Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2019, 08:17
Jejku ale to jest nie do opisania SŁODKIE
Odpisz
29 września 2013, 12:27
Chyba raczej podpiąć do kontaktu za ogon.
Odpisz
29 września 2013, 12:44
@TheGrumpy: Grumpy czemu tak mówisz ? :D
Odpisz
29 września 2013, 14:27
@ninja618: Bo on jest Grumpy :P
Odpisz
29 września 2013, 15:20
A ja jestem ninjamysterio :D
Odpisz
29 września 2013, 17:17
@ninja618: A ja jestem jednorożcem :D
Odpisz
29 września 2013, 18:13
Yey jednorożcu bądz moim koniem ninjamysterio i jednorożec :D
Odpisz
29 września 2013, 20:17
a ja jestem demonem
Odpisz
9 października 2013, 16:05
@ninja618: Wyruszymy w podróż do krainy tęczy...
Odpisz
9 października 2013, 16:28
Tak yey XD
Odpisz
7 lutego 2014, 21:19
a ja pingwinem
Odpisz
22 marca 2014, 11:18
@TheGrumpy: chyba w życiu nie dałeś jakiegoś ładnego komplementu no co grubo dupo napchana rybami po kociego kuta*a no co w życiu nie daleś :) skończysz w piekle !
Odpisz
24 marca 2014, 19:43
A ja jestem radioaktywny
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2014, 08:51
@belinci124: A ja... nie zyje.
Kiedys byłem piratem ;-;
Odpisz
29 września 2013, 12:22
Awww, urocze ! <3
Odpisz
29 września 2013, 12:10
ale słodziak !
Odpisz