Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

14 sierpnia 2017, 22:31

A gdzie auto save?

Avatar Avcio01

4 września 2018, 23:37

@Filipsss: W starych grach nie było czegoś takiego jak "auto save" były tylko punkty kontrolne, w których sam musiałeś dokonać zapisu i tylko w tych punktach kontrolnych się dało.

Avatar zlotywilliam

12 stycznia 2025, 14:59

@Avcio01: Nadal tak jest. DZIĘKI TOBY FOX

Avatar Avcio01

18 lutego 2025, 16:45

@zlotywilliam: Czy to Deltarune nawiązanie?

Avatar zlotywilliam

18 lutego 2025, 18:03

@Avcio01: Jes

Avatar
RhobarIII

29 września 2013, 19:14

Poszukajcie se na YouTube filmik co gościu kilka dni budował model białego domu w usa z kart a jego kolega mu rzucił w to arbuzem. Twórca modelu się cieszył.

Avatar Niezdecydowana

28 września 2013, 14:30

Zazdroszczę mu tego stoickiego spokoju.

Avatar Near1

28 września 2013, 15:02

@Niezdecydowana: Ja bym wpadła w szał, że tyle pracy poszło na nic, a on tylko siedział z niewielkim przerażeniem w oczach.

Avatar jakubnowak98

28 września 2013, 15:31

@Near1: Bo to pewnie rozsypało się mu się z 30 raz. :D

Avatar Niezdecydowana

29 września 2013, 10:27

@Near1: Ja bym miała taką sama reakcę co Ty. A temu panu na gifie mogę jedynie pozazdrościć i sie uczyć. :)

Avatar
Konto usunięte

28 września 2013, 12:02

Cudze nieszczęście mnie bawi ;-; :D

Avatar stefara505

28 września 2013, 14:50

yyy żal mi cie człowieku to nie jest śmieszne anie zabawne

Avatar matigrzegorz

28 września 2013, 13:40

Mina tej osoby jest dołująca

Avatar TimeOfMy

28 września 2013, 13:28

Akurat się w***iłem bo nie zapisałem skyrima i dedłem :C

Avatar
Konto usunięte

28 września 2013, 12:05

To jest trafna przenośnie.I nie tylko w RPG,ale także w RTS i FPS :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Przerwa na herbatkę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niegrzeczny Oskarek

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka