Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarzysz777

Edytowano - 10 lutego 2020, 23:58

To inni nie mają tak, że analizując zainteresowania osób bliskich/znajomych dopasowuje się adekwatne, spersonalizowane: tematy do rozmów, rodzaj humoru, taktyki na dobrą zabawę, częstotliwość spotykania się.
Tym samym tworząc różne "tak jakby" osobowości inaczej się zachowujące w towarzystwie danej osoby bądź grupy osób?

Avatar Czarna_Zmora

11 lutego 2020, 00:16

@Towarzysz777: Mam dokładnie tak samo, tylko czasami idzie się popie**olić gdy dwie grupy twoich znajomych się spotykają i musisz stać się mieszanką twoich wyrobionych tożsamości

Avatar Towarzysz777

11 lutego 2020, 00:34

@Czarna_Zmora: Ja tam jestem duszą towarzystwa, więc gdy się spotyka mieszkanka Krakowska, to jednych trzymam się bliżej, a innych z lekkim dystansem, bo się nie rozdwoję. Ale głównie chodzi o dokładną analizę nowego znajomego i dopasowanie się do jego osobowości, również by nie czuł się przytłoczony, aby lepiej go zrozumieć też w sumie. To tak jak na lekcjach w szkole, na jednej masz chemię i Twój mózg przypomina sobie wszystko co z chemią i zapominasz innych przedmiotach, a na następnej np. biologia i tak dalej zmieniając nastawienie, na jednej lekcji wyrywczy, na innej spokojniejszy... Że tak powiem do wyboru do koloru, jak osobowości Skippera z Pingwinów z Madagaskaru :p

Avatar TheCyan1237

12 lutego 2020, 21:59

@Towarzysz777: robię tak podświadomie i aktualnie nie wiem jaki jestem naprawdę ani czy istnieje coś takiego jak prawdziwa osobowość

Avatar Towarzysz777

12 lutego 2020, 22:05

@TheCyan1237: To u mnie na odwrót, doskonale nad tym panuje, ale nikt poza mną nie wie jaki na prawdę jestem w sumie, ale w takim razie wszystkiego po trochu bądź, jestem elastyczny

Avatar marianx12

13 lutego 2020, 00:15

@Towarzysz777: Ludzie starają się dopasować do otoczenia i zaistniałej sytuacji. Gdyby tak nie było, kraje, narody i inne społeczności przestałyby istnieć. Wszyscy kłamią w zależności od okoliczności. Każdy z nas przywdziewa inną maskę dla swojej rodziny, przyjaciół i towarzystwa, w którym się obraca. Ale czy to grzech? Czym jest prawdziwe życie bez "kłamstw" ? Bez nich nie jesteśmy już w stanie żyć.

Avatar Towarzysz777

13 lutego 2020, 00:19

@marianx12: Ja bym tego kłamstwem nie nazwał. Nie da się być takim jakim się naprawdę jest w każdej sytuacji nawet takiej, gdy nie jest to korzystne i dobrze o tym wiemy... To jest pokazywanie połowy prawdy czyli wyolbrzymienie tych atutów, które są dla tej osoby ważne u nas, a zakrycie tych mniej przyjemnych. Oczywiście kiedyś tam można ukazać pełnię np. żonie, bo w końcu całe życie będzie się z nią żyć

Avatar marianx12

13 lutego 2020, 00:21

@Towarzysz777: filozofa, potężna rzecz.

Avatar Henzej

10 lutego 2020, 23:06

Jeszcze nigdy tego nie zrobiłam, jeśli ktoś mnie nie polubi taką jaka jestem to trudno

Avatar
Geralt__z_Rivii

10 lutego 2020, 23:11

@Henzej: Mógłbym ja spróbować?

Avatar Henzej

10 lutego 2020, 23:14

jeśli chcesz

Avatar
Geralt__z_Rivii

10 lutego 2020, 23:14

@Henzej: kto daje czerwone?

Avatar Przemek572

12 lutego 2020, 21:54

Dam wam zielone żeby nie było wam smutno

Avatar
Geralt__z_Rivii

10 lutego 2020, 23:00

Robie to tylko dla osób, które polubię i którym można zaufać

Avatar
Geralt__z_Rivii

12 lutego 2020, 20:01

No chyba, że mnie wkurzy

Avatar
Meme_guy

10 lutego 2020, 23:40

Kolega nie poleca. Jego ojciec tak zrobił i teraz jego rodzice się rozwiedli. Poza tym to brzmi jak rozdwojenie jaźni na życzenie

Avatar
Geralt__z_Rivii

10 lutego 2020, 23:46

przykro mi

Avatar ptasznik5

10 lutego 2020, 23:03

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Dwa oblicza

Nie znoszę kleszczy

To musiało być męczące

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka