Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Angielskie śmieszki
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2020, 20:06
Dlaczego ludzie robią mema że choroba na którą zmarła moja babcia jest dobra
Debilizm
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:01
@Bekonek: Mój brat umarł przez przedawkowanie narkotyków,a jakoś nie ma bólu dupy o to,że ktoś robi memy z narkotykami
Odpisz
7 sierpnia 2020, 10:25
@Bekonek: Popieram, ale jakoś sam nie mam bólu dupy.
Chodzi o to że obydwaj moi dziadkowie zmarli na raka płuc.
Odpisz
11 lutego 2020, 17:17
Chwila... Skoro szczepionki powodują raka, a rak nie jest zły, to dlaczego takie madki nie chcą szczepić bombelków? Big brain time
Odpisz
12 lutego 2020, 04:17
@NesquikBoi: bo powodują też autyzm i hiv
Odpisz
11 lutego 2020, 22:02
Tacy ludzie powinni być z miejsca rozstrzelani
Odpisz
11 lutego 2020, 17:27
Może chodzi o to że rąk przedłuża życie w niebie i piekle
Odpisz
11 lutego 2020, 14:48
śmiejcie się śmiejcie ale jak ludzie na poziomie płaskiej ziemii i antyszczepionkowcy to odkryją to dopiero będzie
Odpisz
11 lutego 2020, 16:39
@LubieTostyPL: ... Ewolucja.
Odpisz
11 lutego 2020, 15:38
Rak przedłuża życie, ziemia jest płaska, szczepionki powodują autyzm i zabijają.
Typowy idiota umysłowy
Odpisz
11 lutego 2020, 15:40
@Wouk26: lepiej jak ktoś uważa że powodują autorytaryzm
Odpisz
11 lutego 2020, 16:26
@polandszczalka: lub automatyzm ewentualnie akuztyzm :'(
Odpisz
11 lutego 2020, 14:31
Moja babcia zmarła na raka :(
Odpisz
11 lutego 2020, 14:49
@Bekonek: mi dziadek,
Także balans zachowany
Odpisz
11 lutego 2020, 14:59
@sermasteropl44: już nie.
Odpisz
11 lutego 2020, 15:29
@Peroczek: Heh. Mój dziadek też.
Odpisz
11 lutego 2020, 15:57
@Bekonek: mi też babcia i dziadek zmarli na raka :( a takie ameby się wypowiadają że niby to nie jest złe
Odpisz
9 lutego 2020, 10:27
Mi się wydawało, że rak to mutacja komórek, które zaczynają się w niekontrolowany sposób dzielić i przestają spełniać swoje funkcje.
Odpisz
11 lutego 2020, 15:54
@moth12334: Bo to prawda.
Odpisz
11 lutego 2020, 15:35
To smutne że na każdego z nasz przyjdzie kiedyś czas
Odpisz
11 lutego 2020, 15:11
Czy to oznacza że osoby leczone na oddziałach onkologicznych, są tam tak naprawdę zabijane?
Odpisz
9 lutego 2020, 10:40
Nie wyprowadzajmy takich ludzi z błędu, niech stosują takie metody na sobie i zdychają, a Ci głupi niech im wiedzą i robią to samo
Gorzej jak będą chcieli przekonywać tych mądrzejszych do tego samego
Odpisz
9 lutego 2020, 11:08
@Mimikkyu: ktoś tu nie rozumie że takie osoby mągą szkodzić swoim bliskim albo obcym ludziom
Odpisz
9 lutego 2020, 11:22
@polak922: moim zdaniem, jeśli ktoś się takiej osoby słucha, to zadziałała selekcja naturalna
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2020, 11:23
@sermasteropl44: bo sześcioletnie dziecko pie**olniętej matki ma dużo do mówienia w takiej kwestii
Z resztą weeb powinien być ostatnią osobą do mówienia o selekcji naturalnej
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2020, 11:26
@polak922: cóż, wątpie by to dziecko miało dobre warunki, jedząc wolne od gmo kaszki bezglutenowe, oddychając powietrzem z worka " wolnego od chemtrails", nieszczepione bo powoduje autyzm oraz nie idące do lekarza bo lekarze to spisek, a choroby to wymysł koncernów farmagologicznych.
Lepiej powstrzymać tę karuzelę, zanim się rozkręci w kolejne pokolenia.
Widać że polak, zamiast rzucić więcej niż jednym argumentem, rzuci wiekiem, pozycją społeczną lub brakiem doświaczenia oponenta w dyskusji. Klasyka
Odpisz
11 lutego 2020, 14:16
@sermasteropl44: Klasyczne ad personam. Gdy twój rozmówca je zastosuje jako pierwszy oznacza to, że wygrałeś
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2020, 14:33
cóż, dałem wcześniej komentarz w którym napisał między innymi "weeb" zostało użyte jako żart bo sam jestem weebem, a polak brzmi akurat jak użyte poważnie.
Ale został usunięty
Odpisz
11 lutego 2020, 14:11
Czyli rak to syf ale nie można go wycinać ?????
Odpisz
11 lutego 2020, 14:12
@Gateusz: Rak to nie syf tylko magazyn na syf
Odpisz
11 lutego 2020, 14:13
@Przemek572: no tak ale jak się napełni to powinno się go wycinać
Odpisz
11 lutego 2020, 14:16
@Gateusz:
Odpisz
9 lutego 2020, 11:49
Odpisz
9 lutego 2020, 09:53
To sobie długo pożyję
Odpisz
9 lutego 2020, 10:08
@soltysior:
Odpisz
9 lutego 2020, 10:20
Jestem urodzony w lipcu. Zapomniałem to dodać
Odpisz
9 lutego 2020, 10:41
@soltysior:
Odpisz
9 lutego 2020, 10:55
@soltysior: "Zapomniałem"
Odpisz
9 lutego 2020, 09:50
Odpisz