Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bolszewik30

13 grudnia 2021, 12:32

Dlatego zawsze najpierw ewoluuję martwice

Avatar wiadrowy512

12 lutego 2020, 12:26

Gdy zaraziłeś prawie wszystkich lecz tych paru śmieszkuw przeżywa i toczy się walka kto wygra śmiercionośny wirus czy ludzkość

Avatar dziwny_pan_z_jeja

13 lutego 2020, 20:03

@wiadrowy512: ale jak wygra ludzkość to nawet ciekawy scenariusz
choroba rozje**ła 99% ludzkości zanim wymyślono lekarstwo

Avatar wiadrowy512

13 lutego 2020, 21:07

@dziwny_pan_z_jeja: prawda mocium panie

Avatar Szwagru

12 lutego 2020, 21:22

Ja mam zawsze problem gdy zostało mi około 500 ludzi a śmiertelność za szybko rozwinołem

Avatar snowfox

12 lutego 2020, 18:17

Też tak mam

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2020, 16:25

Mi kiedyś zostało paru śmieszków na wyspach obok Australii, wszyscy martwi, a oni sobie tam siedzą i chill utopia

Avatar OstatniSith2005

12 lutego 2020, 15:31

Można prosić o szablon?

Avatar Szymon2301

12 lutego 2020, 10:41

Mi raz zostało dokończyć zarażanie jednego kraju w Afryce i co zaczynało sie stabilizowac to ci bombardowali swoje miasta żeby sie choroby pozbyć.

Avatar Shadows_time

12 lutego 2020, 09:44

Mi to jednak przeszkadza Szkocja :v ostatnio wybiłem wszystkich oprócz tego walonego kraju... tam ludzie chyba wychodzą z domu rzadziej niż ja :v

Avatar esterin

12 lutego 2020, 09:16

Ja sobie ostatnio wirusem zagrałem na brutalu od razu idąc w zapalnie płuc i nie deewoluowałem żądnych mutacji przez co mimo tego że szybko mnie wykryli to nie byli w stanie skończyć leku, za pierwszym razem została mi Grenlandia bo wszyscy zginęli, ale za drugim już się udało

Avatar
Meme_guy

12 lutego 2020, 08:29

Grenlandia nie jest taka zła. Ja męczyłem się z Nową Gwineą i Nową Zelandią

Avatar rusyfikacja

12 lutego 2020, 08:19

U mnie Grenlandia zaraża się cała jako jedna z pierwszych.
Mam za to problem w afryce, bo tam nikt nie chce się zarazić

Avatar XGamerX

Edytowano - 9 lutego 2020, 20:35

Ja ostatnio troche za szybko rozwinąłem śmiertelność i przeżyło około 1% ludzkości i już nie miał ich kto zarazić bo wszyscy umarli

Avatar Polish_Soldier

9 lutego 2020, 21:00

Avatar polandszczalka

12 lutego 2020, 08:17

Avatar Wampir231

9 lutego 2020, 22:05

Nie ma to jak zarazić swoją pierwszą ofiarę. Jeb tsunami czy co to tam jest ginie jedyna zarażona osoba

Avatar krasnykrasnoludek

9 lutego 2020, 21:37

Mi tam dosyć szybko udaje się zarazić grenladndię. Ostatnio najdłużej się utrzymywała islandia, a we wcześniejszej rozgrywce hiszpania i nowa zelandia.

Avatar crimzon

9 lutego 2020, 20:42

Nk

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Dwa oblicza

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Płać pan

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka