memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 listopada 2021, 16:59
Mike
Odpisz
28 października 2021, 12:04
Obowiązkowo
28 października 2021, 12:03
Mike wazowski
24 listopada 2020, 21:23
Wazowski
12 lutego 2020, 14:14
Ja bym poszedł na SOAD w czerwcu ale nie mam z kim :(
12 lutego 2020, 15:51
@xXkuba22Xx: z duchem świętym
12 lutego 2020, 15:56
@BigSmoke2077: moze gdyby istniał to bym się z nim wybrał
12 lutego 2020, 15:58
@xXkuba22Xx: ja bym poszedł na SOAD, ale mam wtedy sesję :(
12 lutego 2020, 16:18
@Dardanelle: :(
12 lutego 2020, 16:24
@xXkuba22Xx: a no... Sorka zapomniałem
@xXkuba22Xx: ale możesz z..... Asystentem Google =D
12 lutego 2020, 16:58
@xXkuba22Xx: okurde, grają w tym roku? nie wiedziałem nawet, sprawdzę kiedy i gdzie
12 lutego 2020, 17:04
@DiKarpio: 30.06 w krakowie, i bardzo bym chciał pójść, szczególnie, że mieszkam pod samym krakowem
12 lutego 2020, 23:43
@xXkuba22Xx: ja też chciałem pojechać ale nie wiem czy chce mi sie aż do krakowa jechać
9 czerwca 2020, 09:57
@xXkuba22Xx: Oj, te komentarze się bardzo źle zestarzały
9 czerwca 2020, 10:43
@Dardanelle: no trochę
12 lutego 2020, 22:23
Ten po prawej jest seksi
12 lutego 2020, 14:12
Kto to jest ten po lewej?
12 lutego 2020, 14:24
@darcus: .
12 lutego 2020, 14:49
@darcus: billie eilish
12 lutego 2020, 16:45
@mikigra8888: Nie znam Nie kojarzę
12 lutego 2020, 16:57
@darcus: no i dobrze, nawet nie wyszukuj, jeśli jeszcze nie znasz to na pewno ci się nie spodoba
12 lutego 2020, 17:13
@DiKarpio: Skąd ta pewność?
Edytowano - 12 lutego 2020, 19:37
@darcus: Ta od Bad Guy. Słuchają jej głównie 12-latki z "depresją" i TikTokery. Tyle ci wystarczy wiedzieć. (Ja tam gusta szanuję i jak ci by się spodobało to luz, ale uważam że warto wiedzieć kogo się słucha)
12 lutego 2020, 17:26
Mmm... ten po prawej jest seksiak
@Ruski_Gandalf: znaczy LEWEJ ku*wa LEWEJ!!!
12 lutego 2020, 17:29
@Ruski_Gandalf: nie
12 lutego 2020, 17:18
Ta po lewej ma szpony jak rake
Dlaczego Eilish jest smutna? Bo ją billie w szkole. Hehehe. Hehe. He.
Na majka
12 lutego 2020, 14:40
A to nie są 2 te same zdjęcia?
12 lutego 2020, 15:49
@Marequel: Nie, bo jedna z tych postaci umie dobrze śpiewać, a druga nie
10 lutego 2020, 14:01
Na Fineasza i Ferba
12 lutego 2020, 14:05
@YEETBOI: idę z tobą
10 lutego 2020, 13:59
tego po prawej bo jest smiesznt
10 lutego 2020, 15:17
Śmieszn't?
kto to po lewej
10 lutego 2020, 14:09
@ZSRRBall: Też miałem spytać
10 lutego 2020, 14:24
@ZSRRBall: To chyba ta co ją bili w szkole
10 lutego 2020, 14:46
@ZSRRBall: bili ejlisz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 listopada 2021, 16:59
Mike
Odpisz
28 października 2021, 12:04
Obowiązkowo
Odpisz
28 października 2021, 12:03
Mike wazowski
Odpisz
24 listopada 2020, 21:23
Wazowski
Odpisz
12 lutego 2020, 14:14
Ja bym poszedł na SOAD w czerwcu ale nie mam z kim :(
Odpisz
12 lutego 2020, 15:51
@xXkuba22Xx: z duchem świętym
Odpisz
12 lutego 2020, 15:56
@BigSmoke2077: moze gdyby istniał to bym się z nim wybrał
Odpisz
12 lutego 2020, 15:58
@xXkuba22Xx: ja bym poszedł na SOAD, ale mam wtedy sesję :(
Odpisz
12 lutego 2020, 16:18
@Dardanelle: :(
Odpisz
12 lutego 2020, 16:24
@xXkuba22Xx: a no... Sorka zapomniałem
Odpisz
12 lutego 2020, 16:24
@xXkuba22Xx: ale możesz z..... Asystentem Google =D
Odpisz
12 lutego 2020, 16:58
@xXkuba22Xx: okurde, grają w tym roku? nie wiedziałem nawet, sprawdzę kiedy i gdzie
Odpisz
12 lutego 2020, 17:04
@DiKarpio: 30.06 w krakowie, i bardzo bym chciał pójść, szczególnie, że mieszkam pod samym krakowem
Odpisz
12 lutego 2020, 23:43
@xXkuba22Xx: ja też chciałem pojechać ale nie wiem czy chce mi sie aż do krakowa jechać
Odpisz
9 czerwca 2020, 09:57
@xXkuba22Xx: Oj, te komentarze się bardzo źle zestarzały
Odpisz
9 czerwca 2020, 10:43
@Dardanelle: no trochę
Odpisz
12 lutego 2020, 22:23
Ten po prawej jest seksi
Odpisz
12 lutego 2020, 14:12
Kto to jest ten po lewej?
Odpisz
12 lutego 2020, 14:24
@darcus: .
Odpisz
12 lutego 2020, 14:49
@darcus: billie eilish
Odpisz
12 lutego 2020, 16:45
@mikigra8888: Nie znam
Nie kojarzę
Odpisz
12 lutego 2020, 16:57
@darcus: no i dobrze, nawet nie wyszukuj, jeśli jeszcze nie znasz to na pewno ci się nie spodoba
Odpisz
12 lutego 2020, 17:13
@DiKarpio: Skąd ta pewność?
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2020, 19:37
@darcus: Ta od Bad Guy. Słuchają jej głównie 12-latki z "depresją" i TikTokery. Tyle ci wystarczy wiedzieć.
(Ja tam gusta szanuję i jak ci by się spodobało to luz, ale uważam że warto wiedzieć kogo się słucha)
Odpisz
12 lutego 2020, 17:26
Mmm... ten po prawej jest seksiak
Odpisz
12 lutego 2020, 17:26
@Ruski_Gandalf: znaczy LEWEJ ku*wa LEWEJ!!!
Odpisz
12 lutego 2020, 17:29
@Ruski_Gandalf: nie
Odpisz
12 lutego 2020, 17:18
Ta po lewej ma szpony jak rake
Odpisz
12 lutego 2020, 16:58
Dlaczego Eilish jest smutna?
Bo ją billie w szkole.
Hehehe. Hehe. He.
Odpisz
12 lutego 2020, 16:24
Na majka
Odpisz
12 lutego 2020, 14:40
A to nie są 2 te same zdjęcia?
Odpisz
12 lutego 2020, 15:49
@Marequel: Nie, bo jedna z tych postaci umie dobrze śpiewać, a druga nie
Odpisz
10 lutego 2020, 14:01
Na Fineasza i Ferba
Odpisz
12 lutego 2020, 14:05
@YEETBOI: idę z tobą
Odpisz
10 lutego 2020, 13:59
tego po prawej bo jest smiesznt
Odpisz
10 lutego 2020, 15:17
Śmieszn't?
Odpisz
10 lutego 2020, 14:01
kto to po lewej
Odpisz
10 lutego 2020, 14:09
@ZSRRBall: Też miałem spytać
Odpisz
10 lutego 2020, 14:24
@ZSRRBall: To chyba ta co ją bili w szkole
Odpisz
10 lutego 2020, 14:46
@ZSRRBall: bili ejlisz
Odpisz