Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bekonek

11 lutego 2020, 20:06

Dlaczego ludzie robią mema że choroba na którą zmarła moja babcia jest dobra

Debilizm

Avatar MatkaBoskaSowiecka

30 kwietnia 2020, 21:01

@Bekonek: Mój brat umarł przez przedawkowanie narkotyków,a jakoś nie ma bólu dupy o to,że ktoś robi memy z narkotykami

Avatar Kebasa_z_mema

7 sierpnia 2020, 10:25

@Bekonek: Popieram, ale jakoś sam nie mam bólu dupy.
Chodzi o to że obydwaj moi dziadkowie zmarli na raka płuc.

Avatar NesquikBoi

11 lutego 2020, 17:17

Chwila... Skoro szczepionki powodują raka, a rak nie jest zły, to dlaczego takie madki nie chcą szczepić bombelków? Big brain time

Avatar PanDyrektor

12 lutego 2020, 04:17

@NesquikBoi: bo powodują też autyzm i hiv

Avatar Dexterek

11 lutego 2020, 22:02

Tacy ludzie powinni być z miejsca rozstrzelani

Avatar Wouk26

11 lutego 2020, 17:27

Może chodzi o to że rąk przedłuża życie w niebie i piekle

Avatar LubieTostyPL

11 lutego 2020, 14:48

śmiejcie się śmiejcie ale jak ludzie na poziomie płaskiej ziemii i antyszczepionkowcy to odkryją to dopiero będzie

Avatar Internetowymedrzec

11 lutego 2020, 16:39

@LubieTostyPL: ... Ewolucja.

Avatar Wouk26

11 lutego 2020, 15:38

Rak przedłuża życie, ziemia jest płaska, szczepionki powodują autyzm i zabijają.

Typowy idiota umysłowy

Avatar polandszczalka

11 lutego 2020, 15:40

@Wouk26: lepiej jak ktoś uważa że powodują autorytaryzm

Avatar xxxImaksIxxx

11 lutego 2020, 16:26

@polandszczalka: lub automatyzm ewentualnie akuztyzm :'(

Avatar Bekonek

11 lutego 2020, 14:31

Moja babcia zmarła na raka :(

Avatar sermasteropl44

11 lutego 2020, 14:49

@Bekonek: mi dziadek,
Także balans zachowany

Avatar Peroczek

11 lutego 2020, 14:59

@sermasteropl44: już nie.

Avatar TheDarkLord

11 lutego 2020, 15:29

@Peroczek: Heh. Mój dziadek też.

Avatar krychciu8522

11 lutego 2020, 15:57

@Bekonek: mi też babcia i dziadek zmarli na raka :( a takie ameby się wypowiadają że niby to nie jest złe

Avatar moth12334

9 lutego 2020, 10:27

Mi się wydawało, że rak to mutacja komórek, które zaczynają się w niekontrolowany sposób dzielić i przestają spełniać swoje funkcje.

Avatar d0wek

11 lutego 2020, 15:54

@moth12334: Bo to prawda.

Avatar Bekonek

11 lutego 2020, 15:35

To smutne że na każdego z nasz przyjdzie kiedyś czas

Avatar introman

11 lutego 2020, 15:11

Czy to oznacza że osoby leczone na oddziałach onkologicznych, są tam tak naprawdę zabijane?

Avatar Mimikkyu

9 lutego 2020, 10:40

Nie wyprowadzajmy takich ludzi z błędu, niech stosują takie metody na sobie i zdychają, a Ci głupi niech im wiedzą i robią to samo
Gorzej jak będą chcieli przekonywać tych mądrzejszych do tego samego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Meme_guy

11 lutego 2020, 14:16

@sermasteropl44: Klasyczne ad personam. Gdy twój rozmówca je zastosuje jako pierwszy oznacza to, że wygrałeś

Avatar polak922

Edytowano - 11 lutego 2020, 14:33

cóż, dałem wcześniej komentarz w którym napisał między innymi "weeb" zostało użyte jako żart bo sam jestem weebem, a polak brzmi akurat jak użyte poważnie.
Ale został usunięty

Avatar Gateusz

11 lutego 2020, 14:11

Czyli rak to syf ale nie można go wycinać ?????

Avatar Przemek572

11 lutego 2020, 14:12

@Gateusz: Rak to nie syf tylko magazyn na syf

Avatar Gateusz

11 lutego 2020, 14:13

@Przemek572: no tak ale jak się napełni to powinno się go wycinać

Avatar Przemek572

11 lutego 2020, 14:16

Avatar seba27113

9 lutego 2020, 11:49

Avatar soltysior

9 lutego 2020, 09:53

To sobie długo pożyję

Avatar
darkisz

9 lutego 2020, 10:08

Avatar soltysior

9 lutego 2020, 10:20

Jestem urodzony w lipcu. Zapomniałem to dodać

Avatar Gateusz

9 lutego 2020, 10:41

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2020, 10:55

@soltysior: "Zapomniałem"

Avatar Tajdeus

9 lutego 2020, 09:50

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar COYAN
Dodane przez: COYAN

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Angielskie śmieszki

To by wystarczyło

Były nóżki, nie ma nóżek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka