Jestem oazą zdrowia psychicznego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Dwa oblicza
Nie znoszę kleszczy
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 lutego 2020, 23:58
To inni nie mają tak, że analizując zainteresowania osób bliskich/znajomych dopasowuje się adekwatne, spersonalizowane: tematy do rozmów, rodzaj humoru, taktyki na dobrą zabawę, częstotliwość spotykania się.
Tym samym tworząc różne "tak jakby" osobowości inaczej się zachowujące w towarzystwie danej osoby bądź grupy osób?
Odpisz
11 lutego 2020, 00:16
@Towarzysz777: Mam dokładnie tak samo, tylko czasami idzie się popie**olić gdy dwie grupy twoich znajomych się spotykają i musisz stać się mieszanką twoich wyrobionych tożsamości
Odpisz
11 lutego 2020, 00:34
@Czarna_Zmora: Ja tam jestem duszą towarzystwa, więc gdy się spotyka mieszkanka Krakowska, to jednych trzymam się bliżej, a innych z lekkim dystansem, bo się nie rozdwoję. Ale głównie chodzi o dokładną analizę nowego znajomego i dopasowanie się do jego osobowości, również by nie czuł się przytłoczony, aby lepiej go zrozumieć też w sumie. To tak jak na lekcjach w szkole, na jednej masz chemię i Twój mózg przypomina sobie wszystko co z chemią i zapominasz innych przedmiotach, a na następnej np. biologia i tak dalej zmieniając nastawienie, na jednej lekcji wyrywczy, na innej spokojniejszy... Że tak powiem do wyboru do koloru, jak osobowości Skippera z Pingwinów z Madagaskaru :p
Odpisz
12 lutego 2020, 21:59
@Towarzysz777: robię tak podświadomie i aktualnie nie wiem jaki jestem naprawdę ani czy istnieje coś takiego jak prawdziwa osobowość
Odpisz
12 lutego 2020, 22:05
@TheCyan1237: To u mnie na odwrót, doskonale nad tym panuje, ale nikt poza mną nie wie jaki na prawdę jestem w sumie, ale w takim razie wszystkiego po trochu bądź, jestem elastyczny
Odpisz
13 lutego 2020, 00:15
@Towarzysz777: Ludzie starają się dopasować do otoczenia i zaistniałej sytuacji. Gdyby tak nie było, kraje, narody i inne społeczności przestałyby istnieć. Wszyscy kłamią w zależności od okoliczności. Każdy z nas przywdziewa inną maskę dla swojej rodziny, przyjaciół i towarzystwa, w którym się obraca. Ale czy to grzech? Czym jest prawdziwe życie bez "kłamstw" ? Bez nich nie jesteśmy już w stanie żyć.
Odpisz
13 lutego 2020, 00:19
@marianx12: Ja bym tego kłamstwem nie nazwał. Nie da się być takim jakim się naprawdę jest w każdej sytuacji nawet takiej, gdy nie jest to korzystne i dobrze o tym wiemy... To jest pokazywanie połowy prawdy czyli wyolbrzymienie tych atutów, które są dla tej osoby ważne u nas, a zakrycie tych mniej przyjemnych. Oczywiście kiedyś tam można ukazać pełnię np. żonie, bo w końcu całe życie będzie się z nią żyć
Odpisz
13 lutego 2020, 00:21
@Towarzysz777: filozofa, potężna rzecz.
Odpisz
10 lutego 2020, 23:06
Jeszcze nigdy tego nie zrobiłam, jeśli ktoś mnie nie polubi taką jaka jestem to trudno
Odpisz
10 lutego 2020, 23:11
@Henzej: Mógłbym ja spróbować?
Odpisz
10 lutego 2020, 23:14
jeśli chcesz
Odpisz
10 lutego 2020, 23:14
@Henzej: kto daje czerwone?
Odpisz
12 lutego 2020, 21:54
Dam wam zielone żeby nie było wam smutno
Odpisz
10 lutego 2020, 23:00
Robie to tylko dla osób, które polubię i którym można zaufać
Odpisz
12 lutego 2020, 20:01
No chyba, że mnie wkurzy
Odpisz
10 lutego 2020, 23:40
Kolega nie poleca. Jego ojciec tak zrobił i teraz jego rodzice się rozwiedli. Poza tym to brzmi jak rozdwojenie jaźni na życzenie
Odpisz
10 lutego 2020, 23:46
przykro mi
Odpisz
10 lutego 2020, 23:03
Odpisz