Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Smerfastycznie_

11 października 2023, 16:45

Naukowo udowodniono,że takie oranżady mogą działać podobnie.

Avatar Sniegstopnialy6

10 kwietnia 2020, 18:28

Po co?

Avatar LiptonIceTea

18 marca 2020, 21:39

Te som slabe
Zamiast proszku wszystko jest zbrylone
Helena kosztuje aż1 zł
Za to oranżadki z niebieskim smokiem na opakowaniu kosztują 40 gr
Sprzedawałem w szkole po 1 zł i miałem dobry biznes z tego

Avatar Marcinson27

14 lutego 2020, 17:17

pamietam, jak przyniosłem taka orenżadkę do szkoły i wszystkim wmawiałem, ze to narkotyki xD

Avatar Lipa_Krasickiego

14 lutego 2020, 14:00

pamiętam wycieczka 7 klasa dziewczyny z mojego pokoju nie powiem co robiły z oranżadką Heleną to zbyt traumatyczne

Avatar Geralt_z_Radomia

14 lutego 2020, 14:00

OMG mój pierwszy mem jest na głównej!

Avatar Peroczek

Edytowano - 14 lutego 2020, 09:19

Konfiskuje to, i na pewno nie zjem tego z kolegami na komendzie

Avatar RomaGhost

14 lutego 2020, 07:44

Kto zgłasza sprzeciw?👮

Avatar Nikodem8378

13 lutego 2020, 22:46

Próbowałem i o mało co sie nie udusiłem

Avatar JejakMemiak

13 lutego 2020, 21:07

Najmocniejszy drug w historii ludzkości.

Avatar player203a8

13 lutego 2020, 20:41

Ja tylko kredę wciągałem

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2020, 19:54

wciaganie tego nosem cholernie boli

Avatar igor_33

13 lutego 2020, 19:14

Już po słoniu widać że dobree

Avatar Przemek572

11 lutego 2020, 10:24

Ja brałem Helenę w proszku wsypywałem do Heleny Czerwonej. Wombo Combo, kwas przeżarł się do Chin. I całkiem smaczne.

Avatar chemiabla

11 lutego 2020, 10:58

Avatar CupOfWater

11 lutego 2020, 08:29

Nie bierzcie orenżadek bo was zmiecie z planszy

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2020, 09:28

@CupOfWater: pamiętam, kiedy w łazience w 4 klasie wciągali te orenżadki nosem. Ciekawe jak jest dzisiaj z nimi...

Avatar CupOfWater

11 lutego 2020, 09:33

Panie, brałeś to w 4 klasie i jeszcze żyjesz? Jak do cholery, to są najmocniejsze narkotyki jakie znam

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 lutego 2020, 09:35

@CupOfWater: ja nie, koledzy tak. Pewnie zginęli, a ci co przeżyli pewnie siedzą pod mostem.

Avatar CupOfWater

11 lutego 2020, 09:37

Długo cierpieli, czy śmierć była długa i pełna zielonych flamingów bojowych jeżdżących na smoko żabach? (Tak, tripy były po tym dość mocne)

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2020, 09:38

@CupOfWater: nie wiem. Ale ich pierwsze słowa po zażyciu tego były: "ku*wa ale piecze w nos!"

Avatar pesteczka13

11 lutego 2020, 09:56

Ja mam lepszą historie! W 5 klasie pewna Chinka z mojej klasy przyniosła też takie coś tyle, że mocniejsze i se żartowaliśmy, że to się wciąga nosem, a po chwili jedna z osób myślac, że to naprawde narkotyk wciągneła nosem. Chyba nawet do szpitala została wysłana...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nieuczciwa ocena

Trzeba brać osobną torbę

Lekko nie będzie

Pilne

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka