:22
@maze505pl: Albo o Japonii. Przynajmniej ja tak miałem.
10 lutego 2020, 20:56
@Legolas9988: hmm... Karaiby... Albania...
10 lutego 2020, 20:59
@maze505pl: gram grzybem
11 lutego 2020, 12:13
@tartak: zimbabwe ostateczne państwo
11 lutego 2020, 07:03
Ja zawsze Egipt albo UK
10 lutego 2020, 23:21
Ja zaczynam w Wielkiej Brytanii bo jesg dużo portów
10 lutego 2020, 21:15
Ja w Rosji zaczynam i Grenlandia to Pikuś
7 lutego 2020, 21:44
Ja zaczynam w Chinach bo jest tam duuużo ludzi
Edytowano - 10 lutego 2020, 19:40
@D0minik: nie nazwałeś żadnej choroby Coronawirus?
10 lutego 2020, 20:45
Żeby tylko jedną
10 lutego 2020, 19:34
Najlepiej w Indiach
10 lutego 2020, 19:07
Mogę prosić o szablon?
7 lutego 2020, 22:02
Ja zaczynam w Arabi Saudyjskiej czy jakoś tak to się nazywa jeden port lotniczy i morski bardzo szybko zaczynają kursować zainfekowane samoloty oraz statki
10 lutego 2020, 18:31
@yanusze: Też zawsze to robię
10 lutego 2020, 18:30
Ja w Polsce aby wybić ten kraj :)
10 lutego 2020, 18:26
Ja zawsze zaczynam w Indiach.
8 lutego 2020, 12:06
Ja zaczynam gdzieś w Afryce bo tak jest dużo biednych krai i choroba się szybciej rozprzestrzeni
10 lutego 2020, 18:02
@adsjds: i Egipt co daje port
Edytowano - 10 lutego 2020, 18:02
Ale wtedy madagaskar i je**ny kamerun
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2025, 19:37
I wirus kończy jako nieprzystosowany do ciepłego klimatu
Odpisz
11 lutego 2020, 18:23
najlepiej od Chin
Odpisz
11 lutego 2020, 15:13
Pffff... ludzie. Żeby wygrać trzeba zaczynać od polski
Odpisz
10 lutego 2020, 18:34
Lecz wtedy przypominasz sobie o Madagaskarze...
Odpisz
10 lutego 2020, 19:22
@maze505pl: Albo o Japonii.
Przynajmniej ja tak miałem.
Odpisz
10 lutego 2020, 20:56
@Legolas9988: hmm... Karaiby... Albania...
Odpisz
10 lutego 2020, 20:59
@maze505pl: gram grzybem
Odpisz
11 lutego 2020, 12:13
@tartak: zimbabwe ostateczne państwo
Odpisz
11 lutego 2020, 07:03
Ja zawsze Egipt albo UK
Odpisz
10 lutego 2020, 23:21
Ja zaczynam w Wielkiej Brytanii bo jesg dużo portów
Odpisz
10 lutego 2020, 21:15
Ja w Rosji zaczynam i Grenlandia to Pikuś
Odpisz
7 lutego 2020, 21:44
Ja zaczynam w Chinach bo jest tam duuużo ludzi
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2020, 19:40
@D0minik: nie nazwałeś żadnej choroby Coronawirus?
Odpisz
10 lutego 2020, 20:45
Żeby tylko jedną
Odpisz
10 lutego 2020, 19:34
Najlepiej w Indiach
Odpisz
10 lutego 2020, 19:07
Mogę prosić o szablon?
Odpisz
7 lutego 2020, 22:02
Ja zaczynam w Arabi Saudyjskiej czy jakoś tak to się nazywa jeden port lotniczy i morski bardzo szybko zaczynają kursować zainfekowane samoloty oraz statki
Odpisz
10 lutego 2020, 18:31
@yanusze: Też zawsze to robię
Odpisz
10 lutego 2020, 18:30
Ja w Polsce aby wybić ten kraj :)
Odpisz
10 lutego 2020, 18:26
Ja zawsze zaczynam w Indiach.
Odpisz
8 lutego 2020, 12:06
Ja zaczynam gdzieś w Afryce bo tak jest dużo biednych krai i choroba się szybciej rozprzestrzeni
Odpisz
10 lutego 2020, 18:02
@adsjds: i Egipt co daje port
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2020, 18:02
Ale wtedy madagaskar i je**ny kamerun
Odpisz